در این مقاله، به شما خواهد آموخت که چگونه به استفاده از پلت فرم روشن شدن در فروش کتاب خود را. روشن شدن یکی از داغترین سیستم عامل نشر برای همه نوع از کتاب است. اگر شما می خواهید به انتشار کتاب های خود را با استفاده از این پلت فرم بزرگ، مطالعه کنید.

آماده فایل

این بخش اول از انتشار کار خود را است. در اینجا، شما نیاز به مطمئن شوید که شما باید فرمت فایل مناسب است. آمازون پشتیبانی از طیف گسترده ای از فرمت، اما این بهترین آنها عبارتند از:

· پرتال – این فرمت از نمایه سازی، فشرده سازی، کنترل ناوبری، و دیگر ویژگی های پیچیده

· HTML – این فرمت. متکی بر HTML (به عنوان مثال ابرمتن زبان نشانه گذاری)

[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] · DOC / DOCX – این فرمت استاندارد برای مایکروسافت ورد [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] · ePub را – این فرمت سازگار با تقریبا تمام انواع الکترونیک است خوانندگان کتاب

توجه مهم:. آمازون از مواد وابسته به تصویر مانند کتاب های کودکان. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابزار شما برای این فرمت نیاز، به صفحه کمک آمازون دمکرات کردستان

Uploading [برای

شما ممکن است فایل خود را به عنوان با استفاده از “آپلود آپلود “را فشار دهید بر روی صفحه وب داشبورد روشن شدن خود را. با این حال، این است که بهترین گزینه خود را اگر کتاب خود را دارای ساختار پیچیده. اگر شما نیاز به برخی از کمک در قالب کار خود را، شما ممکن است استفاده از خدمات تبدیل ارائه شده توسط حرفه ای را

برخی از بهترین ارائه دهندگان خدمات عبارتند از:.

Lapiz

Formax

Amnet

NEWGEN

CreateSpace

انتشار کتاب

حالا که فایل شما آماده است، آن را زمان به ارائه جزئیات از کتاب خود را است. عنوان کتاب، نام نویسنده، دسته ها، کلمات کلیدی، و دیگر اطلاعات که سیستم آمازون ممکن است نیاز به وارد کنید.

پوشش خالق

استفاده ابزار به نام “پوشش خالق” برای ایجاد یک جلد کتاب خود را. این گزینه خوبی است اگر شما می دانید دو مورد طراحی چیز یا. اگر شما در حال حاضر یک تصویر پوشش، فقط آن را به سیستم آپلود

توجه مهم:. نگران نباشید اگر شما فاقد طراحی مهارت. بسیاری از مردم وجود دارد که می توانید ایجاد کتاب برای شما وجود دارد. به عنوان مثال، شما می توانید ببینید http://www.upwork.com و / یا http://www.fiverr.com به طرح پوشش مقرون به صرفه.

قیمت

تنظیم قیمت کتاب خود و یک درصد حق امتیاز را انتخاب نمایید. درصد شما را انتخاب کنید را تحت تاثیر قرار خواهد داد که چقدر پول شما از هر فروش را دریافت کنید. گزینه حق امتیاز ۷۰٪ ارائه می دهد درآمد بالاتر در هر معامله است، اما شما مجبور به پرداخت “هزینه توزیع کنندگان”. همچنین، این گزینه را حق امتیاز است برای همه در دسترس نیست. گزینه ۳۰٪ (به عنوان مثال یکی از پیش فرض)، از سوی دیگر، مانع از هزینه های اضافی. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] داشبورد خود را به شما اطلاعات دقیق در مورد عملکرد کتاب های الکترونیکی خود را نشان می دهد. استفاده از آن گزارش برای نظارت بر عملکرد این کتاب و تعداد حق امتیاز به دست آورده اند.

افزودن کتاب خود را

Amazon.com خواهد کتاب خود را در اسرع وقت شما آن را منتشر بازار . کتاب خود را بر روی صفحه نمایش کامپیوتر از مشتریان بالقوه ظاهر خواهد شد. با این حال، شما نمی توانید در این “بازاریابی خودکار” به تنهایی تکیه می کنند. شما همچنین نیاز به انجام کارهای خاص.

به عنوان مثال، شما نیاز به آپلود تریلر برای کتاب خود را. شما می توانید یک یا چند فیلم را به شما معرفی کتاب جدید خود را پس از آپلود فیلم ها به نویسنده بخش صفحات حساب آمازون خود را ایجاد کنید.

شما همچنین نیاز به خوانندگان خود را بپرسید به بررسی. بررسی مثبت جذب خوانندگان بیشتر است. در نهایت، پوشش جذاب برای کتاب خود را انتخاب کنید. پوشش به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند عمل می کند. این می تواند به جذب و دفع خوانندگان بالقوه، بنابراین مطمئن شوید که به انتخاب یکی از مناسب ترین است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما