نینتندو یک شرکت چند ملیتی در کیوتو، ژاپن است. این برای تولید عرشه دست ساز های Hanafuda از کارت استفاده می شود به بازی بازی های کارت های مختلف تاسیس شد. که نینتندو تاسیس؟ Fusajiro یامائوچی یک کسب و کار تحت نام “نینتندو Koppai در ۱۸۸۹ آغاز شده، که بعدها تبدیل به یکی از معروف ترین نامها در سناریوی کسب و کار جهانی بود. شرکت خود را با تولید عرشه از ۴۸ کارت آغاز شده است. کارت از پوست درخت از درختان توت ساخته شد. این شرکت شروع به فروش کارت در دو مغازه، یکی در اوزاکا واقع و از سوی دیگر در کیوتو. در اینجا مروری بر تاریخ در پشت ساخت این شرکت ژاپنی موفق
تاریخچه نینتندو
پس از استقرار نینتندو در اواخر ۱۸۸۹ است، آن را موفقیت سریع به دست آورد. افزایش تقاضا از کارت های بازی ساخته شده Fusajiro استخدام افراد بیشتر و گسترش کسب و کار خود را. Fusajiro بود پسر ندارد و از این رو هیچ کس پس از شرکت او به نگاه پس از او وجود دارد. این منجر Fusajiro برای تصمیم گیری به اتخاذ پسر در قانون، Sekiryo کاندا. در سال ۱۹۲۹، Fusajiro بازنشسته و پسر در قانون خود را بر این شرکت انجام گرفته است. در سال ۱۹۴۷، Sekiryo تاسیس Marufuku شرکت آموزشی ویبولیتین، که می تواند کارت های های Hanafuda همراه با مارک های دیگر از کارت های که بخشی از نینتندو تبدیل شده بود توزیع کنید. Coincidently، حتی Sekiryo بود پسر ندارد و ساخته شده است که او پسر در قانون خود را اتخاذ بعد از Marufuku به نگاه. با این حال، پسر در قانون او این شرکت پس از بازنشستگی Sekiryo است ریاست نیست، در عوض، آن نوه Sekiryo است، هیروشی که فرصت برای پیوستن به این شرکت به عنوان رئیس جمهور کردم. پس از مرگ Sekiryo در سال ۱۹۴۹، هیروشی بیش از نینتندو تحت ریاست جمهوری هیروشی گرفت. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]، نینتندو نینتندو کارت های بازی (لوازم جانبی برای نینتندو Wii) شد شرکت محدود و Marufuku به عنوان نینتندو Karuta شرکت تغییر نام داد. به زودی نینتندو ساخته شده و فروش ضبط و شروع به تسلط بر بازار کارت های بازی. همچنین اولین شرکت ژاپنی به تولید کارت های بازی از پلاستیک شد. در سال ۱۹۵۹، نینتندو جلو رفتم به یک معامله با دیزنی به شخصیت های دیزنی در کارت های بازی نینتندو، در نتیجه آنها را به نگاه با نام تجاری جدید. به زودی، کارت های بازی نینتندو یک فروش ۶۰،۰۰۰ عرشه کارت در یک سال به دست آورد. در سال ۱۹۶۳، هیروشی تغییر نام نینتندو کارت بازی شرکت نینتندو به شرکت محدود، احتمالا به قصد نشان می دهد که آن را نمی خواهد محدود کردن خود را به کارت های بازی و آن را به زودی وارد حوزه های دیگر کسب و کار. و پس از آن انجام داد.
نینتندو جرأت را به اسباب بازی ساخت کسب و کار، که یک موفقیت بود. نینتندو همچنین راه اندازی یک شرکت تاکسی، یک شرکت مواد غذایی و زنجیره ای از هتل کوتاه اقامت، شناخته شده به نام زنجیره ای ‘هتل عشق. این آزمایش از نینتندو شکست خورده، در حالی که کسب و کار اسباب بازی ساخت موفق به زنده ماندن. این شرکت اسباب بازی ساخت دیدم موفقیت در اواخر ۱۹۷۰s، با انتشار “فوق العاده دست، یک اسباب بازی بازوی گسترش طراحی شده توسط Gunpei Yokoi، مهندس کار در نینتندو. هیروشی استعداد در Yokoi شناسایی و به زودی او را به توسعه محصول منتقل شده است. Yokoi ثابت می شود یک مهندس خلاق است. او به زودی با محصولات نوآورانه مانند یک ماشین پرتاب بیس بال، یک تست عشق و معروف ده میلیارد بشکه پازل آمد. نینتندو به زودی شروع به در حال توسعه بازی های ویدئویی خود را دارد.
در سال ۱۹۸۳ شاهد انتشار Famicom نینتندو، یک سیستم کامپیوتر خانواده در ژاپن است. این یک موفقیت بزرگ در ژاپن بود. در سال ۱۹۸۵، نینتندو در سراسر جهان تحت نام، سیستم سرگرمی نینتندو منتشر شد Famicom. این آزمون در نیویورک در سال ۱۹۸۵ و در لس آنجلس در سال ۱۹۸۶٫ به بازار عرضه شده در سال ۱۹۹۰ بود، نینتندو با سوپر ماریو Bros، که یک موفقیت بزرگ بود آمد. در دهه بعد از آن، نینتندو شاهد ترکیبی از هر دو به موفقیت و شکست. برخی از پروژه های خود محبوبیت به دست آورد، در حالی که دیگران، که مورد انتقاد قرار گرفتند وجود دارد.
در سال ۲۰۰۱، نینتندو با کنسول بازی ویدئویی خانگی شناخته شده به عنوان رشته مهندسی آمد. در اینجا مروری بر برخی از بهترین کنسول Wii است. در سال ۲۰۰۲، هیروشی یامائوچی از پست از رئیس جمهور استعفا داد. ساتورو ایواتا، عمده ای در علوم کامپیوتر جانشین وی شد. در همکاری با دکتر وی ین، یک دانشمند چینی آمریکایی، نینتندو IQUE تاسیس شد. این کنسول رسمی نینتندو و بازی در چین توزیع شده است. با نسخه های جدید مانند Wii، نینتندو DS و گیمکیوب نینتندو، شرکت به دست آورده شهرت بین المللی است. آن را همچنان به عنوان یکی از بزرگترین نامها در کامپیوتر و بازی های ویدئویی صنعت.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما