بسیاری از ترانه سرایان تعجب اگر آن را واقعا بزرگ یک معامله به نگرانی در مورد گرفتن آهنگ به سرقت رفته

چرا زحمت با کپی رایت و یا آهنگ. کاغذ بازی ثبت نام؟ موسیقی من در اسرع وقت من آن را بنویسید امن است، درست است؟

خب، بله و هم نه.

درست است، حفاظت از کپی رایت واقعی به عنوان به زودی به عنوان ماده اصلی به شکل فیزیکی قرار می چسباند. اما …

شما بهتر آماده می شود برای اثبات که حفاظت از کپی رایت خود را آغاز شده است!

آهنگ ها Get بیشتر از مردم ممکن است فکر می کنم سرقت رفته است. تلفن های همراه ضبط صدا راز بزرگ و اگر شما با توجه به اینترنت برای ویترین خود را … به خوبی می دانید که چگونه همه چیز دزدی آسان از وجود دارد!

و پس از آن موارد معروف بیشتر وجود دارد …

این چیزی است که با جورج هریسون اتفاق افتاده است. آهنگ خود را “شیرین پروردگار من” به سرقت رفته بود از “او خیلی خوب” (او اعتراف کرد به همان اندازه، هر چند “توسط حادثه،” پایین را ببینید). و یا اشعار Led Zeppelin در “از Whole Lotta Love” از ویلی دیکسون “شما نیاز به عشق.” یا “گیج و مبهوت” از Jake هولمز گرفته شده است.

و اگر آن را می توانید به biggies اتفاق می افتد، می تواند به هر کسی اتفاق می افتد …

در واقع، ما را گنجانده ام ۲ لینک در اواخر این مقاله را که در واقع آهنگ به سرقت رفته بود [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] – یک داستان در مورد مواد به تازگی به سرقت رفته است و دیگر یک مطالعه انجام شده توسط دانشگاه UCLA در مورد آهنگ به سرقت رفته بین سال های ۲۰۰۷ به ۱۸۸۷ است [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱!] و آن را نه مردم فقط شر وجود دارد به دنبال آهنگ به سرقت که نگران است. این مهم است که مطمئن شوید که موسیقی خود را کپی رایت محافظت به دلایل دیگر بیش از حد است. شما ممکن است یا ممکن است در مورد آهنگ های اخذ شده توسط حادثه سرقت رفته شنیده می شود.

بله شما درست شنیده است. ثبت کپی رایت آهنگ خود را فوق العاده مهم است برای محافظت در برابر شانس است که کسی از آن دزد که آیا به یا نه معنی آنها.

اگر شما فکر می کنم آن را غیر ممکن برای کسی که به طور تصادفی آهنگ خود را سرقت، فقط فکر می کنم چگونه از آن آسان است برای پیدا کردن خود زمزمه چند میله “چیزی” حتی بدون یاد جایی که شما آن را شنیده (و یا اینکه آیا شما حتی آن را شنیده و یا فقط آن را در ذهن خود ساخته شده است). [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] حتی اگر که اتفاق می افتد گناه، شما هنوز هم DON ‘ T می خواهید کسی با استفاده از یادداشت ها و یا ریف خود را اگر شما آنها را ایجاد FIRST [19،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] و در اینجا ۲ لینک بحث در مورد آهنگ واقع به سرقت رفته است: [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اینجا کلیک کنید برای یک مقاله روزنامه اخیر در مواد آهنگ به سرقت رفته .. .

در اینجا کلیک کنید برای خواندن UCLA “پروژه نقض قوانین” که تجزیه و تحلیل برخی از موارد کپی رایت موسیقی بهتر شناخته شده – از ۱۸۸۷ تا ۲۰۰۷ – با توانایی مقایسه مواد به سرقت رفته ادعا، بنابراین شما می توانید برای تصمیم گیری خودتان!

بنابراین دفعه بعد که شما ارسال آهنگ و بگویید “چرا زحمت” که آن را به گرفتن اقدامات احتیاطی به ثبت نام کپی رایت آهنگ خود را، فقط به یاد داشته باشید جورج هریسون، و یا جیمی پیج، و یا فرد روشن می آید او تلفن همراه در حالی که شما بازی …

یاد داشته باشید، آن طول می کشد مانند کمی تلاش از ثبت نام آهنگ های خود را.

همیشه مطمئن شوید که شما اثبات کپی رایت آهنگ خود را و زمانی که شما آنها ایجاد شده است.

همیشه ثبت نام آهنگ های خود را با یک سرویس ثبت نام کپی رایت معتبر، شخص ثالث، و یا با دفتر کپی رایت، به محض شما آن را ایجاد.

بهتر از امن متاسفم.

===============================

سلب مسئولیت:

اطلاعات فوق به عنوان اطلاعات عمومی تنها، نه به عنوان مشاوره حقوقی و یا درخواست برای خدمات حقوقی در نظر گرفته شده، و نباید در چنین متکی بود. لطفا با یک وکیل محلی در منطقه خود را برای سوالات حقوقی خاص در قانون کپی رایت موسیقی مشورت کنید.

========================== =====

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما