رژیم غذایی HCG سنتی توسعه یافته توسط دکتر A.T.W. Simeons به نام برای استفاده از قالب تزریق گونادوتروپین جفتی انسان، اما امروز در دسترس است که جایگزین HCG، که باعث می شود برنامه کاهش وزن بسیار به صرفه و راحت است. دیگر افراد رژیمی قفل شده به برنامه کاهش وزن پزشکی که قبلا، به شدت تحت نظارت که بسیاری از افراد مشهور برای رسیدن و حفظ فیزیک و بنیه بدن نازک خود استفاده کرده اند می باشد.

ادامه پروتکل HCG قبل از اینکه شما شروع به کار
افراد رژیمی می توانید جایگزین HCG همراه با مکمل ویتامین B12 خود را سفارش، خواندن و دنبال پروتکل اصلی دکتر شمعون است، “پوند و اینچ: یک رویکرد جدید به چاقی. ” در هر دو فرمت چاپ و به عنوان برنامه های صوتی است که می تواند به یک بازیکن های mp3 قابل حمل دانلود در دسترس است آزادانه آنلاین. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

اگر شما هم به خواندن آن را نداشته باشند، شما می توانید به آن گوش دادن به شما انجام کارهای دیگر. با این وجود، اگر شما قصد دارید به دنبال برنامه رژیم غذایی HCG شما باید به طور کامل با پروتکل دکتر Simeons و هر دو علم و تفکر پشت رویکرد خود آشنا باشد.

این HCG تجدید نظر جایگزین برای افراد مشهور و متوسط ​​مردم به طور یکسان به دلیل آن برنامه ای است که می تواند کمک به شما را به سرعت از دست دادن وزن و از دست دادن چربی به دوباره حجاری بدن خود است.

جزئیات برنامه رژیم غذایی HCG
پس چه برنامه رژیم غذایی HCG است؟ شما با خرید هر یک از فرم تزریق گونادوتروپین جفتی انسان، و یا مقرون به صرفه تر و راحت HCG جایگزین می آید که به شکل مایع آغاز خواهد شد. این است که با قرار دادن قطرات زیر زبان دو بار در روز تجویز می شود. علاوه بر توصیه می شود از مکمل های ویتامین B12، شما می توانید دقیق، ۵۰۰ کالری در هر روز برنامه کاهش وزن به عنوان توسط دکتر Simeons در کتاب ذکر شده در بالا مشخص شده دنبال کنید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

برنامه رژیم غذایی HCG با چند روز از بارگذاری کالری در تلاش برای ساخت تا ذخایر چربی طبیعی بدن در آماده سازی برای شروع دوز HCG آغاز می شود. در روز سوم زمانی که HCG آغاز خواهد شد را به اثر در بدن، شما به برنامه ۵۰۰ کالری تغییر دهید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

فقط ۵۰۰ کالری در روز؟ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] شما ممکن است تعجب کنید که چگونه بر روی زمین کسی می تواند برای هر طول زمان بر روی ۵۰۰ کالری در یک روز تمام زنده ماندن، که شما می توانید تقریبا به هر رستوران فست فود بروید و سفارش فقط یک ساندویچ که به مراتب بیش از ۵۰۰ کالری است. اما ویژگی های منحصر به فرد در مورد جایگزین HCG است که زمانی که آن را در جریان خون است سیگنال های مغز شروع به رهایی بخش و سوزاندن آن چربی های غیر طبیعی که ممکن است حجم دهنده تا شکم خود را، باسن، ران، بازو، تماس و صورت در حال حاضر. که ذخیره می شود، چربی های غیر طبیعی سوخته است و مورد استفاده برای هر دو سوخت و تغذیه به طوری که شما نمی خواهد احساس ضعف و گرسنه به عنوان شما را در مورد روز خود را.

بسیاری از وب سایت هایی که بسیاری از دستور العمل که در پیروی از رژیم غذایی جایگزین HCG وجود دارد. در واقع، شما می توانید تمام کتاب اختصاص داده شده به رژیم غذایی کالری بسیار پایین پیدا کنید. سعی کنید برخی از این دستور العمل به اضافه کردن برخی از انواع به وعده های غذایی خود را در حالی که در برنامه است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما