من به تازگی یک دوربین Moultrie از بازی جاسوسی برای استفاده در یک دنباله است که من به دامنه از گوزن می خواستم خریدم. همه در همه من پیدا کردم که آن را یک معامله واقعا خوب بود. برای مقدار که من برای دوربین آن دارای بارهای از ویژگی های پرداخت و آن را آسان برای استفاده که واقعا برای من خوب بود. کیفیت و وضوح تصاویر بسیار خوب است، و من واقعا دوست داشت راهنمای لیزر است که به من کمک کرد به ساقه دقیقا آنچه که من برای هدف شد. عکس از حیوانات دور و یا که در حال حاضر تا حدودی خارج از شات نزدیک به نه به مفید یا جالب و گرفتن زاویه راست مهم است. Moultrie از بازی جاسوسی همچنین دارای یک سرعت ماشه بسیار سریع به عنوان دوربین میدان برود. این قطاری از یک تصویر در حدود یک ثانیه پس از حیوانات باعث سنسور که به معنی میزان موفقیت بسیار بهتری برای گرفتن عکس.

نحوه نمایش تصاویر شما در نظر گرفته

یکی از چیزهایی که دوربین Moultrie از ندارد یک صفحه نمایش بر روی دوربین برای مشاهده عکس ها بر روی آن است. هنگامی که من برای اولین بار دوربین من حتی در مورد آن فکر، من فقط به خانه رفت و عکس ها را در کامپیوتر دانلود را به یک نگاه در آن است. من با دوستان من رفت و او یک ترفند کوچک درخشان است که من تا به حال قبل از در نظر گرفته نشده به من نشان داد. من مصرف دوربین را از درخت و اشاره کردم که من نمی تواند صبر کنید تا آنها را ببینید. او از من خواست به او اجازه دهید دوربین را ببینید بنابراین من آن را به او منتقل می شود. او از جیبش دوربین به طور منظم خود را، که به سایبرشات سونی بود. این یکی از آنهایی که جدیدتر است، او را به عقب کاملا چند دلار است، اما آن دارای یک صفحه نمایش بزرگ و خوب در پشت آن است. او کارت SC در خارج از دوربین Moultrie از زمان، آن را برای یکی در سونی خود را تغییر داد و ما می تواند عکس سمت راست وجود دارد مشاهده!

به اندازه کافی عجیب من یک دوربین به طور منظم از خود من ندارد. همسر من گاهی اوقات به من می دهد کسب و کار چرا که او دارای یک دوربین سامسونگ و او می گوید که او طول می کشد عکس از خانواده و گرفتن عکس از خانواده جنگل است. من گناه به عنوان متهم هستم، اما من می خواهم که اعتراف کنم که من به عکاسی بود واقعا تا زمانی که من دوربین درست کردم. در حال حاضر آن من را مجذوب، عمدتا به دلیل شور و هیجان من وقتی که من بروید و دوربین. من در حال حاضر همراه سامسونگ همسر من در سفر من به طوری که من می توانید تصاویر را مشاهده میکند. من حتی نمیفهمد چگونه به حذف آنها را بر روی دوربین خود قرار داده و کارت SD در Moultrie از به طوری که من می توانید آن را ترک وجود دارد.

من شنیده ام که این در تمام دوربین کار نمی کند، اما اگر می خواهید بدانید که فقط چند عکس با دوربین به طور منظم خود را مشاهده و پوشه بر روی کامپیوتر شما. اگر پوشه دارای یک نام با DCIM در آن است که بدان معنی است که شما قادر به مشاهده تصاویر از Moultrie از روی آن خواهد بود. تقریبا تمام دوربین های دیجیتال جدید قادر به به عنوان یک بیننده کار خواهد بود. اگر شما از Moultrie از در حال حاضر، شما می توانید خرید کارت SD را با شما و سعی کنید آن را در دوربین های مختلف برای دیدن اگر شما می توانید تصاویر را مشاهده کنید. برای یک مبلغ سرمایه گذاری نقدی نسبتا معقول شما می توانید یک دوربین به طور منظم خوب و Moultrie از بازی جاسوسی دریافت کنید و ساعت ها از لذت از آنها.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما