این دستیار میانبر شخصی یک ابزار آموزشی قدرتمند قرار می دهد که لیست کامل از فاینال کات طرفدار ۷ دستورات را در کف دست شما!

با بیش از ۸۰۰ دستورات، کلید های میانبر، و تعاریف را در نوک انگشتان خود را، شما دانش خود را از فاینال کات پیدا طرفدار ۷ رشد در فراز و نشیب، صرف نظر از این که آیا شما یک مبتدی یا حرفه تجربه!

شما می توانید برای یک دستور خاص جستجو برای پیدا کردن میانبر و تعریف آن، و یا شما می توانید دستورات بر اساس حروف الفبا منوها مشاهده، (مانند فایل، ویرایش، نمایش)، و یا گروه (مانند صدا، ویرایش، واردات).

هنگامی که شما یک میانبر شما می خواهید به یاد داشته باشید کشف، آن برچسب به عنوان مورد علاقه، و سپس سازماندهی علاقه مندی خود را با اولویت و ترکیب آنها را به جلسه بعدی خود را ویرایش!

iKeysToGo: فاینال کات طرفدار ۷ یک مرجع و آموزش ابزار باید برای هر نرم افزار فاینال کات کاربر است. با این برنامه جدید، شما می توانید بر روی بروید یادگیری و کاربرد در کار! تحت تاثیر قرار دادن دوستان و همکاران خود را با دانش تازه کشف شده خود و افزایش سرعت عملیاتی. این یک ابزار یادگیری بزرگی برای معلمان و دانش آموزان و همچنین حرفه ای است.

ویژگی ها عبارتند از:

– یک لیست از هر فاینال کات طرفدار ۷ فرمان، میانبر صفحه کلید، و تعریف
– سازمان بر اساس حروف الفبا، و به عنوان منوها و گروه
– قابلیت جستجوی کامل از ۸۴۰ نرم افزار فاینال کات ۷ دستورات
– تعاریف هر میانبر صفحه کلید فراهم می کند یک ابزار یادگیری سریع
– ایجاد لیست مورد علاقه خود را از دستورات و کلید های میانبر برای مرجع سریع
– دستورالعمل در مورد چگونگی ایجاد کلید های میانبر جدید برای هر یک از کلید های میانبر اختصاص داده نشده نمی

تولید شده توسط دیانا Weynand و شرلی کریگ، بنیانگذاران Weynand آموزش بین المللی، شرکت (یک سطح اپل طلا مجاز مرکز آموزش مستقر در لس آنجلس) و استاد اپل نرم افزار، هوبرت Krzysztofik.

دیانا Weynand همچنین نویسنده از اپل نرم افزار کتاب آموزش سری و دوره گواهی اپل: فاینال کات طرفدار ۷، فاینال کات اکسپرس، و فاینال کات طرفدار برای ویراستاران مشتاق.

اگر شما هر گونه نظر در مورد این برنامه، لطفا با ما تماس بگیرید به طور مستقیم در URL زیر کلیک کنید.

iKeysToGo: فاینال کات طرفدار ۷ برای اولین بار در یک سری از آی فون و iPodTouch برنامه های کاربردی برای فاینال کات استودیو اپل است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سری iKeysToGo، بازدید www.weynand.com

By weynand.com

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما