[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] آیا شما برای بهترین راه برای یادگیری زبان اسپانیایی جستجو. باور کنید یا نه، یادگیری زبان اسپانیایی همراه با سی دی های صوتی، پادکست ها، و mp3 راه عالی از توسعه زبان اسپانیایی می باشد. بنابراین سوال ساده است؛ چرا بیشتر مردم آن را انجام نمی دهد؟

پاسخ ساده است: سخت ترین قسمت شروع کار، بسیاری از افراد به سادگی نمی خواهید برای شروع چون بر این باورند که آنها قادر به یادگیری زبان همه با هم هستند – به عنوان زمانی که شما تحت این دام نمی افتد شما باید خوب باشد.

مزایای یادگیری اسپانیایی با صدا

هستند بسیاری از مزایای مختلف وجود دارد که شما می خواهید به یادگیری زبان اسپانیایی با درس های صوتی – وجود قابل توجه ترین، داشتن توانایی برای درک زبان با گوش خود را – بدون نگاه کردن به یک مقاله، اسپانیایی فرهنگ لغت، و غیره

هنگامی که شما آن را در گوش خود، و از آنجا که شما می دانید چگونه به خواندن. شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن بخش نوشته شده است بسیار ساده تر چون شما می دانید که چگونه از آن برای تلفن های موبایل. باور کنید یا نه، یادگیری با گوش یکی از سخت ترین بخش های یادگیری زبان اسپانیایی زبان به دلیل صدا به ظاهر سریع به گوش آموزش ندیده است.

همچنین قادر خواهد بود به طور مداوم خود را در یک فضای اسپانیایی زبان را احاطه کرده است، آیا آن را قرار دادن در هدفون، که در یک ماشین، و یا حتی گوش دادن به آن به عنوان شما را از رفتن به خواب. با نرم افزار. شما باید در یک کامپیوتر با صوتی شما می توانید آن را هر جای مورد نظر شما یاد بگیرند!

چه برخی از گزینه های دیگر هستند؟

شما باید این گزینه از نرم افزار آنلاین است که به عنوان همه کاره و یا قابل حمل به عنوان درس های صوتی نیست، اما می توان آنها را فقط به عنوان سرگرم کننده اگر نه بیشتر. شما خواهید صدا و تصاویر باید برای کمک به تحریک مغز خود را و یادگیری زبان موثر تر است.

یکی دیگر از گزینه با یک مربی. این راه خسته کننده ترین به یادگیری زبان اسپانیایی است – در مدرسه؛ تنها به دلیل یک مربی ممکن است تمایل به شما سخنرانی به مرگ می شوند. اگر شما در یک کلاس است که در آن تن تعامل و یادگیری وجود دارد – آن را نیز می توانید یک تجربه باور نکردنی است.

برخی از ایده های خلاق که یادگیری زبان اسپانیایی با صدا است که شروع به اطراف خود بیشتر. هنگامی که شما به موسیقی گوش – جایگزین کردن آن با درس اسپانیایی. هنگامی که شما در ماشین هستند، یا گوش به درس و یا توسعه گوش برای رادیو اسپانیایی و ببینید اگر شما می توانید ترجمه (یک تاکتیک های پیشرفته تر). هر آنچه که شما انتخاب می کنید به انجام. مطمئن شوید که شما انجام آنچه برای شما بهتر مناسب!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما