شکستن است خیلی سخت تر از آن استفاده می شود. به جای فقط دور ما در حال حاضر به حذف یک دوست پسر سابق و یا دوست دختر از تماس تلفنی ما، ایمیل، متن پیام، و حتی لیست دوستان ما در فیس بوک و مای اسپیس.

اما این کار درست انجام دهید این است ، در نور از فروپاشی اخیر؟ اگر شما واقعا defriending سابق خود را به زودی به عنوان شما دیگر قدمت، و یا آیا آن را درست باقی می ماند دوستان با آنها از طریق این وب سایت های شبکه های اجتماعی؟

فیس بوک، سابق خود را که شما هنوز در حال عشق با آنها

پاسخ واقعی در آیا یا نه شما در حال رفتن را امتحان کنید و با دوست پسر سابق یا دوست دختر خود نهفته است. اگر شما هنوز هم احساسات برای این فرد دارند و می خواهم به رابطه یکی دیگر از ضربه، د friending و سابق خود را در پاسخ به شکستن است که احتمالا چنین ایده خوبی نیست.

برای شروع، در حال اجرا به کامپیوتر و از بین بردن سابق خود را از لیست دوستان خود باعث می شود شما احمق و نابالغ است. این نشان می دهد کمتر است که شما در حال قطع روابط و بیشتر است که شما در حال تلاش برای ایجاد یک بیانیه واقعی. سابق خود را به احتمال زیاد به شما را به عنوان خرده، تلخ، و تحقیر توسط این واقعیت است که آنها با شما شکست تا، با شروع شما راست کردن در پای اشتباه در تلاش خود را به نهایت آنها پشت است.

حتی بیشتر به ظاهر از جان گذشته است زمانی که شما هنوز فیس بوک، سابق خود را پس از فروپاشی. تنها یک دلیل شما می تواند بسپار این وجود دارد، و این به وضوح چک کردن بر روی آنها. دوست پسر یا دوست دختر خود را در نهایت می دانید که شما زیر هر حرکت خود را، و به طور ناگهانی شما به نظر می رسد هر دو نیازمند و استاکر حرکت. این تنها تصمیم سابق خود را برای پایان دادن به رابطه، و همچنان با استراحت خوبی توجیه کند.

چه باید بکنید با فیس بوک زمانی که شما و فرار از سابق خود را تا

اگر دوباره هنوز هم در تلاش برای بازگشت همراه با دوست پسر و یا دوست دختر خود را، هر حرکت تک شما را مهم است. به همین دلیل، این حیاتی است که شما به طور کامل جلو و پلاگین در کامپیوتر شما و حتی نه به فیس بوک وارد شوید در حالی که برای.

با از بین بردن سابق خود را از لیست دوستان خود، شما آنها را نشان دادن که شما واقعا دان تی راه مراقبت. توسط defriending نیست آنها را از فیس بوک یا مای اسپیس، شما در واقع گرفتن جاده بالا. و یک بار سابق خود را می بیند که شما حتی به این شبکه های اجتماعی در در حالی که هنوز وارد سایت نشده؟ شما به طور ناگهانی نشان می دهد که شما چیز بسیار مهم تر شما می تواند انجام … و سابق خود را خواهد بدانم چه (یا کسانی که) آن چیز ها مهم هستند [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] یاد داشته باشید:. [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] سابق خود را به دست آورد ” تی شما را از دست تا زمانی که شما در اطراف در حالی که برای نبوده است. اگر آنها می توانند وضعیت فیس بوک خود را چک کنید و در دیوار خود را نگاه کنید، آنها بسیار مطمئن شوید که چه شما در حال انجام در هر روز. به جای دادن دور این دانش به صورت رایگان، شما نیاز به تبدیل شدن به یک رمز و راز کامل به دوست پسر سابق و یا دوست دختر خود را. گرفتن آنها را به عقب بیشتر در مورد ساخت آنها را به شما از دست، و گرفتن سابق خود را پس از به تعقیب است شما ، به جای بالعکس.

یادگیری چه باید بکنید اگر شما هنوز هم می خواهید سابق خود را برگشت

در این میان، شما باید برای نشانه دنبال که سابق خود را هنوز هم شما را دوست دارد. حتی بدون زیر آنها را در فیس بوک، وجود خواهد داشت سیگنال خاموش سابق خود را با توجه زمانی که آنها هنوز احساس برای شما داشته باشد. می دانید چه این هستند، بنابراین شما می توانید آنها را در اوایل نقطه.

فراتر از آن، گرفتن دوباره همراه با دوست پسر سابق و یا دوست دختر نیاز به یک گام به طرح گام . اگر شما در حال تلاش برای معکوس فروپاشی ناخواسته، عاشقانه خود را بیش از حد مهم است که به ترک به شانس. “winging آن و به امید بهترین ها هرگز یک ایده خوب، به خصوص زمانی که شما می توانند یاد بگیرند دقیقا چه می گویند و انجام که سابق خود را که می خواهید دوباره به زندگی خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما