تبلیغات متنی

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] برای کمک به کاهش سردرد، در اینجا ۳ راهنمایی برای در نظر دارند به روز بزرگ نزدیک: [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] نکته # ۱: انتخاب موسیقی است که شما را دوست دارم!

این مهم است که به بحث و گفتگو با شریک زندگی خود را برای تصمیم گیری قطعه از موسیقی است که شما هر دو عاشق گوش دادن به. بدون در نظر گرفتن اگر شما را به جاز کلاسیک هستند، اگر شما به کشور هستند، اگر شما به ملودی های ساده، و یا اگر شما را به فلزات سنگین هستند، انتخاب کنید قطعه است که شخصیت خود را نشان می دهد. البته، برای یک مراسم عروسی، در نظر چیدن قطعه موسیقی که متناسب با تنظیم (کلیسا در مقابل سالن). در پایان روز، با غریزه روده خود را بروید. اگر شما با داشتن قطعات مشکل چیدن، دیگران برای ایده [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] نکته # ۲: آیا در مورد “بودن مبتذل” نگران نباشید [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] به عنوان یک نوازنده حرفه ای، من نمی توانم به شما تعداد به بار من خواسته شده است تا قطعات زیر است: کانن در D ماژور، خیابان ماریا، عروسی مارس (مندلسون یا واگنر). من در حداقل شکایت نیست، به اعتقاد من

در بسیاری از موارد، کلاسیک درست تنظیم-در-سنگ برای یک دلیل: کار می کنند! اگر به شما عشق برای تلفن های موبایل از معابر مقیاس کانن در D و یا دوست دارم آشنایی از عروسی مارس، اجازه ندهید که این علاقه طبیعی در این انتخاب موسیقی: در پایان روز، انتخاب موسیقی که شما در این معنی که بیشتر می دهد و لذت بردن خواهد بود که قطعه از موسیقی شما را برای بقیه زندگی زناشویی خود به یاد داشته باشید! (به خصوص اگر شما یک فیلمساز در دست به تصرف خود در جادوی لحظه!)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] نکته # ۳: اگر شما گیر کرده است، درخواست کمک [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بیایید آن روبرو هستند، وجود دارد بسیاری از تصمیم گیری برای اینکه در طول مراحل برنامه ریزی از هر عروسی ساخته شده است! انتخاب موسیقی برای مراسم و یا پذیرش ممکن است در پایین لیست باشد.

پرسش

در طول زندگی حرفه عملکرد من (از ۱۵+ سال)، بسیاری از زوج های تازه درگیر خواسته اند در مورد موسیقی که نیازهای خود را با توجه به، به ویژه برای مراسم عروسی. در هر مورد، من همیشه یک “برو به” لیست خوبی با بسیاری از قطعات ترین محبوب و کلیپ های یوتیوب فراهم می کند. این همیشه کمک می کند برای محدود کردن جستجو برای قطعه کامل است.

اگر شما یک قطعه را در ذهن برای مراسم عروسی و یا پذیرش خود را، اما شما مطمئن نیستید اگر قطعه برای یک ترکیب خاص ابزار موسیقی، دان کار خواهد کرد تی شود ترس به درخواست. نوازندگان عروسی خوب همیشه با نظر صادقانه خود را پاسخ خواهد؛ در برخی موارد، یک مصالحه می توان ملاقات کرد برای کمک به ایجاد محیط مناسب برای روز بزرگ!

منبع

مشخصات

  • منبع: ایران آچیلان

مطالب پیشنهادی ما