بدون شک، شما از طریق جهان از گشتن یا هابیت راه می رفت و توسط جهان از بازی های آنلاین به طور کامل مجذوب شده است. چقدر دقیقا می این بازی ساخته شده است و اجرا می کنید؟ چگونه ممکن است به طور همزمان هزاران نفر از بازیکنان تعامل در یک بار؟

در جهان امروز، جای تعجب نیست که شرکت های سرمایه گذاری چند میلیون بودجه دلار به توسعه بازی های آنلاین است. با این حال، این است که واقعا چه مقدار آن را به شما اگر شما می خواهید برای ایجاد یک بازی آنلاین خود را هزینه؟ حتی نزدیک …

در واقع، شما بودجه غول پیکر لازم نیست برای ایجاد بازی رویای خود را آنلاین. همه شما نیاز به یک ایده، یک چند ابزار، و چند دوست با مهارت های خاص است.

در سال قبل، شما می توانید سنین تجربه برنامه نویسی مورد نیاز قبل از اینکه شما حتی می تواند در مورد ایجاد بازی های آنلاین، MMORPG ها بسیار کمتر است. امروز، با ابزار مانند http://www.mmorpg-maker.com، آن را بدون عرق به قطعه با هم بازی آنلاین خود را فقط در روز است.

با این حال، شما همچنین نیاز به مهارت های خاص برای ایجاد یک بازی آنلاین. در نظر بگیرید تشکیل یک تیم را با دوستان خود و پیدا کردن که مهارت های آنها را که می تواند به بازی خود را کمک می کند. در هسته، یک بازی آنلاین تیم طراحی باید شامل یک توسعه دهنده بازی و یک هنرمند گرافیک. اگر شما می توانید هر دو این وظایف را اداره کند، پس از آن شما تنظیم می شود. با این حال، همیشه خوب به دیگران کمک کردن به کاهش بار از شانه های خود را.

آخرین، اما نه کم، مطمئن شوید که شما یک ایده منحصر به فرد. هزاران نفر از بازی قرون وسطی / فانتزی وجود دارد، بنابراین اگر شما مجموعه ای مرده در این سبک هستید (که بیشتر مردم هستند)، آنچه در آن است که شما را فراهم خواهد کرد به خودتان را جدا؟ آیا شما طراحی این بازی را برای پول و یا به سادگی برای شما و دوستان خود را به بازی در اطراف؟

داشتن اهداف روشن و جهت و بازی های آنلاین شما خواهد شد بسیار به احتمال زیاد به موفقیت!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما