در همراهی با کارگاههای کوچک، اولین محوطه سازی ویلا اغلب شامل گیاهانی که مانند درختان میوه کوتوله مفید و همچنین جذاب بود. آنها بیدانه و زغال اخته به عنوان هجز یا گیاهان مرزی و أربرس و داربست برای حمایت از انگور و دانه های قرمز مایل به زرد دونده و همچنین گل رز استفاده می شود. شما ممکن است سبزیجات زینتی مانند رنگین کمان “برگ چغندر یا یک گیاه خوش تیپ مثل جعفری فر را امتحان کنید. اگر شما از آن نوع اشخاصی که دوست دارد همه چیز را به ساده نگه داشته می شود، به شما خواهد محوطه سازی ویلا لذت ببرید. محوطه سازی ویلا می تواند به عنوان ساده به عنوان شما می خواهم نگه داشته شود. پس از همه، آنچه شما می خواهید برای ویلا خود را به نگاه مرتب!

شما فقط خریداری یک خانه ییلاقی، و به عنوان مثل شما می خواهم به آن تزیینی. شما تصمیم گرفته اند که شما می خواهم به چشم انداز آن را به خودتان. با این حال، حیاط خود را کوچک است، بنابراین شما مطمئن نیستید که چگونه به مورد انجام محوطه سازی ویلا رفتن نیست. بنابراین، آنچه شما نیاز به ایده محوطه سازی ویلا است.

درباره ییلاقی باغ و

اولین چیزی که شما نیاز به در نظر گرفتن ابعاد حیاط خود را است. هر کجا که شما باید اکثر اتاق است که در آن شما باید با محوطه سازی ویلا خود را شروع می شود. اگر شما فضای بیشتری در جلوی خانه خود، نظر با استفاده از گل.

شما ممکن است بوته گل و بلبل به گل واقعی ترجیح می دهند، اما واقعیت این است که از آنجا که خانههای ییلاقی شما کوچک است که شما نمی خواهید بوته برای به دست آوردن بیش از حد بزرگ، و در نتیجه تبدیل به یک مشکل برای حفظ. بنابراین، بهتر است که آن را ساده با گل نگه می دارد.

شما هم می توانید استفاده گیاهان گلدانی در محوطه سازی ویلا خود را، و یا شما می توانید گل در زمین کاشت. هر کدام از شما را انتخاب کنید، مطمئن شوید که شما نه بیش از اندازه. به عنوان مثال، اگر شما یک راهرو جلو، گل و بوته در دو طرف راهرو به عنوان مرز است. اگر شما انتخاب می کنید به گل در گلدان، یک گلدان در دو طرف راهرو مقابل خود را.

هنگامی که آن را به حیاط خلوت محوطه سازی ویلا می آید، در نظر داشتن یک باغ کوچک. باغ می تواند هر نوع از باغ که شما می خواهم. اگر شما از یک حیاط خلوت بسیار کوچک، انجام نمی شود نگران است، چرا که یک باغ می تواند هر اندازه

استفاده از یک ساله: قدومه، browalia، کالاندولا، گل گندم (گونه Centaurea)، گل زبان درقفا، یکشنبه یازدهم تیر نیکوتیانا، گل اطلسی، شیرین نخود فرنگی.
دیگر چند ساله: گل مینا، بالون گل (پلاتیکدن گراندیفلوروس)، bellflowers (گلاستکانی)، خونریزی قلبی، مومیایی کردن زنبور عسل، گل داوودی، coreopsis، لاله ها، daylilies، زبان در قفا، زنبق، گوشته خانم، گوش بره، اسطوخودوس، درنده، فلوکس، گل پامچال ، مریم گلی.

هنگامی که زمان می آید به توده یونجه یا کاه چمن، مطمئن شوید که شما با استفاده از یک ماشین چمن زنی کوچک است. دلیل این است که چمن چمن بزرگتر سخت تر به مانور در اطراف حیاط های کوچک هستند. اگر شما یک حیاط بسیار کوچک، در نظر گرفتن یک ماشین چمن زنی دست است، که یک ماشین چمن زنی که گاز نیاز ندارد، و به جای آن شما نیاز به آن را فشار به همراه کاهش چمن. آنها گران نیست و ورزش خوب ارائه شود.

برای اطلاعات بیشتر در محوطه سازی ویلا، به مرکز باغ محلی خود بروید و برای مشاوره بخواهید. یا، شما می توانید در اینترنت جستجو، از آنجا که انواع وب سایت که باید با آن موضوع وجود دارد. با تحقیقات مناسب، شما دوباره مطمئن برای پیدا کردن ایده های محوطه سازی ویلا راست!

در همه، به یاد داشته باشید که خانه و باغ باید “از یک قطعه،” با رنگ ها و مصالح ساختمانی در کل هماهنگ است.

کپی رایت © جان هانا تمام حقوق محفوظ می باشد.

این مقاله ممکن است آزادانه در وب سایت خود و در ezines خود را توزیع، تا زمانی که کل این مقاله، اعلان کپی رایت، لینک ها و جعبه منبع بدون تغییر است.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما