ماشین حروف الفبا عکس طراحی شده است برای حفظ کودکان خود را درگیر، شاد، و تحصیل. حرکت را از طریق الفبای و یادگیری کلمات مختلف که با هر حرف شروع می شود. نقاشی های زیبا و عکس های زیبا نشان هر کلمه.

الفبای عکس ماشین کودک نو پا تست شده و تایید، و طراحی شده به ویژه برای انگشتان کوچک است. نرم افزار ایده آل برای کودکان نوپا و بزرگ برای کودکان تا پنج یا شش ساله است.

الفبای عکس ماشین کودک شما کمک کند:
 ✓ دریافت اعتماد به نفس با الفبای خود را
 ✓ یادگیری بیش از ۶۰ کلمات دید اولیه
 ✓ توسعه مهارت های حرکتی ظریف
 ✓ شروع به خواندن با شناسایی اولین نامه یک کلمه
 ✓ تجسم معنی کلمات از طریق چندین تصاویر عکس منحصر به فرد

در حالی که بازی، آنها سرگرم کننده کاوش از طریق بیش از ۳۳۳ عکس از جمله گربه، سگ، اتومبیل، فیل ها، چشم ها، گل، گیتار، بادبادک، آتشفشان ها، و تمساح دارند. ماهیت اکتشافی از برنامه یادگیری زور نیست در یک نظم مجموعه ای از A تا Z، اما به جای اجازه می دهد تا کودکان برای انتخاب عکس آنها می خواهید برای دیدن در هر زمان داده شده.

در عکس از تمساح نگاه کنید، مورچه ها، سیب، خرس، زنبور عسل، دوچرخه، پرندگان، ماشین، گربه، صندلی، گیلاس، جوجه، گاو، سگ، اردک، فیل ها، چشم ها، ماهی، گل، قورباغه ها، زرافه ها، دختران، انگور، گیتار، دست ها، اسب آبی، اسب، ایگوانا، شلوار جین، چتر دریایی، بادبادک، برگ، لیمو، لیمو، پول، میمون ها، بینی، پیاز، پرتقال، شترمرغ، جغدها، هلو، آناناس، بلدرچین، خرگوش، گل سرخ، مار، سنجاب، توت فرنگی، خورشید، گوجه فرنگی، درختان، لاک پشت، چتر، ویولون، آتشفشان، آب، هندوانه، زیلوفون، نخ، یو یو، و گورخر ها، اجاره.

بهترین از همه، به روز رسانی های آینده خواهد شد ۱۰۰٪ رایگان! هنگامی که ما اضافه کردن کلمات جدید و یا ویژگی های، شما آنها را دریافت کنید. رایگان.

– دارای رتبه G برای بررسی کامپیوتر

✰✰✰✰✰
“برای بچه ها قادر به در تصاویر واقعی از کلمات آنها در حال یادگیری نگاه کنید، آن را واقعا آن را می سازد سرگرم کننده برای آنها.” – خانم فرگوسن، معلم مهد کودک

“من میخوام نگاه میمون. J، K، L، M. میمون دوباره!” – جاسمین، ۵ سال
✰✰✰✰✰

همه کالا:
 – طراحی ساده و سر راست برای بچه ها به بازی در اطراف با
 – بیش از ۳۳۳ عکس جذاب با بیش به در روز رسانی های آینده
 – هر یک از ۶۰+ کلمات دید هستند عکس نشان داده شده و خواندن با صدای بلند
 – کودکان می توانند موسیقی پس زمینه آرامش لذت بردن از آنها به عنوان تمرین مهارت های سواد اولیه و آماده به خواندن از
 – بچه های ما آن را دوست دارم، بچه ها در محله ما آن را دوست دارم، ما امیدواریم که شما لذت بردن از!
 – چک کردن یک ویدیو از برنامه در: http://bit.ly/AlphabetKid

ما دوست داریم از شما بشنویم!
ارسال یک بررسی یا ترک بازخورد در ۹۶۵studios.com

* مسابقه عکس *
ارسال عکس های خود را ۹۶۵studios@gmail.com برای شانس به عکس و نام خود را در الفبای عکس ماشین آلات در به روز رسانی آینده برجسته

کلمات کلیدی: preK، مهد کودک، مهد کودک، بچه ها، نامه ها، مرتبا، کلمات دید، یادگیری، یادگیری، آموزش و پرورش، سرگرمی، تصاویر، حیوانات، میوه، مواد غذایی، پسران، دختران

❤ آن را به عنوان هدیه! ❤
از ویژگی های هدیه جدید فروشگاه App اجازه می دهد تا شما را به خرید برنامه برای دوستان و خانواده. در iTunes، فلش کلیک کنید در کنار دکمه خرید نرم افزار، انتخاب کنید “هدیه این برنامه”، نوع در نام و ایمیل آدرس گیرنده، و اپل آنها را به یک لینک برای دانلود نرم افزار ارسال.

┌────────────────────────┐
→ دیدار ما: ۹۶۵studios.com
→ به دنبال آمریکا: twitter.com/kidsipad
└────────────────────────┘

۹۶۵ استودیو عضو مادران با برنامه، یک گروه مشترک از خانواده پسند توسعه دهندگان به دنبال ترویج برنامه های با کیفیت برای بچه ها و خانواده ها است.
توصیه سنین: ۱-۳، ۴-۷
دسته بندی ها: یادگیری، نامه ها، خواندن، واژه بینایی

By Peekaboo Studios LLC

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما