موسیقی یک راه عالی برای انرژی بدن از طریق تمرین های هوازی است. اگر شما عاشق موسیقی و نیاز به ریختن چند پوند، یک برنامه تمرین هوازی-موسیقی سوخت ممکن است مناسب برای شما. این یک ذهنیت مشترک است؛ راه رفتن به هر ورزشگاه تقریبا مصون از خطا برای تلفن های موبایل از رادیو های محلی گوش خود را ضربه. علاوه بر لذت بردن از گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود، از مزایای افزودن موسیقی به روال خود را شامل انگیزه و افزایش تمرکز. (A مانع در تلاش برای بدن بهتر است که ورزش کاملا به سادگی خسته کننده است. گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود را طول می کشد تمرکز خود را خاموش رژیم ورزش و اجازه می دهد تا شما را از یکنواختی از حرکات تکراری فرار کنند. و با هر دو ذهن و بدن خود را فعال، به شما احساس سیری موفقیت دست خواهید یافت همچنین می توانید درایو خود را افزایش دهد به ورزش با تهویه ساده: پس از تمرینات مکرر مبتنی بر موسیقی مغز خود را آغاز خواهد شد به معاشرت دقت از ورزش با بهره مندی از موسیقی خوب ساده، در عین حال موثر.

این هیچ راز که موسیقی و حرکت با هم مانند کره بادام زمینی و ژله است. یک گام خوب شور و شوق در حرکت خود را دم، که منجر به تمرین بیشتر درگیر. روال موسیقی به خوبی طراحی شده باعث تحریک قلب، افزایش خون خود را جریان و تنظیم و تقویت تنفس خود را. موسیقی است و حتی گفته می شود که یک اثر در تنفس، ضربان قلب، قدرت و عملکرد کلی، هر چند از لینک هنوز نامشخص است. یک مطالعه ۱۹۵۲ نشان داد که سرعت تنفس در شروع موسیقی جاز افزایش یافته است، و در توقف موسیقی به حالت عادی کاهش یافته است.

محققان در یک مطالعه نشان داده است که ۱۹۷۷ سرعت ضربان قلب موسیقی آزادانه به دنبال، به دست آوردن یک جهش کوچک در پاسخ به سریع موسیقی، و نسبتا کاهش در پاسخ به کاهش سرعت موسیقی. تحقیقات اندکی انجام به موضوع موسیقی و ورزش وجود دارد، و یافته های متنوع و ناشناخته مانده است. (هیچ یک اندازه مناسب همه در مورد بهترین سبک برای گوش دادن به وجود دارد.. در واقع، با آنچه که دوست دارید بروید را انتخاب کنید چیزی با، سرعت خوش بین قوی، ایده آل حدود ۱۲۰ ضربه در دقیقه (BPM) موسیقی رقص، از جمله جاز، بریک بیت و الکترونیک، میان بسیاری از بسیاری دیگر، همیشه مورد علاقه. یا شما می توانید یک آلبوم ایروبیک. طراحی شده برای حداکثر رساندن مزایای تمرین مبتنی بر موسیقی خرید، آهنگ اغلب شامل گرم کردن و سرد کردن بخش ها و کامل ۳۲ تعداد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اگر چه اتصال فیزیکی بین موسیقی و عملکرد ورزشی، نامشخص است، نکته مهم این است که اگر آن را برای شما کار می کند. اضافه کردن موسیقی به یک روال می تواند یک راه سرگرم کننده برای برگرد تا درایو خود را به موفقیت است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما