دوست من دیل یک فن کاردینالز رنگ-در-پشم چون در منطقه سنت لوئیس رشد کرده است. کار او است او را گرفته دور از شهرستان دروازه، اما او را نگه می دارد بالا وفاداری خود که آن را به کاردینالز خود می آید. او هرگز یک بازی نتواند. دیل می توانید تماشای بازی سنت لوئیس کاردینالز MLB آنلاین .

“شوخی می کنی،” شما به فکر به خودتان است.

به هیچ وجه.

دیل ساعت بازی به عنوان بسیاری از طریق جریان ویدئو زندگی می کنند از طریق اینترنت بر روی کامپیوتر خود را به عنوان او احتمالا می تواند. او، در واقع، یک فن-ATIC. بنابراین، او لپ تاپ خود را در همه جا او به عنوان یک حرفه ای فروش می رود، بنابراین مهم نیست که چه بخشی از کشور او به دیدار، او هنوز هم به دیدار با ارزش خود را کاردینالز. او هرگز هیجان نتواند که کاردینال بزرگ آلبرت Pujols مراحل به صفحه به جیغ شدید و تند یکی از یا نگه می دارد رکورد فیلدینگ MLB. دیل بالند در مورد کارشناس مدیریت هدایت تونی LaRussa باشگاه به مدت ۱۴ سال فراهم کرده است. او به من یادآوری می کند که Redbirds هنوز عضو از قهرمانان جهان در سال ۲۰۰۶ است که کار انجام می شود مانند آدم وین رایت، کریس نجار، شکارچی Yadier مولینا همراه با ACE مسکن جاش کینی است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴]

من از او پرسیدم که چه نوع از وام مسکن او باید برای این بسته بازی به وضوح فوق العاده گران قیمت پرداخت. او به من گفت که او پیدا شده است این نرم افزار فوق العاده است که هزینه کمتر از یک صندلی خوب در بوش ورزشگاه که او به راحتی دانلود، نصب و اکنون با استفاده از برای گرفتن تمام عمل است.

شما می توانید تمام عمل را بر روی کامپیوتر خود را گرفتن، TOO. از آنجا که دیل من در این نرم افزار تبدیل، من تماشای بازی سنت لوئیس کاردینالز MLB آنلاین علاوه خیلی بیشتر. این نرم افزار به شما می دهد یک آرایه گسترده ای از برنامه های تلویزیونی است که شامل دیگر سالن های ورزشی، سرگرمی و اخبار کانال، تاریخ، آموزش و پرورش و برنامه نویسی کودکان و همچنین دسترسی داشته باشید. همه شما نیاز به یک DSL یا کابل اتصال به اینترنت به همراه یک سیستم عامل ویندوز است. که در آن است!

در حال حاضر شما می توانید در نیوجرسی کاردینال خود قرار داده، به نظاره نشست و لذت بردن از بازی بر روی کامپیوتر خود در هر نقطه که شما هستند.

من بر روی کامپیوتر من تماشای تمام وقت.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما