یکی از مد اینترنت ترین سرعت در حال رشد از لحظه ای است بازی بازی های فلش در کامپیوتر شما. صدها سایت های با بازی های فلش است که در ارائه طیف شگفت انگیز از بازی وجود دارد. برخی از آنها سریع و خروج هستند، با اتومبیل های در حال اجرا و یا اسلحه تیراندازی، دیگر شما نیاز به فکر می کنم به طور کامل، تخصیص منابع، واحد محل، و توسعه یک استراتژی را به نفع خود. توطئه از این بازی ها از ساده به پیچیده، و از احمقانه به ناز. برخی از آنها ساده و از هر بازی تنها چند دقیقه طول می کشد، در حالی که دیگران را یک یا دو ساعت به تکمیل فقط یک بازی است. گرافیک این بازی ها بسیار خوب انجام می شود و می توان آنها واقعا اعتیاد. در مقایسه با کندی کار، که نمی خواهم به بازی یک ماجراجویی کوچک؟ و شما همیشه می توانید آن را به حداقل برساند اگر رئیس خود را در حدود.

بازی های فلش در حال رشد در محبوبیت و صنعت با لحظه در حال رشد است. آنها برخی از مزایای بیش از انواع دیگر از بازیهای رایانهای است. یکی از مهم ترین این است که آنها رایگان است. با بازی های ویدئویی برای کامپیوتر و کنسول های رسیدن به قیمت تا ۶۰ $، که قطعا یک مزیت است که به نادیده گرفته شود. و در واقع، اگر شما یک خانواده و فرزندان، آیا شما واقعا زمان آن طول می کشد به نصب، بار و بازی از طریق یک بازی ۴ ساعت داشته باشد؟ پیدا کردن یک بازی فلش است که به آسانی به عنوان خواندن ایمیل خود را، طول می کشد چند دقیقه برای نصب و شما می توانید آن را برای چند دقیقه در یک زمان بازی، در طول روز، بدون حرکت از کامپیوتر شما.

تولید یک بازی فلش ساده تر از آن از یک بازی ویدیویی کامپیوتر و یا کنسول است. صدها نفر از برنامه نویسان وجود دارد که رقابت برای نشان دادن خلاقیت، تخیل و مهارت های خود را به جهان وجود دارد. علاوه بر این، نویسندگان و کاریکاتوریست نیز فرصتی برای سعی کنید از کار خود را با این بازی ها را دریافت کنید.

چندین سایت که در آن همه این افراد با هم به بحث در مورد ایده، فروش خدمات خود و توسعه بازی ها وجود دارد. از آنجا که بسیاری از تم ها وجود دارد، اجازه دهید برای مثال یکی از آنها که اکثر مردم تمایل به چشم پوشی، لباس تا بازی با عروسک های مجازی برای دختران است. اکثر مردم پس از آن به فکر می کنم این بازی ساده، خسته کننده و به معنای برای دختران هستند. با این حال، زیر نظر بگیرند. همه از این بازی توسط بزرگسالان که احساس مد و سبک حال طراحی شده بودند. آنها همچنین باید دارای مهارت های برنامه نویسی خوب است که اجازه می دهد آنها را به توسعه یک برنامه نرم افزاری که اجازه می دهد اشیاء حرکت کاربران و محل آنها را به هر موقعیت مورد نظر بر روی صفحه نمایش. علاوه بر این، آنها نیاز به مهارت های طراحی که به اندازه کافی خوب به عنوان به آنها اجازه ایجاد شخصیت هستند، بدن، چهره، لباس، لوازم جانبی، کفش، اتاق، محیط، و غیره اگر شما در مورد آن فکر، این بازی ها در نتیجه یک گروه از مردم، به جای یک فرد. از آنجا که بسیاری از آنها نمی پرداخت، آنها باید واقعا به لباس تا بازی باشد. بنابراین، به عنوان شما می توانید ببینید، آنها را تنها برای دختران کوچک معنی این نیست. فقط لباس تا games- شما سعی می کنید و فرزندان خود را دوست دارم.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما