است

اگر شما در سراسر اینترنت برای مدتی بوده است، حتی برای یک سال یا بیشتر، شما احتمالا از یکی از محبوب ترین های اجتماعی شنیده وب سایت های شبکه در سراسر به نام فیس بوک. تا به امروز، فیس بوک بیش از ۶۴ میلیون مشترک فعال در سراسر جهان – از جمله مشترکینی که در این سال امضا کردن نیست. به احتمال زیاد، شما یکی از آنها هستید و یا برخی از دوستان خود را متقاعد شده است شما برای پیوستن به این ارابه موسیقی اجتماعی است.

چرا وب سایت های مانند فیس بوک اینقدر محبوب است؟ چرا فیس بوک فروش مانند سیب زمینی داغ به علاقه مندان به اینترنت؟ در اینجا چهار دلیل می باشد.

آپلود عکس نامحدود . فیس بوک وب سایت محبوب ترین برای آپلود عکس است. در واقع، بیش از ۱۴ میلیون عکس روزانه ارسال می شود. نه تنها می تواند کاربران آپلود عکس نامحدود، شما همچنین می توانید برچسب ها را اضافه کنید و قرار دادن نظر بر روی عکس های دوستان خود را. با برچسب زدن، شما می دانید هنگامی که دوستان شما و یا اطلاعات تماس خود را اضافه کنید یک عکس از شما در آلبوم خود را. نه فقط این، شما همچنین می توانید جاسازی و آپلود فیلم های خود را از طریق وب و یا از طریق تلفن همراه خود را با استفاده از فیس بوک موبایل. به اشتراک گذاری خاطرات است این بازی سرگرم کننده و آسان نبوده است.

باشد، در دانش. آیا شما میخواهید بدانید که چه دوستان خود را انجام می دهند بدون استفاده از نرم افزارهای پیام رسانی فوری مانند یاهو مسنجر و یا MSN؟ با ویژگی های وضعیت فیس بوک، شما می توانید ببینید که چه دوستان خود هستند تا بدون نیاز به آنها را بپرسید – که قطعا می تواند بسیاری از زمان و تلاش را نجات دهد. این نیز کار می کند بالعکس چرا که کاربران فیس بوک همچنین می توانید دوستان خود را در چه می کنند به روز رسانی.

راضی نیست؟ شما همچنین می توانید اجازه دهید دوستان خود می دانم که اگر برنامه های آینده مانند احزاب، کنفرانس ها و یا گردهمایی های اجتماعی در جامعه خود را وجود دارد. شما می توانید تمام جزئیات قرار داده و ارسال دعوت نامه جرم است. به علاوه، دوستان شما می توانید پاسخ دهید اگر آنها حضور یا نه. است حزب خود را برای تنها دختران؟ نگران نباشید، شما همچنین می توانید که به دعوت با استفاده از رویدادهای فیس بوک را از ویژگی های را انتخاب نمایید.

تعامل با دوستان از طریق بازی و برنامه های کاربردی دیگر. فیس بوک راه مردم استفاده از برنامه برای وب سایت های شبکه های اجتماعی تغییر کرده است. برنامه های کاربردی مانند بازی ها و آزمون (پوکر، بازی چیزهای بی اهمیت، مطلع به دانش خودتان آزمایش، “چه روز تولد خود را چیست؟” آزمون، “آیا شما طبیعی است؟” آزمون، و غیره) استفاده می شود برای تشویق تعامل اجتماعی بیشتری را از طریق اینترنت. شما لازم نیست که برای دیدار با هر چهره دیگر به چهره قادر به بازی پوکر.

شما همچنین می توانید گروه های مختلف و پیوستن به علل آن مانند ضد جنگ و یا “توقف گرمایش جهانی”. هنگام پیوستن به این علل، شما می توانید در هر شکل از قبیل پشتیبانی آنلاین و یا پول کمک می کند.

ارسال هدیه! چه می تواند شما را در یک روز بد لبخند؟ – هدیه! شما می توانید گل، کفش و یا حتی یک استخوان به خود را ارسال

در حال حاضر نزدیک توجه –

با استفاده از خود را فیس بوک صفحه فن برای افزایش قرار گرفتن در معرض کسب و کار شما و درآمد ساده تر است از شما گفته شده است …

[Problem #1] چگونه برای یافتن علاقه مند کاربران فیس بوک

[Problem #2] چگونه به آنها را به تبدیل شدن به طرفداران شما

فیس بوک فن تامین شده است حل این دو مشکل را برای صدها نفر از مشتریان راضی است. سیستم تامین فیس بوک فن سعی شده است و تست شده و شناخته شده برای تولید نتایج عالی.

فیس بوک فن تامین است ۲۵ طرفداران فیس بوک آزمایشی رایگان، بنابراین شما می توانید سعی کنید قبل از خرید، به طوری که من به شدت توصیه که شما از این سیستم تست اولین و دیدن برخی از نتایج.

اول: به اطراف نگاه کنید و ببینید که بسیاری از سایت ها فروش “دعوت” و طرفداران واقعی نیست فیس بوک
اقامت روشنی از هر گونه سایت های فروش دعوت به شما به عنوان هر گونه نتایج تضمین شده نیست. فیس بوک فن تامین همیشه تامین طرفداران واقعی نیست را دعوت میکند

دوم: برای مشاهده فیس بوک فن تامین اینجا را کلیک کنید
این سایت chocked-کامل از اطلاعات در مورد که چرا شما باید طرفداران فیس بوک خرید و چگونه به طور موثر استفاده طرفداران فیس بوک جدید برای افزایش درآمد کسب و کار خود را. سفارش ۲۵ طرفداران رایگان و به نظاره نشست و اجازه دهید طرفداران رول در! [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما