[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در Wilburys سفر هستند نه تنها یکی از گروه های مورد علاقه من به خاطر آنها ساخته شده برخی از موسیقی بسیار خوب است اما به این دلیل که گروه شامل برخی از مورد علاقه من هنرمندان. من شروع به گوش دادن به Wilburys زمانی که من در حدود ۱۵ بود که از Nanna به من یک سازدهنی چون من عاشق صدای آن را می سازد و من به باب دیلن بود. سازدهنی یکی از ابزار من در واقع می توانید بازی و من هنوز هم سازدهنی از Nanna من من به این روز داد و هنوز هم پخش آن را گاهی اوقات است.

در Wilburys تا از باب دیلن، تام پتی، روی Orbison ساخته شد ، جف لین و جورج هریسون و همکاری در چشمان من یکی از بهترین است و یا وجود دارد همیشه خواهد بود است. همه اعضای Wilburys در حرفه انفرادی خود را، که من به در پست های آینده از سرآمد.

در طول زمان Wilburys با هم بودند (که فقط یک زمان کوتاه بود) آنها فقط ساخته شده ۲ استودیو آلبوم که در حال سفر بودند Wilburys vol.1 به و Vol.3. Vol.2 و Vol.4 نیز آزاد شدند، اما آلبوم تلفیقی بود. Vol.2 به حاوی نسخه ی نمایشی و نسخه توسعه یافته از آهنگ آهنگ از vol.1 به و Vol.4 سه آلبوم EP داره از Vol.3 بود. همچنین یک آلبوم تلفیقی جدید در سال ۲۰۰۷ منتشر شد با عنوان سفر Wilburys مجموعه وجود دارد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در Wilburys نیمه به طور تصادفی تشکیل شده که روی، جورج و جف در استودیو باب دیلن برای کمک به ضبط یک B-جانبی برای آزادی ملاقات آهنگ جورج هریسون این عشق. دلیل تام پتی در همه درگیر شد بود چرا که جورج گیتار خود را در خانه تام ترک کرده بودند.

در Wilbury “خانواده” شامل خوش شانس Wilbury (باب دیلن)، نلسون Wilbury (جورج هریسون)، حسابی چپی Wilbury (روی Orbison به)، اوتیس Wilbury (جف لین) و چارلی T. جونیور (تام پتی). آنها با هم کار به طوری که آنها تصمیم به ایجاد یک آلبوم با هم (vol.1 به) که در سال ۱۹۸۸ بود و در تنها ۱۰ روز، درست قبل از باب دیلن با توجه به تور بود ثبت شد لذت می برد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] وقتی روی Orbison درگذشت در سال ۱۹۸۸ این مانع مراسم آشکار Wilbury و هنگامی که Vol.3 منتشر شد Wilburys نام های جدید به افتخار روی صورت گرفت، به این معنی که آنها هرگز نمی توانند خانواده اصلی دوباره. نام جدید “خانواده” بودند از: بو Wilbury (باب دیلن)، اسپایک Wilbury (جورج هریسون)، کلیتون Wilbury (جف لین) و گل آلود Wilbury (تام پتی)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] برخی از Wilburys محبوب ترین آهنگ ها هستند . رسیدگی با دقت، این Wilbury پیچ و تاب، کودک هیچ کس، انتهای خط و کثیف جهانی [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] من صفحه ۱۰ سفر Wilburys آهنگ ها عبارتند از: [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۰۱٫ تویتر و میمون مرد

۰۲٫ فرار کن
جدید ماه آبی

۰۴٫ پیچ و تاب Wilbury

۰۵٫ کودک هیچ کس

۰۶٫ ماکسین

۰۷٫ جهانی کثیف

۰۸٫ به سمت نور

۰۹٫ دیشب
انتهای خط

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما