[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اگر می خواهید بدانید که چگونه به بازی بازی های کپی PS3، از نگاه نکنید. من در اینجا به شما نشان چگونه به بازی بازی های کپی بر روی PS3 بدون گرفتن PS3 خود را از هم جدا و یا نصب یک تراشه وزارت دفاع. لطفا در خواندن و من مطمئن هستم که شما پیدا کردن آنچه شما به دنبال.

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] چه شما نیاز به بازی کپی شد بازی PS3 [19،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۱) نرم افزار بازی PS3 کپی – این بازی پیچیده نرم افزار رایت است که شما نیاز [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] ۲) مناسب خالی سی دی و یا دی وی دی – این می تواند هر نوع فقط مطمئن شوید که آنها خالی
۳) کپی رسانه ها – این فقط CD / دی وی دی رایتر که کامپیوتر شما در حال حاضر باید باشد. یکی از همان شما نسخه پشتیبان تهیه استفاده از سی دی های موسیقی خود را

در اینجا باید کلمات بیشتر در مورد بازی PS3 نرم افزار کپی قرار داده است. از آنجا که بازی های PS3 تمام دیسک چاپ استفاده لیزر با فرآیند بوت شدن سیستم خود را در سطح دیسک خود شده سخت. آنها بر روی دیسک سوخته به طوری که مردم می توانند نه فقط آنها را با استفاده از مشعل CD / DVD استاندارد کپی کنید. از این رو حتی اگر شما کپی دیسک هیچ راهی از این رشته سوخته شدن همراه با دیسک کپی وجود دارد. بنابراین دیسک شما بوت خواهد شد و کنسول می گویند “لطفا دیسک معتبر وارد کردن”. آزار دهنده به هر کسی که ساخته شده است یک نسخه پشتیبان.

بنابراین شما نیاز بازی پیچیده نرم افزار رایت که نه تنها می تواند کپی کردن تمام داده ها بر روی دیسک بازی اصلی، بلکه کپی فرآیند بوت شدن سیستم و سپس رایت همه آنها را به دیسک های جدید.

بازی کپی جادوگر مانند بسته نرم افزار کپی است. این بسته شامل فرآیند بوت شدن سیستم به عنوان بخشی از نرم افزار است. پس از روش آزمون و خطا های متعدد مخترعان موفق شده اند برای منزوی فرآیند بوت شدن سیستم و در حال حاضر می توانید آنها را بر روی دیسک نرمال سوزاند. بنابراین، با کمک بازی کپی جادوگر، شما می توانید کپی کنید و بازی بازی های PS3 کپی بدون هیچ مشکلی. یک نقد صادقانه از بازی کپی جادوگر برای منافع خود را وجود دارد.

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] چگونه به بازی کپی شد PS3 بازی ها – گام به گام آموزش [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در ابتدا شما باید برای نصب نرم افزار کپی دانلود شده را در کامپیوتر شما. در حال حاضر، قرار دادن دیسک بازی، شما می خواهید برای سوزاندن، به دی وی دی و یا سینی سی دی. سپس بار تا بازی برنامه کپی و درایو است که بازی را انتخاب کنید. این آغاز خواهد شد از هم پاشیده کد تعبیه شده و شروع به ایجاد یک کپی از بازی اصلی است. به محض این که این روند به اتمام است، خارج از دیسک بازی و قرار دادن یک دیسک خالی در سوز پردازنده است. در حال حاضر، کشیدن فایل های کپی شده که توسط ابزار نرم افزار ایجاد شد و رها کردن آنها را به برنامه مشعل و کار انجام شده است.

این بسیار ساده برای یادگیری نحوه ی به بازی بازی های کپی بر روی PS3 است، اینطور نیست؟ اگر شما یک نرم افزار کپی مناسب را انتخاب کرده اند، آن را به بیشتر از کار به طور خودکار انجام دهد. اگر شما می خواهید برای دریافت آگاهی کامل از عالی برنامه کپی بازی کپی جادوگر، دفعات بازدید: بررسی آن برای اولین بار!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما