بنابراین شما می خواهید بدانید که چگونه برای دانلود ویدیو به PSP؟ خوبی در خواندن. برای کسانی از شما که فکر شما تنها می تواند بازی است، بنابراین خیلی بیشتر وجود دارد. شما می توانید تریلر فیلم، موسیقی فیلم ها دانلود، خرید و یا پاره کردن محتوای ویدئو طول کامل به PSP خود را. جهان سرگرمی باز می شود و شما را در کنترل هستند. برای اهداف ما در حال حاضر ما خواهد شد صحبت کردن در مورد چگونه برای دانلود ویدیو به PSP.

محتوا برای PSP خود را با سهولت به جمع آوری، یا آماده دانلود و یا به راحتی تبدیل شده است. ویدئو رایگان را می توان در وب سایت های مختلف یافت می شود. وب سایت، psp.connect.com، بحث و تبادل سونی و منابع دیگر به شما اجازه دانلود فیلم ها. شما حتی می توانید پاره کردن محتوای ویدئو و محل این فیلم بر روی PSP خود را. این نیاز به چندین ابزار. دی وی دی پلیر، دی وی دی چاک دهنده، PSP مبدل ویدئویی، یک کارت حافظه و یک کابل USB برای انتقال. البته، شما همیشه می توانید اضافه کردن محتوا به سرعت تا زمانی که آن را در فرمت MP4 درست است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اگر ویدیو خود و یا محتوای فیلم است در فرمت MP4 نیست، شما نیاز به تبدیل آن. این به این معناست که شما یک فیلم کامل برای تبدیل و تماشای روی PSP خود را. برای پخش دی وی دی بیش از احتمال آن است را به کامپیوتر خود ساخته شده است. به پاره این فیلم شما یک چاک دهنده دی وی دی نیاز دارند. بسیاری از دی وی دی تبدیل بسته های نرم افزاری وجود دارد. یکی از بسته های تبدیل های مورد علاقه من سحر و جادو چاک دهنده DVD است. این رابط کاربری آسان و به طور مستقیم به محتوای MP4 است تبدیل خواهد شد. اگر شما مطالب است که در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما شما نیاز به تبدیل آن به محتوای MP4 برای PSP خود را، گزینه های بسیاری پرداخت می شود که به خوبی کار وجود دارد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در یک مقدار کوتاه از زمان شما باید به درستی دارند ویدیو فرمت. هنگامی که شما تصویری در فرمت فایل MP4 است، شما آماده برای دانلود ویدئو های خود را به PSP خود را. این یک فرآیند ساده است و شما آماده در یک مقدار کوتاه از زمان خواهد بود. هنگامی که شما در PSP استفاده از کابل USB اتصال به کامپیوتر شما، آن را خودکار تشخیص خواهد داد. به شما اطلاع از ویندوز ایکس پی را دریافت خواهد کرد شما می خواهم آنچه شما می خواهم را انجام دهد. گزینه ای برای باز کردن پوشه را انتخاب نمایید. هنگامی که پوشه باز است، شما در واقع از کارت حافظه استفاده شما را به PSP خود را قرار داده است. متناوبا، شما می توانید انتخاب کنید شروع برنامه-لوازم جانبی-ویندوز اکسپلورر. دستگاه PSP خود را به عنوان یک درایو قابل اتصال اضافه شده است.

به منظور برای PSP خود را به خواندن این ویدئو، شما نیاز به دو پوشه در کارت حافظه خود را ایجاد کنید. اولین پوشه نیاز به نام MP_ROOT. هنگامی که شما ایجاد کرده اند این پوشه آن را باز کنید و ایجاد یک زیر پوشه به نام ۱۰۰MNV01. آخرین مرحله این است برای کپی کردن محتویات ویدئویی خود را به پوشه به نام ۱۰۰MNV01 و به طور موثر این است چگونه برای دانلود ویدیو به PSP. شما می توانید این فرایند را هر چند بار که لازم است تکرار.

کارت حافظه برای PSP خود را در فرمت ۵۱۲MB، ۱GB، ۲GB و ۴GB در دسترس هستند. هنگامی که شما ویدیوئی بیشتر برای دانلود، آنها را در همان راه اضافه کنید. با قابلیت حمل و توانایی به مبادله از حافظه PSP، شما می توانید یک کتابخانه کامل از فیلم ها را به تماشا. این کارت حافظه همچنین می توانید هر چند بار رونویسی می شود که شما نیاز دارید. دانلود محتوای ویدئویی به دستی سونی PSP شما آسان است و شما را در صندلی راننده است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما