[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در اینجا ما یک لیست از ۱۰ بزرگترین آهنگ عشق در تمام دوران. این آهنگ ها برخی از قدرتمند ترین و الهام بخش آهنگ عشق تا کنون نوشته شده است. آنها بزرگ برای اولین بار آهنگ عروسی رقص و یا هر مناسبت خاص شما به دنبال آن هستید.

۱۰٫ آهنگ خود را – التون جان

التون جان اول پاپ، آن را در سال ۱۹۷۰ منتشر شد و تا امروز به بازی می شود. کر: “من امیدوارم که برای شما مهم نیست که من در کلمات، چگونه زندگی فوق العاده است در حالی که شما در جهان است.”

۹٫ در یک عروسی با اشعار گفت: “به نظر می رسد مانند ما آن را ساخته شده” شانیا تواین

ایده آل برای اولین رقص – شما هنوز هم یکی. این آهنگ در مورد چگونه عشق او هنوز هم باقی مانده صحبت می کند و می رود در حتی اگر شانس در برابر آنها بود. کر: “شما هنوز هم یکی از من برای اجرا، یکی که من به آن تعلق دارند، شما هنوز هم یکی از من برای زندگی میخوام.”

۸٫ شما الهام بخش هستید – شیکاگو

در سال ۱۹۸۴ نوشته شده توسط پیتر غیره، آن است که کمی بیشتر در سمت قشنگ است، اما با این وجود یک آهنگ بزرگ عشق کلاسیک آهنگ. کر: “شما معنی در زندگی من هستید، شما الهام بخش است.”

۷٫ صادقانه – سفر

“صادقانه” است در مورد رابطه یک موسیقیدان و همسرش. او می گوید که اگر چه او به طور مداوم در اجرا، او همیشه وفادار باقی خواهد ماند. آهنگ آرام بزرگ مناسب برای هر مناسبت. کر: “آه عزیزم شما توسط من ایستاده ام برای همیشه مال تو هستم، صادقانه”

۶٫ قدرت عشق – سلین دیون

نوشته اصلی توسط جنیفر راش ضبط شده، توسط Celine Dion در سال ۱۹۹۵ پوشیده شده بود و به عنوان یک تصنیف عشق محبوب شناخته شده است. کر: “چون من بانوی خود هستم، و شما می مرد من هر زمان که شما برای من رسیدن، من همه که من می توانم.”

۵٫ بیش از کلمات – افراطی

یک تصنیف قدرت در سال ۱۹۹۱ منتشر شد، “بیشتر از کلمات” یک آهنگ آرام آکوستیک است که می پرسد زن خطاب به نشان دادن عشق از طریق یک وسیله های دیگر از کلمات است. کر: “بیش از کلمات نشان می دهد که شما احساس، که عشق خود را برای من واقعی است”

۴٫ هر نفسی که میکشی – پلیس

در قلب آهنگ ها متن ترانه توسط Sting به خود X-همسر در زمان طلاق خود را نوشته بود. با این حال بسیاری از این را نمی دانند و آن را به یک دل آهنگ عشق نور است. بنابراین ما این تشخیص به عنوان یک لحن امن برای در مراسم عروسی و دیگر مراسم مثبت استفاده شود. کر: “هر عهدی استراحت خود را، هر مرحله شما را، من در حال تماشای شما”

۳٫ من می توانم بیش تر نمی – ادوین مک کین

یک آهنگ تا حدودی جدیدتر در ژانویه ۲۰۰۰ منتشر شد، این بزرگ آهنگ عشق کندتر با چیزی جز یک پیام مثبت برای ارائه است. کر: “من نمی تواند برای بیش از این زمان با هم از آنها بخواهید من نمی تواند برای بیش از این زمان با شما بخواهید”

۲٫ همه زندگی من – KCI و جوجو

مربا آهسته محبوب برای رقص، این آهنگ محبوب در اوایل ۲۰۰۰s شد و رای ما برای # ۲ بزرگترین آهنگ عشق در تمام دوران. کر: “همه زندگی من، من برای زندگی کسی که شما دعا کرده ام و من خدا را شکر که من، که من در نهایت شما یافت نشد.».

۱٫ دنبال شما، دنبال من – پیدایش

در # ۱ ما “دنبال شما، دنبال من” توسط پیدایش. این اولین موفقیت پاپ در سراسر جهان خود را در سال ۱۹۷۸ بود و می رود به عنوان # ۱ در لیست ما از صفحه ۱۰ بزرگترین آهنگ عشق در تمام دوران. کر: “من شما را دنبال کنید، شما به من به دنبال تمام روز و شب که ما می دانیم خواهد بود.”

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما