[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در جهان از بازی های ویدئویی، بازی های نینتندو DS محبوب هستند چرا که از گرافیک های ۳D خود را. بسیاری از بازی هایی که کمک به بازیکن با دادن سرگرمی بی نظیر و سرگرم کننده وجود دارد. در واقع می توان او / بازی های مورد علاقه او را انتخاب کنید به افراط به بازی. بهترین منبع برای ورزش ذهن بازی است.

یک فرد، که دوست دارد به بازی بازی، دارای یک چالش نسبت به او در حالی که از وارد شدن به بازی. یکی برای رسیدن به اهداف. ارزان بازی های نینتندو DS را می توان با همه فراهم. این بازی با انیمیشن ۳D که برای دادن سرگرمی کامل به بازیکنان کمک می کنند آمده است. بازی DS از طریق دستگاه های بازی به نام نینتندو DS است که همراه با دو صفحه نمایش روشن فوق العاده و بی سیم ارتباط ایفا کرده است. اجازه بدهید به ما بینش در برخی از بازی های محبوب DS است.

عصر امپراتوری: عصر پادشاهان یک بازی است که توسط سرگرمی ستون فقرات برای کنسول بازی نینتندو توسعه یافته است. این بازی بر روی استراتژی نوبه خود مبتنی بر است. این است که به پنج دسته که شامل پنج یا شش ماموریت تقسیم شده است. ژاندارک، اولین کمپین، کار می کند به عنوان یک آموزش و پارسه می گوید که چگونه به بازی بازی های. این دستورات بیش از پنج تمدن های مختلف که انگلیسی ها، مغول، عربها، ژاپنی و فرانکها هستند. این بازی یک بازی چند نفره که پشتیبانی تا ۴ بازیکن را به نبرد هر یک از دیگر بدون استفاده از هر سیم است. بازیکن می تواند امتیاز کسب کرده و باز کردن نقشه ها و می تواند موقعیت از امپراتور را بهبود بخشد. همچنین می توانید در بازی آیتم های جایزه فروشگاه. نیز وجود دارد کمک آنلاین در دسترس در همه زمان فراهم می کند که به کمک در مورد استراتژی های مختلف.

دیزنی باشگاه مهندسان بازی محبوب ترین در میان بچه ها که همراه با ماجراهای جهان دیزنی باشگاه مهندسان است. در این بازی، یک بازیکن به حل رمز و راز است که باقی می ماند ارتباط با دوستان و. در واقع می توان ماموریت و خبرنامه جدید دانلود کنید. با بازی بازی، یک فرد می تواند سکه با تکمیل ماموریت کسب و می تواند به حساب بی سیم انتقال. بازیکن می تواند بازی های کوچک مثل اسنوبورد و رقص چالش نیز بازی کند.

یکی دیگر از بازی جالب سودوکو کارشناسی ارشد شبکه است، که یک بازی اذیت کردن مغز است. بازی های نینتندو DS برای ورزش ذهن مفید است. زمینه به ۹ ۹ شبکه تقسیم شده است. در این بازی، بازیکن به شیر یک مربع بر روی شبکه سودوکو و یک عدد در سمت راست از ۱ به ۹ از صفحه کلید را وارد کنید. اگر یکی قادر به ارسال یک عدد است، او را به تغییر تنظیمات. برای حل پازل به سرعت، یک بازیکن بازی می کند در میدان از ۳ ۳٫ در شبکه، دارای یک عدد به نظر می رسد تنها ۹ بار. هنگامی که یک بازیکن کامل مربع، آن را برجسته پرتقال. به محض این که یک پازل کامل، می توان ستاره با حل پازل را دریافت کنید.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما