در اینجا یک فرهنگ لغت کوتاه از واژه های رایج فیس بوک و چگونه آنها ممکن است به شما اعمال می شود.

حساب-شما حساب کاربری عضویت خود را به فیس بوک است. شما باید یک آدرس ایمیل و رمز عبور به راه اندازی یک حساب کاربری. “حساب” را فشار دهید در بالای صفحه فیس بوک خود است برای دسترسی به تمام تنظیمات خود را، مانند حفظ حریم خصوصی و برنامه های کاربردی.

نرم افزار همچنین به برنامههای نامیده می شود، این بازی، مسابقات، آزمونها، و دیگر فعالیت های سرگرم کننده است. وجود دارد صدها نفر از برنامه را انتخاب کنید، و آنها در واقع فقط از آن لذت ببرید.

چت بسیار شبیه به چت روم در وب سایت های دیگر، شما می توانید به هر کسی که بر روی وب سایت در همان زمان شما صحبت کنید. همه شما باید انجام دهید این است کلیک بر روی نام اگر یک فرد آنلاین است که و تایپ چیزی به آنها. شما می توانید در زمان واقعی تا زمانی که شما هر دو در وب سایت فیس بوک چت.

خوراک این یک سری از نوشته های به ترتیب زمانی برای سرگرمی خواندن خود را است. “خوراک اخبار” تحولات اخیر در پروفایل فیس بوک دوستان خود را نشان می دهد. اگر آنها به تازگی تغییر وضعیت خود را، به روز رسانی پروفایل خود را، اضافه آلبوم عکس و یا یادداشت ها، شما می توانید گزیده ای را مشاهده کنید، کلیک بر روی لینک، مانند، یا اظهار نظر در ورود.

دوست-این هر فرد است که با شما در فیس بوک در ارتباط است. هنگامی که شما اضافه کسی که به عنوان یک دوست، شما درخواست برای اتصال با آنها، دسترسی به پروفایل خود را، و غیره را هنگامی که شما درخواست دوستی قبول، شما اجازه می دهد کسی را به ارتباط با شما. شما می توانید اضافه کردن و یا کسی که می خواهید قبول، شما لازم نیست که به آنها از یک دوست در خارج از فیس بوک در نظر بگیرند.

مانند این یکی از ویژگی های ساده است که به شما اجازه دوستان خود می دانم دوست دارید چیزی است که آنها نوشته شده است. این که آیا آن یک عکس، توجه داشته باشید، و یا وضعیت پست، شما به سادگی با کلیک بر روی “مانند” را فشار دهید به شما توافق می کنید، شما آن را سرگرم کننده، و غیره

شبکه یک شبکه یک گروه که یکی متعلق و در آن می توان مردم می دانند که پیدا است. مدرسه خود را بالا، کالج خود را (حتی پس از فارغ التحصیل)، محل کار خود را، محل سکونت خود را (شهرستان، منطقه، دولت) شبکه می باشد. شما می توانید چندین شبکه ایجاد شده توسط فیس بوک برای پیدا افرادی که می شناسید و پیوستن در مورد اخبار و حوادث، و غیره یاد بگیرند

صفحه-A صفحه نشان دهنده یک رویداد، یک فرد، یک فعالیت، یک ایده، یک مد زودگذر، یک علت-هر چیزی! هر کسی می تواند تبدیل به یک فن از یک صفحه به می گویند که آنها به حمایت و یا دوست دارید آنچه آن را نشان دهنده. شما افراد دیگری که نیز طرفداران، پیام های پست و عکس بر روی صفحه هستند، و به دوستان خود نشان به یک فن نیز تبدیل خواهید دید.

فشار با نوک انگشت، این یک ساده، ژست احمقانه به اجازه کسی که شما در مورد آنها فکر می کردند، و یا برای جلب توجه کسی است. هنگامی که شما در نمایه شخص می باشد، شما “بهم زدن” است. آنها مطلع شده و باید این گزینه مجبور به عقب و یا پنهان کردن اطلاع رسانی.

پیشنهادات فیس بوک شما ارائه می دهد پیشنهاد دوستان شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن و صفحات که شما ممکن است بخواهید برای تبدیل شدن به یک فن. آنها معمولا در چه تعداد از دوستان متقابل خود را دوستان با این فرد و یا طرفداران این صفحه می باشد.

فیس بوک به طور مداوم در حال رشد و تغییر است، بنابراین شما احتمالا در سراسر شرایط و ایده های بیشتری شما هنوز محاکمه نشده را اجرا کنید. سعی کنید آنها را، از یک دوست، و یا چک کردن لینک مرکز راهنمایی در پایین هر صفحه وب فیس بوک.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما