به یاد داشته باشید روزهایی که پدربزرگ و مادربزرگ و پدربزرگ و مادربزرگ دوستان خود را در ایوان خود را جمع آوری به نواختن گیتار و آواز خواندن آهنگ؟ و که می تواند فراموش تنظیم در اطراف رادیو در شب های شنبه گوش دادن به برنامه های رادیویی مورد علاقه خود را؟ آن روز بود قبل از هر کس به حال در مورد تلویزیون فکر کرده بود. و اگر شما به اندازه کافی به یاد داشته باشید آن روزها نیست، پس شانس شما (با تزئینات اضافه معمولا) شنیده ام ده ها تن از داستان ها، چندین بار تکرار می شود. خوشبختانه، تکنولوژی به ما یک راه طولانی از آن روزها به ارمغان آورد.

سریع به جلو بیش از نیم قرن و آن را سخت به ببینید که دقیقا چه تکنولوژی تقریبا هر چیزی که تک ما در زندگی انجام تغییر کرده است. پس از همه، فناوری مسئول برخی از چیزهای بهتری در زندگی است. اما چگونه است تکنولوژی تغییر موسیقی دقیقا؟

بدیهی است، ما در حال تنظیم در اطراف “گوش دادن” به برنامه های مورد علاقه ما در رادیو و تلویزیون دیگر. بسیاری از ما با استفاده از با استفاده از ویدئو برای ضبط برنامه های مورد علاقه خود را بر روی تلویزیون به طوری که ما می توانیم آنها را زمانی که ما از هر تعداد از توابع شنبه شب بازگشت تماشا کنید. نه ما هنوز با استفاده از آن بازیکنان قدیمی به گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه ما است. جواب منفی. چند از جالبترین برای تلفن های موبایل در موسیقی ما در حال ایجاد با استفاده از یک بازی رکوردی است. و چه کسی می تواند آن ۸ نوار مسیر فراموش کرده ام؟ که یکی از پیاده روی پایین خط حافظه است که احتمالا بهترین در گذشته باقی مانده است. اما یکی از خاطرات نوجوان مورد علاقه من در تلاش است تا ضبط آهنگ های مورد علاقه من از هفته بر روی یک نوار. اما چند ترفند برای گرفتن آن فقط سمت راست وجود دارد. اول، شما تا به حال به مطمئن شوید هیچ چیز که قرار بود به بیش از ثبت شود. سپس شما تا به حال به را چسب (نوار من از انتخاب همیشه نوار پوشش بود) بیش از سوراخ در گوشه و کنار بالای نوار. و آخرین اما نه کم، شما مجبور به صرف مقدار زیادی از زمان تنظیم در مقابل رادیویی خود را، در انتظار لحظه ای دقیق که آهنگ خود را از هفته شروع به بازی. که همان روش دقیق شما را مجبور به استفاده از زمانی که در تلاش برای ضبط یک نمایش بر روی VHS، هنگامی که VCR برای اولین بار بیرون آمد را نیز. برخی از بهترین خاطرات من از من هستند و صرف ساعت ها بیستی من در تلاش برای به دست آوردن آهنگ های مورد علاقه خود را بر روی نوار. با اختراع سی دی و اینترنت، آهنگ های مورد علاقه خود را فقط با یک کلیک دور. به یاد داشته باشید که شما را مجبور به خرید کل آلبوم فقط برای گرفتن یک یا دو آهنگ؟ دیگر نه! حال حاضر همه شما باید انجام دهید این پاپ در یک سی دی خالی یا پلاگین در MP3 پلیر خود است و ورود بر روی وب سایت مورد علاقه خود را برای خرید و دانلود آهنگ های مورد علاقه خود را. ضبط آن را به سی دی یا همگام آن را به دستگاه پخش mp3 خود را و شما خوب به آن بروید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] کنسرت [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] فناوری همچنین به ارمغان آورده است به نسل جدید است. حالا کنسرت نشان می دهد نور کامل، کامل با ده ها تن از الکترونیک و ابزارهای که شما را حفظ خواهد کرد رقص در صندلی خود را برای ساعت می باشد. تقویت کننده اجازه می دهد موسیقی به مکان های دور از نوازندگان لوله کشی می شود، اجازه می دهد نوازندگان به بازی در برخی از بزرگترین سالن های قابل تصور است. در ۳ اوت ۱۹۹۷، گارث بروکس یک کنسرت زنده آزاد در پارک مرکزی، در شهر نیویورک انجام شده است. این جمعیت از ۹۸۰،۰۰۰ و آن را بزرگترین کنسرت تا کنون در پارک مرکزی برگزار می شود در کابل بزرگ و برنامه بالاترین تماشا کل سال است. هیچ چیز مانند آن امکان پذیر ۵۰ سال پیش بدون پیشرفت که فناوری در صنعت موسیقی ساخته شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این لیست می تواند به در و در اما خط پایین این است که فن آوری راه ما ارسال موسیقی تغییر کرده است، گوش دادن به موسیقی، اجرای موسیقی و حتی خرید موسیقی. با همه چیز را در نوک انگشتان ما امروز، آن را سخت به تصور کنید که چگونه تکنولوژی ممکن می تواند جهان را تغییر زندگی می کنیم در هر بیش از آن در حال حاضر است. یک چیز است که برای اطمینان هر چند، سوار به مراتب بیش از!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما