*** هشدار داد: این بازی سخت تر از نظر می رسد آن است ***

** دیوانه سرگرم کننده و اعتیاد آور **

ما در ماجراجویی پرش چوب خواسته تعداد کمی از مردم افکار خود را. در اینجا چیزی است که برخی تا به حال به در مورد بازی.

“این deceivingly HARD اما اعتیاد آور به اندازه کافی به شما بازی. من فقط می خواهم به نگه داشتن بازی و دیدن این POGO COOL JUMPER UP RACE و ببینید که او را تبدیل به یک پسر فوق العاده مناسب!” – جاش FRY

“یک بازی جدید شسته و رفته است که هر دو سرگرم کننده و ترویج زندگی سالم!” – دکتر. چه مجموعه ماجرای چوب پرش جدا از تمام پریدن دیگر، پرواز، و بازی های مسابقه ای؟
ساده: این بازی مسخره سرگرم کننده ترویج زندگی سالم و مناسب ماندن!
****
در ماجرای چوب پرش، شما این شخصیت های بسیار جذاب هدایت در یک مسابقه POGO چوب و پرش به بالا عنوان بالا به عنوان او می تواند به عنوان بسیاری از سیب و مرغ نقاط سالم جمع آوری ممکن است برای رسیدن به هدف نهایی خود – برای تبدیل شدن به فوق العاده سالم و مناسب!

استفاده از برخی از شیب ظریف ترین و دقیق ترین کنترل در اطراف، شما باید چوب را در یک سفر POGO چوب فنری تا ماجراهای مختلف کمک، چیدن سیب سالم قرمز و سبز، دستگاه کلرزنی مرغ خوشمزه، اجتناب از توپ با سنبله، همبرگر چرب و stomping در دیوانه هیولا پیتزا در طول راه!

خنده، گریه، و یا از جا در رفته – شما می توانید از طریق تمام این فراز و نشیب دیوانه از احساسات از طریق هیولا پیتزا بی پایان رفتن بازی دیوانه زیبا پریدن Chubz در حالی که شما بهار راه خود را تا با لذت به عنوان شما پایکوبی و ببینید که او تبدیل بیشتر و بیشتر به تناسب POGO جوان جهنده چوب!

هشدار داده می شود دوباره: دیوانه سرگرم کننده و اعتیاد آور! شما، بچه های خود را، مادر بزرگ، و تمام خانواده می تواند لذت بردن از بازی این بازی!

***امکانات***

* افزایش نامحدود خرید در گزینه
* مسخره عالی زمان TILT پاسخ
* ۶ تحول شخصیت های مختلف
* به اشتراک گذاری برای تویتر و فیس بوک

By Erwin Felicilda

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما