از زمانی که بازی های ویدئویی اختراع شد، هیچ توقف رشد آن، در حال تکامل را به یک دسته طیف در الکترونیک همه به خودی خود وجود دارد. با توجه به الکترونیک فیلیپین شرکت، همه چیز مربوط به بازی های ویدئویی یکی از محصولات فروش بالا در الکترونیک است.

ویکیپدیا یک کنسول بازی ویدئویی به عنوان یک کامپیوتر سرگرمی های تعاملی و یا دستگاه الکترونیکی است که تولید سیگنال نمایش ویدیو که می تواند با یک دستگاه صفحه نمایش برای نمایش یک بازی ویدئویی استفاده می شود تعریف می کند. با توجه به محبوبیت این کنسول های بازی ویدیویی، یکی یک متخصص در نیاز الکترونیک فیلیپین به درک آنچه در آن است. از آن است که بازی از انتخاب نوع بسیاری از داخل خانه از مردم شده است. در زیر برخی از کنسول های بازی ویدئویی بالا نه تنها در الکترونیک فیلیپین عملیات بلکه در سراسر جهان.

  • سونی پلی استیشن ۳٫One از کنسول های بازی ویدیویی گران ترین. این یک کنسول بازی با کیفیت بالا با یکپارچه پخش Blu-ray است. گذشته از این، آن را به یک رابط کاربر پسند، ساخته شده در Wi-Fi و ۸۰ گیگابایت یا ۴۰ گیگابایت هارد دیسک، بازی آنلاین رایگان، و خروجی HDMI با پشتیبانی از کیفیت ۱۰۸۰p. [19،۴۵۹،۰۱۱]
  • رشته مهندسی نینتندو. متفاوت از دیگر کنسول های بازی ویدئویی به دلیل آن است کنترل حساس به حرکت. همچنین ساخته شده است در Wi-Fi را، بازی آنلاین رایگان، ساخته شده است در حافظه SD برای ذخیره سازی و مشاهده عکس، و یکی از مقرون به صرفه ترین. این کنسول بازی تاکید زیادی روی گیم پلی آن کنسول انتخابی برای کسانی که دوست را به حرکت در اطراف می سازد.
  • نینتندو DSi. یکی از بازی های جدید دستی کنسول، بهبود نینتندو DS Lite است. گذشته از بازی DS و بازی های DS Lite در، آن را نیز قادر به پخش موسیقی AAC، دارای یک صفحه نمایش بزرگتر از دیاس به مطلب، پخش کننده های صوتی، و یک دوربین VGA دارد.
  • قابل حمل سونی پلی استیشن. بیشتر به عنوان محبوب PSP شناخته شده است، آن را اولین کنسول بازی قابل حمل سونی است. این دارای یک صفحه نمایش صفحه نمایش گسترده، PS-2 مانند گرافیک، ساخته شده در Wi-Fi را، MP3 و پخش ویدئو، نمایشگر تصویر، و باتری قابل جابجایی. مزیت قابل توجهی توانایی خود را برای رقابت با دیگر بازیکنان به صورت بی سیم است.
  • مایکروسافت ایکس باکس ۳۶۰ الیت. ارتقاء ایکس باکس ۳۶۰، آن را با ۱۲۰ GB هارد دیسک، خروجی HDMI و یک انتخاب عالی از بازی می آید.

مشاهده وب سایت http://buyandsellplus.com/.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما