هیچ چیز مانند رایگان کارائوکه شب در نوار محلی و یا میخانه وجود دارد. دوستان خوب با هم به لذت بردن از یک دم خوشمزه و خنده شب دور در اجرای خنده دار. چیزی خاص در شب کارائوکه وجود دارد. هر کسی که در می پیوندد می یابد خود را باز کردن و نشان دادن رنگ واقعی خود را. کارائوکه شب است در مورد خوب بودن فقط با بودن شما.

کارائوکه است که فقط برای فرد هر چند به خاطر سرگرم کننده ترین است حال هنگامی که چند نفر درگیر هستند نیست. چه در نوار و یا یک خانواده با هم، کارائوکه گروه مطمئن شوید که به یک ضربه است. خاطرات ماندگار خواهد شد با چیزی جز چند آهنگ کارائوکه، برخی از میکروفن، و چند روح شجاع ساخته شده است.

سخت ترین قسمت از کارائوکه گروه هر چند می توان چیدن آهنگ راست. شما هرگز نمی توانید به اشتباه با کلاسیک های محبوب. چیزهایی که به نظر در هنگام انتخاب یک آهنگ عبارتند از محل، مخاطبان، و خواهد شد که همراه با شما آواز می خواند. “چربی کف دختران” توسط ملکه، ممکن است بهترین انتخاب آهنگ را در جشن سالگرد ۵۰ پدربزرگ و مادر بزرگ خود را، اما آهنگ کامل به صورت رایگان شب کارائوکه در نوار محلی است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] گروهی از بچه ها هرگز نمی تواند به اشتباه با آثار کلاسیک ملکه. “راپسودی بوهمی” و “ما راک شما” را خشنود سازید جمعیت کلاسیک هستند. گروه دختر ممکن است بخواهید به انتخاب یکی از آهنگ های معروف تر ABBA، “رقص ملکه” و یا “ماما میا.” “من زنده خواهد ماند” های Gloria Gaynor دیگر انتخاب خوبی برای خانم ها است. باید یک گروه می خواهید آن را تغییر دهید تا برای طنز، بچه ها و دختران ممکن است بخواهید به خواندن آهنگ های کارائوکه که به طور سنتی توسط جنس دیگر انجام می شود.

هیچ چیز سرگرم کننده تر از یک گروه از بچه آواز “دختران فقط می خواهید است از آن لذت ببرید “توسط سیندی لپر. تماشای یک گروه دختر سعی کنید به رپ “یخ یخ عزیزم” توسط Vanilla Ice خاص برای تولید چند می خندد نیز می باشد. بچه های جوان تر ممکن است بخواهید برای پیوستن به در در عمل در اتحاد نهاد خانواده. “احترام” توسط Aretha Franklin یک انتخاب خوب برای دختران نوجوان است، در حالی که پسران ممکن است بخواهید به با هر چیزی از دوران گروه پسر از ۹۰٫ “چشمک بزن، چشمک ستاره کوچک” یک آهنگ زیبا که کودکان واقعا جوان با هم می تواند آواز بخواند است. اغلب، آنها فقط می خواهم تجربه بودن در مقابل جمعیت.

کارائوکه شب همه چیز در مورد ماجراجویی است. انتخاب های بسیاری از آهنگ های محبوب برای گروه به انتخاب از و آزادی انتخاب یک عنصر که باعث می شود کارائوکه بسیار هیجان انگیز است. مخاطب نمی داند که چه انتظار می رود تا زمانی که یک گروه است روی صحنه. که واقعا تصور را ترک کنند، مطمئن شوید که گروه خود را بازی می کند تا عنصر از تعجب و ارائه ضربه که هیچ کس انتظار، و نه برای مدت زمان طولانی به آینده فراموش کرده ام.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما