شما می دانید که چگونه به نوشتن داستان های زیبا و / یا دستورالعمل های دقیق. شما باید بسیاری از افسانه ها برای به اشتراک گذاشتن و یا موضوعات به بحث در مورد. شما کتاب که شما افتخار برای به اشتراک گذاشتن با دیگران خواهد بود نوشته شده است. حالا وقت آن است به انتشار کار خود را است. خود چاپ و نشر به عنوان یکی از گزینه های اصلی برای افرادی که می خواهید به موفقیت در جهان از نوشتن است.

در این مقاله، شما می دانید که چگونه به استفاده از پلت فرم روشن شدن در انتشار کتاب خود را.

۱٫ ایجاد یک حساب کاربری – ثبت نام برای یک حساب کاربری در آمازون، بنابراین شما می توانید روشن شدن کتاب الکترونیکی منتشر می شود. بازدید از حزب دموکرات کردستان آمازون ثبت نام صفحه.

۲٫ ثبت نام برای یک “حساب انتشار” – استفاده از حساب کاربری آمازون خود را به طور منظم به یک حساب چاپ و نشر. سیستم ممکن است شما بخواهید به ارائه اطلاعات بیشتر بر اساس داده هایی که قبلا وارد شده است. شما مجبور به ارائه اطلاعات بانکی را برای شما به دریافت حق امتیاز.

۳٫ تنظیم عنوان – هنگامی که حساب انتشار شما آماده است، به شما خواهد شد به یک صفحه وب به نام “روشن شدن صفحه” ارسال شده است. آن صفحه وب شما اجازه می دهد شما E-کتاب ها و گزارش چک فروش را بارگذاری کنید. آمار “اضافه کردن عنوان” به انتشار یک کتاب.

۴٫ مشخص جزئیات کتاب خود – شما نیاز به دادن آمازون برخی از اطلاعات دقیق در مورد کتاب خود (به عنوان مثال مؤلف، قیمت گذاری، عنوان، و غیره). نگران نباشید اگر شما هر گونه کد ISBN ندارد. این است که در پلت فرم روشن شدن لازم نیست.

۵٫ اختصاص دسته و کلمات کلیدی کتاب – آمازون کتاب تقسیم به دسته های مختلف. یک یا دو دسته که بهترین کار خود را توصیف را انتخاب نمایید. علاوه بر این، اختصاص کلمات کلیدی برای کتاب خود را. استفاده از کلمات کلیدی که خوانندگان بالقوه ممکن است وارد برای پیدا کردن محصول خود را.

۶٫ یک جلد کتاب را انتخاب کنید – آمازون نیازی نیست که شما برای تنظیم یک پوشش برای کتاب های الکترونیکی خود را. با این حال، یک کتاب با پوشش به طور کلی جذاب تر از یکی بدون است. پلت فرم روشن شدن دستورالعمل در مورد کتاب که شما می توانید استفاده کنید. دفعات بازدید: دستورالعمل به طور کامل قبل از طراحی جلد کار خود را.

۷٫ آپلود کتاب خود را – این یک فرآیند ساده است، به لطف رابط بصری آمازون است. شما دو جعبه چک بر روی صفحه نمایش، گفت: برخی از چیزهایی که در مورد DRM (به عنوان مثال مدیریت حقوق دیجیتال). بعید است که شما پول را به دلیل DRM معلول از دست دادن، در نتیجه، شما ممکن است آن را غیر فعال ترک و فقط ضربه “مرور کتاب” را فشار دهید. پلت فرم روشن شدن این فرمت را می پذیرد:

یک. PDF

ب. ePub را

ج. HTML

د. مشاهده متن

E. DOC / DOCX

۸٫ فرمت و پیش نمایش کار خود را – شما نمی خواهد که به نگرانی های زیادی در مورد قالب بندی اگر کار شما دارای یک ساختار عمومی (به عنوان مثال رمان معمولی و یا چگونه به کتاب های الکترونیکی). سیستم قالب بندی پیش فرض از آمازون به اندازه کافی برای حفظ ساختار کتاب است. با این حال، شما باید کتاب های الکترونیکی خود را با دقت (به عنوان مثال اگر آن را تا تعداد زیادی از تصاویر) بررسی اگر آن را دارای ساختار پیچیده. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۹٫ انتخاب قیمت – سیستم آمازون تحمل است که آن را به کتاب قیمت ها. تنظیم قیمت است که مناسب برای کار خود را پس از آن یا ۳۵٪ یا ۷۰٪ حق امتیاز را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که این گزینه حق امتیاز ۷۰٪ است برای کتاب های الکترونیکی قیمت $ ۲٫۹۹ یا پایین تر در دسترس نیست. علاوه بر این، گزینه ۷۰٪ قابل اجرا به بازارهای بزرگ تنها (به عنوان مثال انگلستان، ایالات متحده، کانادا، و غیره.) است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] با این دستورالعمل، آن ساده تر خواهد شد را برای شما به استفاده کامل از پلت فرم افروختن آمازون.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما