آیا شما کشیدن مو خود را برای دانلود موسیقی به سونی PSP خود را در تلاش بوده است؟

من می خواهم به شما دستور غذا را سریع و آسان من را برای قرار دادن موسیقی مورد علاقه خود را بر روی PSP خود را. تنها چند گام وجود دارد و آن کاری که با سهولت است می دانید که چگونه.

۱٫ اول از همه شما نیاز به آنچه را که آنها چاک دهنده سی دی پاسخ و در حالی که شما در آن هستید من قطعا گرفتن یک مبدل ویدئویی PSP. چاک دهنده سی دی اجازه می دهد تا شما را بکشد موسیقی (RIP) از سی دی خود را [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] که شما در حال حاضر. مبدل ویدئویی PSP به شما اجازه می rip کردن و تبدیل فایل های ویدئویی به تماشای بر روی PSP شما … بنابراین شما می توانید تماشا و گوش دادن به موسیقی فیلم و موسیقی، سرد هه!

۲٫ بار سی دی خود را و آتش تا چاک دهنده سی دی های خود را به آهنگ یا آهنگ شما می خواهید برای قرار دادن در PSP خود را انتخاب کنید و ضربه زدن به “عصاره و رمز “به PSP.

۳٫ اگر شما در حال حاضر فایل های موسیقی بر روی کامپیوتر شما و سپس همه شما باید انجام دهید این است ضربه “اضافه کردن” از چاک دهنده سی دی خود را و یا مبدل ویدئویی PSP.

۴٫ مطمئن شوید که در تمام موارد بالا شما در “PSP” فرمت را انتخاب کنید.

۵٫ چگونه برای دانلود و یا انتقال موسیقی خود را به PSP؟ فقط PSP خود را با کامپیوتر خود را با کابل USB را متصل شود، و کپی فایل های MP3 خود را (ها) را به “H: PSPMUSIC” که در آن H: به درایو PSP خود را برابر است.

که در آن است. آن ساده و واقعی برای قرار دادن موسیقی بر روی PSP شما است!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما