[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بسیاری از مردم را نادیده می گیرند طبقه خود، زمانی که آنها نگاه قبل از خرید به خانه خود. شاید آنها آنها را مسلم، اما امیدوارم، به این دلیل، آنها متوجه، می توان این تغییر، متناسب با نیاز، سلیقه ها، نیازهای خود را، و غیره انواع بسیاری از مواد یکی ممکن است در نظر دارد، و همچنین ارزیابی محیط زیست، یا عوامل زیست محیطی. این مقاله سعی خواهد کرد به بررسی، اصول، از ۶ گزینه های اصلی، به طور کلی در نظر گرفته، برای کف یکی، و غیره باید به یاد داشته باشید شما می توانید یک نوع طبقه های مختلف در مناطق و مکان های مختلف در سراسر خانه نیز،.

۱٫ چوب سخت: کفپوش چوب جنگلی است که شاید بیشتر در پی – پس از مواد، حداقل در بسیاری از مناطق کشور. علاوه بر ظاهر، یکی از مزایای است طول عمر و توانایی خود را به دوباره – به پایان رسید، دوباره ظاهر و رنگ آمیزی. در حالی که محبوبیت قابل درک است، مکان های خاص، که در آن شما ممکن است بخواهید به دور ماندن از طبقه چوب جنگلی وجود دارد. یکی در ورود است یا بسیار بالا – مناطق استفاده، به خصوص آنهایی که، که ممکن است در معرض مقادیر بیش از حد خاک، رطوبت، و غیره در حالی که این طبقه پایدار هستند، آنها اغلب نمایش این استفاده، و به نظر می رسد نیاز به پایان رسید و / و یا تصفیه شده است. یکی دیگر از منطقه در مناطق آشپزخانه است، به دلیل نیاز به تمیز کردن این کف در اغلب موارد، چوب و دوام می آورد، اما این روش برای تمیز کردن و حفظ ظاهر، ممکن است به چالش کشیدن. در مناطقی که اتاق و طبقه، ممکن است سردتر در زمستان، به خصوص کسانی که برآمدگی، و غیره، بسیاری از مردم بسیاری از طبقه با فرش و / یا فرش پوشش، برای گرما، و غیره با این حال، چیزی خاص در مورد نگاه وجود دارد از چوب جنگلی!

۲٫ ورقه ورقه: یک جایگزین ارزانتر برای چوب های جنگلی، این به طور کلی یک درخشش و ظاهر، از چوب جلا، در هزینه به طور کلی بسیار پایین، و نیاز به ظروف سرباز یا مسافر و اصلاح بسیار کمتر است. با این حال، باید دقت شود، چرا که این اغلب نشان خش، و غیره، و یک نوع خاص از مواد تمیز کردن باید استفاده شود، برای تعمیر و نگهداری، و غیره

۳٫ فرش: سالها پیش، فرش شوق بود. امروز، بسیاری از افراد فرش به مناطق محدود مانند اتاق ناهار خوری رسمی، و اتاق خواب خاص، و همچنین با استفاده های صنعتی – درجه، و یا در داخل / فرش خارج، در زیرزمین، غارها، و غیره تابلو فرش را در سبک های مختلف آمده، مواد، و غیره، اما باید دقت شود، به استفاده از رنگ آمیزی – مواد افزودنی مقاوم در برابر، و آلرژی آگاه باشند، و غیره همچنین، شما باید خلاء، به صورت منظم. مزایای عبارتند از: برخی از مردم واقعا آنها را دوست دارید؛ آنها در انواع سبک، رنگ، مواد، و غیره آمده است؛ و تا حدودی به راحتی جایگزین / حفظ شود؛ ارائه گرما؛ و پوشش – تا انواع گناهان، در طبقه زیر!

۴٫ کاشی: آشپزخانه مناطق اصلی برای کاشی، به عنوان مناطق بالا استفاده می شود. یکی باید نگهداری مناسب برای نوع خاص / مواد مطمئن شوید، استفاده می شود. با این حال، کیفیت، کاشی شیک، اغلب پرهزینه است.

۵٫ مشمع کف اتاق: همه سال ها خشم پیش ، امروز این مواد اغلب در آشپزخانه کوچکتر، زیرزمین، و مناطق کمتر رسمی استفاده می شود. آنها ارزان تر و نسبتا آسان برای حفظ هستند، اما یک امید به زندگی تا حدودی محدود است.

۶٫ ترکیب و مطابقت: یکی از و مطابقت مواد در سراسر خانه یکی از ترکیب، اما انجام این کار، در یک راه منطقی، که طول می کشد استفاده از نقاط قوت مواد، کار می کند در بودجه خود را، در خدمت اهداف خود را، و حس می کند. به یاد داشته باشید: از آن خانه خود را، و طعم خود را، اما آنچه شما انجام دهید، ممکن است تاثیر قیمت فروش مجدد!

در خانه خود نگاه کنید، بودجه خود، نیازهای خود را، و چه کار می کند! بهتر می دانید گزینه های مختلف، بهتر است شما می توانید انتخاب کنید، چه چیزی برای شما.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما