چند روش محبوب برای دانلود آهنگ بر روی یک آی پاد وجود ندارد. روند دانلود آهنگ به آی پاد مانند آی پاد نانو، مختلط، و غیره بسیار آسان و ساده است. همه شما نیاز به برخی از ابزارهای اساسی و برخی از اطلاعات در مورد نحوه انجام آن است. این مقاله به شما نشان میدهد یک راه ساده شما می توانید برای قرار دادن آهنگ بر روی دستگاه آی پاد خود را در دقیقه.

آنچه شما نیاز دارید:

– شما نیاز به آهنگ برای دانلود:

اگر شما در حال حاضر یک مجموعه سی دی شما فقط می توانید استفاده از نرم افزار رایگان به آنها را تبدیل به MP3 و صرفه جویی فایل ها بر روی کامپیوتر شما. اگر شما در حال حاضر مجموعه ای از موسیقی در فرمت mp3 و سپس شما نیاز به انجام این کار. راه دیگر این است برای دانلود آهنگ از یک سایت mp3 دانلود. صدها نفر که شما می توانید استفاده کنید وجود دارد.

– آی پاد

البته اگر شما می خواهید برای قرار دادن موسیقی در آی پاد، ما در حال فرض کنید که شما در حال حاضر یک. اگر شما یک آی پاد را نداشته باشند، شما می توانید یکی از وب سایت ها مانند eBay و یا آمازون خریداری کنید. و یا شما فقط می توانید برای مغازه ها که آنها را به فروش بازدید از مرکز خرید محلی خود را.

– کامپیوتر یا لپ تاپ

شما

اکثر مردم حداقل یک کامپیوتر در خانه خود این را نمی خواهد یک مشکل. این روزها شما می توانید یک دست کامپیوتر شخصی دوم برای حدود $ ۱۰۰٫ اگر شما می خواهید سرعت بیشتر و یک دیسک سخت بزرگتر، شما باید آماده به صرف تر می شود. به طور کلی لپ تاپ تمایل به گران تر است که کامپیوتر.

– یک کابل اتصال

شما نیاز به یک کابل اتصال به اتصال آی پاد خود را به کامپیوتر شما. شما احتمالا در حال حاضر این کابل از آنجایی که آنها معمولا با آی پاد خود را آمده زمانی که شما آن را خرید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۱٫ اگر شما در حال حاضر نیست آن، نرم افزار آیتونز دانلود و نصب آن بر روی کامپیوتر شما: [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این مراحل آسان را دنبال کنید. نرم افزار از Http://www.apple.com/itunes/download موجود در این
رایگان است. شما همچنین می توانید سی دی نصب که با آی پاد خود را آمد استفاده کنید.

۲٫ به کامپیوتر خود را با استفاده کابل اتصال که با آی پاد خود آمد اتصال آی پاد خود را. یک سر کابل می رود به پورت USB بر روی کامپیوتر خود و در انتهای دیگر به آی پاد خود را. اگر شما آی پاد خود را به کامپیوتر شما متصل پیش از این هرگز، دستورالعمل برای نصب بر روی کامپیوتر خود دنبال کنید.

۳٫ دانلود موسیقی و آهنگ از سایت دانلود مورد علاقه خود را و صرفه جویی در موسیقی بر روی کامپیوتر شما.

۴٫ در حال حاضر، با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن بر روی کامپیوتر خود را به حرکت آهنگ به آی پاد خود را. برای استفاده از کشیدن و رها کردن کلیک چپ روی آهنگ شما می خواهید به حرکت و نگه دارید کلیک در حالی که شما این آهنگ حرکت به آی پاد. شما همچنین می توانید فقط کپی و چسباندن.

پس از شما انجام می شود در حال حرکت آهنگ، قطع آی پاد درستی و با استفاده از دکمه خروج. این مشکلات و خطاهای بر روی کامپیوتر شما، اجتناب کنند.

شما همچنین می توانید از انواع دیگر نرم افزار علاوه بر استفاده از آیتونز اگر چه خود را یکی از محبوب ترین است. همانطور که شما می توانید از این مقاله را ببینید، آن را بسیار ساده و آسان برای دانلود موسیقی بر روی آی پاد خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما