برای مسابقات نهایی با تیراندازی با کمان قهرمان آماده: تعظیم ورزشی ۳D و ضربه چشم گاو نر است در حال حاضر! این داغترین تیراندازی با کمان بازی مسابقات شبیه ساز به شما می دهد فرصت را به تبدیل شدن به یک بومن و در تیراندازی کمان خود را به چالش! این کاملا رایگان، به شما می دهد مقدار زیادی از سرگرم کننده و استراحت در حالی که تیراندازی کمان و شرکت در مسابقات تیراندازی با کمان! کمان استاد یک بازی فلش رایگان شما می خواهید به بازی است! یک تیراندازی کمان پولادی، یک بازی تفنگ – تنها تعظیم! شود مانند رابین هود. بهترین از همه بازی های تیراندازی با کمان! نفس خود را نگه، هدف به هدف و ساقه های arrow. این شبیه ساز تیراندازی با کمان المپیک شما را به چالش شدید و مقدار زیادی از سرگرم کننده! استاد روش کمان خود را، تبدیل شدن به استاد تیراندازی با کمان، پیروزی در مسابقات! تیراندازی کمان به شما می دهد تجربه نهایی کماندار، به ارمغان می آورد شما تمام راه های جدید از داشتن سرگرم کننده با تیراندازی. مسابقات به شما می دهد فرصت را به چالش کشیدن دوستان خود را به سادگی با ضرب و شتم بالاترین! شیر روی صفحه نمایش به کشش کمان و ساقه فلش! لذت بردن از مقدار زیادی از سطح، محیط ۳D زیبا، اهداف در حال حرکت، عامل باد و واقع بینانه ترین بازی تجربه مسابقات تیراندازی با کمان تا به حال ارائه شده است. تبدیل شدن به استاد تیراندازی با کمان! امتیاز برنده تمام پولها و بازی این هدف تیراندازی کامل – تعظیم و بازی های arrow. تمرین زیادی با تیراندازی با کمان های سنتی، برای تیراندازی فلش شدید در اهداف تعیین شده در فواصل مختلف آماده شده است. احساس می کنم مثل قهرمان المپیک! بدون احمقانه تیراندازی بالون یا سیب تفنگ ساچمهای – فقط سنتی رقابت اغراق گویی تیراندازی با کمان. دقیق هدف، بارهای از صبر و فلش شرکت تیراندازی – این چیزی است که شما نیاز به تبدیل شدن به یک تیرانداز تیراندازی با کمان! فقط فلش ​​خود را در هدف هدف و سپس غلبه بر ترس و لرز از قلب خود را و باد. احساس هیجان که دستیابی به بالاترین نمره زمانی که شما ضربه چشم گاو نر است! فقط قلم مو رنگ کردن مهارت های خود را، بازی حالت تک و به دست آوردن مدال. رقابت کاربران در زمان واقعی بر روی رهبران! بدون نیاز به استفاده از تفنگ ساچمهای، یوزی و یا ضد تانک در حالی که شما باید بسیاری از کمان عالی
این جهان بهترین بازی تیراندازی با کمان (# ۱) داغ ترین و واقع بینانه ترین شبیه سازی در تمام دوران است. یک بومن نهایی، لهستانی روش خود را و ضربه چشم گاو نر در حال حاضر! عمل اول با هدف – آیا این تیر و کمان بازی های که شما می توانید مردم را می کشند بازی نمی کند.
این بازی چند حالت اعتیاد آور شما کمک خواهد کرد افزایش غلظت و صبر. بدون آموزش مورد نیاز است. نگران نباشید، رشته ای از کمان رها کنید. احساس اعتیاد غیر قابل اجتناب، لذت بردن از تجربه تیراندازی واقع بینانه. کنترل های ساده، اهداف متحرک، عامل باد شما را به این ورزش معتاد را! پیروزی در جام جهانی! تبدیل شدن به یک قهرمان المپیک در تیراندازی با کمان!
این بازی یک تیرانداز محدوده است. برای تبدیل شدن به یک متخصص تیراندازی فقط به سادگی شیر و ساقه!
عنوان این بازی بدون خشونت از آن خواهد شد یک بازی تیر اندازی مناسب برای دختر! دختران دوست دارم به آن را بازی!
همچنین آن را یک بازی تیر اندازی مناسب برای بچه ها تحت ۱۰٫ بازی بازی که WiFi و یا هر اتصال به اینترنت نیاز ندارد. بازی های رایگان با کیفیت عالی!

* تیراندازی با کمان قهرمان / تعظیم استاد: ورزش تیر اندازی ۳D به شما می دهد:
محیط زیبا ۳D
تجربه تیراندازی با کمان واقعی
بیش از ۴۰ سطح
دشواری های متنوع از بازی
تجربه رابین هود
بهترین از همه بازی های تیراندازی با کمان
بالا بازی قتل زمان
بازی به صورت رایگان – بدون “خرید نرم افزار”
امتیاز بالا
دقیق هدف هدف
فلش های مختلف و کمان
دستاوردها
بدون baloons احمقانه و یا عکسبرداری سیب
مکان های جنگل (جنگل باران و جنگل های کاج)
سرگرم کننده!

* چگونه به بازی:

نگران نباشید، شیر و صفحه نمایش به کشش کمان و هدف نگه دارید. هنگامی که آماده به ساقه را آزاد کند. سریع باش! به یاد داشته باشید در مورد عامل باد! بارگذاری مجدد تعظیم فلش به طور خودکار، بنابراین شما می توانید بر روی هدف به اهداف تمرکز می کنند. سعی کنید به پیروزی در مسابقات – همیشه هدف برای highiest نمره!

به زودی

همکاری
۱-در ۱ رقابت
رابین هود در مقابل حالت لگولاس
آپولو در مقابل حالت آرتمیس

اتمام تیراندازی هدف کمان پولادی و بازی های شکار کمان پولادی! همچنین اگر شما می خواهم به بازی برخی از تفنگ ساچمهای رایگان و یا کبوتر / تیراندازی / تیراندازی خاک رس سعی کنید بازی های دیگر ما!By Play Cool Zombie Sport Games sp. z o.o.

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما