donít می ترک سیب خود را به چشمان پر اشتیاق در کاسه میوه! استفاده از آنها در آسان دستور العمل های سیب سالم برای دسر سالم است.

سیب سرشار از ویتامین C هستند، و گوگل نشان داده شده است که خوردن آنها به طور منظم می تواند کمک به کاهش سطح کلسترول مضر در بدن است. اگر youíve هرگز سعی پخت و پز با سیب، و یا با استفاده از آنها در سالاد، شروع کن، با این دستور العمل اپل آسان است.

میوه مورد علاقه پاییز می افزاید عطر و طعم به وعده های غذایی روزمره. شیرین، سیب آبدار افزایش سوپ آسان، سالاد، sautÈs، و کباب، و همچنین کیک های بی شمار، کیک و شیرینی. در آغوش پاییز و طبخ یک ظرف سیب خوشمزه برای شما و عزیزان شما.

سیب همه کاره که در حالی که آنها بزرگ به غذا خوردن خام هستند، آنها نیز علاوه بر خوشمزه به محصولات پخته، سالاد، سس یا خورش را. با بیش از ۵۰۰+ دستور العمل اپل را انتخاب کنید، شما نمی خواهد کوتاه از ایده.

+++++++++++++++++++++++
امکانات
۱) آسان به طبخ دستور العمل اپل
۲) کاربر ناوبری
۳) ایمیل هر دستور به خانواده و دوستان خود.
۴) بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز برای مشاهده دستور العمل

Isnt’t آن بزرگ؟ پس از آن چه شما به دنبال؟ چنگ زدن به این برنامه در حال حاضر!

گوگل یک برنامه باید با دستور العمل ۵۰۰+ اپل است که بزرگ برای هر زمان! لذت بردن!

بنابراین، اگر شما مایل به استفاده از دستور العمل های موجود در این نرم افزار، شما در حال بدست گرفتن مسئولیت کامل اعمال خود را. ما در هیچ رویداد موجب به هر حزب برای هر خسارات مستقیم، غیر مستقیم، تنبیهی، خاص، اتفاقی و یا دیگر ناشی مستقیم یا غیر مستقیم از هر گونه استفاده از این مواد است که IAS ISI ارائه برگزار می شود، و بدون ضمانت.By Creative Glance

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما