تحت تأثیر [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در ۱۹۹۰s به یکی از نرخ سریع ترین نوآوری در فن آوری در قرن ۲۰ شاهد بوده است. جنبشی که موجب افزایش در دسترس بودن رسانه های جمعی و آشر در دورانی که موسیقی های فن آوری های نوظهور، تبدیل نه تنها آهنگ از ۹۰s، اما در حال تغییر جهان از موسیقی برای دهه های پیش رو شکل گرفته بود، کمک کرد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

در کانون موج جدیدی از نوآوری های تکنولوژیک در ۹۰s انقلاب دیجیتال شد. بزرگ، گوشی های موبایل تک منظوره با دستگاه های کوچکتر لود شده با بسیاری از قابلیت های تعبیه شده جایگزین شد. اینترنت به صورت تصاعدی از گمنامی بزرگ برای تبدیل شدن به ارتباطات دیجیتال و اطلاعات بزرگراه فوق العاده اتخاذ شده توسط ۵۰٪ از کشورهای غربی است. کمک به افزایش تسلط اینترنت ایجاد اینتل از تراشه پنتیوم بود. به سهم خود، تولید کنندگان سخت افزار کامپیوتر کالاهای اساسی به ارائه رایانه های شخصی خود را از قبیل مشعل CD و درایوهای سی دی رام اضافه شده است.

با یورش از تکنولوژی جدید آمد تحولی در آهنگ از ۹۰s. از ۱۹۹۰s از سپیده دم باند پسر، احساس پاپ نوجوان، هیپ هاپ آهنگ های موسیقی تجاری و نمونه اعلام شده است. حتی موسیقیدانان صندلی می تواند یک شانس را به جامعه موسیقی و مهم تر با حرص و ولع خوردن در تکنولوژی موسیقی به عنوان امکان پذیر شد برای تعدادی وسیع تری از نوازندگان برای تولید موسیقی الکترونیک داده شده است. چه شروع به صدایی مانند موسیقی رقص به تدریج کمتر به سمت مخاطبان طبقه رقص و بیشتر به سمت شنوندگان خانه هدف قرار گرفت. این سبک بعدها به عنوان “الکترونیک” معروف شد، و یا در جلوه کندتر خود، “لرز، از” یا “موسیقی محیط”.

در اواخر بهار سال ۱۹۹۸، اولین پخش کننده MP3، منتشر شد در کنار ۳۲ و ۶۴MB پخش کننده های MP3. توسط ۲۰۰۰ اواسط فرمت MP3 به دستگاه پخش سی دی در محبوبیت پیشی. بزودی از فن آوری – مخاطبان موسیقی بیشتر جوان می شود این فرصت را به تایید سلیقه موسیقی مورد نظر خود را داده شده – آهنگ های پاپ از ۹۰s، پرتاب ستاره های پاپ به نقطه نور. جای تعجب نیست، بین سال های ۱۹۹۷ و ۱۹۹۹، ستاره پاپ نوجوان آمریکایی و گروه همه خشم با برخی از اعمال محبوب تر بودن پسران بک استریت بویز، NSYNC، ۹۸ درجه، کریستینا کریستینا و بریتنی اسپیرز بود. این صحنه را هدف قرار اعضای جوانتر ایجاد Y.

امروز، تکنولوژی همچنان به نقش حیاتی در تصمیم گیری است که موسیقی ما را به فضای شخصی ما اجازه می دهد بازی کند. اینترنت و رسانه های جدید در بالای پایه پایین در ۱۹۹۰s آوردن دسترسی بهتر به استعداد است که ممکن است در گذشته کشف نشده رفته گذاشته ساخته شده است. آهنگ از ۹۰s بیرون کشیدن حس نوستالژی شاید دهه است که در آن ژانرهای موسیقی غالب امروز هنوز در مراحل ابتدایی خود بودند. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما