SquadUP – برنامه ریزی رویداد خود را در تلفن های همراه – رایگان دانلود – گروه پیام – اشتراک گذاری عکس – رویداد کشف – دفترچه حساب پس انداز ادغام – اجتماعی گالری رسانه ها – رویداد ثبت نام – اسکن بلیط

SquadUP راه اجتماعی برای برنامه ریزی رویداد کامل حق را از تلفن همراه خود را است. ایجاد و مدیریت حوادث با SquadUP از جمله به اشتراک گذاری اجتماعی، گزینش محتوا از فیس بوک، توییتر و اینستاگرام از طریق هشتگ رویداد، پیام های زمان واقعی برای شرکت کنندگان در رویداد، به اشتراک گذاری عکس، در بررسی های تلفن همراه و ثبت نام. SquadUP ارائه می دهد یک گالری اجتماعی که در آن مهمان می توانید عکس ها و فیلم قبل از مشاهده، در طول و بعد از حوادث.
 
 
SquadUP ابزار شما نیاز به ایجاد یک تجربه، نه فقط یک رویداد فراهم می کند.
ویژگی های SquadUP عبارتند از:

– ایجاد و مدیریت حوادث را از گوشی خود
– رایگان برای دانلود
– ارسال دعوت نامه، خرید بلیط، RSVP ها آهنگ و فروش بلیط
– ایجاد یک وب رویداد های سفارشی و صفحه تلفن همراه است که یکپارچه با تمام کانال های رسانه های اجتماعی ادغام
– بررسی در مهمانان تنها با یک شیر و یا بلیط اسکن
– پیام های زمان واقعی برای شما و مهمانان خود را در طول این رویداد
– به اشتراک گذاری عکس
– زنده گالری اجتماعی: عکس ها و فیلم سرپرستی از فیس بوک، توییتر و اینستاگرام در طول و پس از این رویداد با استفاده از رویداد خود را برچسب خاص برای مشاهده قبل، در دسترس هستند
– یکپارچه سازی دفترچه حساب پس انداز
– مشاهده جزئیات رویداد، از جمله نقشه ها و جهت
– دسترسی به تمام وقایع SquadUP خود، گذشته و حال
– کشف برجسته حوادث، جستجو بر اساس علاقه، محل، نام و یا میزبان
– ایده آل برای برنامه ریزی و مدیریت کنفرانس ها، جمع آوری اعانه، کنسرت ها، رویدادهای شبکه، احزاب، سفر گروه، حوادث کالج و بیشتر!

دنبال SquadUP
توییتر (twitter.com/squadup)
فیس بوک (facebook.com/squadup)
نمایش مشخصات عمومی (instagram.com/squadup)
گوگل پلاس (https://plus.google.com/u/0/b/112926897922478470591/+Squadup/posts)

* نام پرطرفدارترین NYC راه اندازی شده توسط کوکتل فناوری

درباره SquadUP
SquadUP بعدی ایجاد رویداد نسل و مدیریت پلت فرم اختصاص داده شده به ایجاد یک تجربه به جای فقط یک رویداد است. از گوشی خود – – از جمله ثبت نام، بررسی موسسه و اسکن بلیط SquadUP تنها برنامه است که شما اجازه می دهد برنامه ریزی، به روز رسانی و نظارت بر رویدادهای خود را در زمان واقعی است. SquadUP به اشتراک گذاری اجتماعی، تجمع محتوای از سیستم عامل های اجتماعی، پیام های زمان واقعی و به اشتراک گذاری عکس در طول این رویداد فراهم می کند. این شرکت از سازمان دهندگان از ایجاد رویداد به رویداد به خودی خود – و حتی پس از رویداد که در آن مهمان می توانید عکس ها در گالری را نقد به بطور منظم احساس را تجربه کنند. برای اطلاعات بیشتر، www.squadup.com مراجعه کنید.

By SquadUP, Inc.

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما