Sturgill سیمپسون، که فقط برای اولین بار در قسمت اخیر شنبه شب زنده [۱۹۴۵۹۰۰۳بازی]، پیوست یک لیست محترم از هنرمندان ضبط که مهمان موسیقی در نمایش طولانی مدت بوده است.

شاید اجرای موسیقی به یاد ماندنی ترین در طول فقط نمایش دوم تا کنون، میزبانی شده توسط پل سایمون در اکتبر ۱۸، ۱۹۷۵ آمد . هنر Garfunkel ساخته شده ظاهر تعجب، و او با هم موسیقی شریک زندگی خود را سیمون برای تفسیر تند و تلخ از ضربه خود را پیوست این باکسر .

از آن زمان صدها نفر از نام نوازندگان برتر در SNL از جمله بسیاری از کسانی که به عنوان بسیاری از نیم دوجین حضور داشته اند انجام،. در اینجا بیست از بهترین آغاز بکار و همچنین تاریخ است.

جان Prine

قوم نفوذ خواننده و ترانه سرا در نشان می دهد در ۱۶ اکتبر بازی، ۱۹۷۶٫

الویس کاستلو

این عملکرد کمی از جنجال در تاریخ ۱۷ دسامبر ۱۹۷۷، زمانی که کاستلو و جاذبه های ضربه خود را [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] رادیو [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] در برابر بازی ارائه خواسته های کسانی که مسئول.

باب دیلن

برنده جایزه نوبل آینده قرار بود از طریق یک تغییر و تحول مذهبی هنگامی که او خواند خدمت کسی در اکتبر ۲۰، ۱۹۷۹٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] دیوید بووی [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] پس از موفقیت [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] مشاهیر [۱۹،۴۵۹،۰۰۳]، که ضربه شماره یک دو سال قبل، بووی در اوج تجاری بود زمانی که او در مرحله SNL در تاریخ ۱۵ دسامبر سال ۱۹۷۹٫ در زمان [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] التون جان [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] سر التون در پیانو خود در ۱۷ آوریل ۱۹۸۲ نشسته، بیش از یک دهه از زمان خود اولین تک آهنگ آهنگ خود را ضربه بالا ده.

ملکه

فردی مرکوری و گروه او در اوج موفقیت خود را در تاریخ ۲۵ سپتامبر، سال ۱۹۸۲، هنگامی که [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] یکی دیگر از نیش گرد و غبار [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] همه جا حاضر بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] فشار [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این بود در ۲۰ نوامبر ۱۹۸۲ زمانی که گلن Tilbrook و کریس Difford آورده گروه خود را بر روی صحنه به آواز خواندن وسوسه .

مایکل جکسون

این هنرمند سابق موج نو جهت موسیقی یک بار دیگر تغییر کرده بود زمانی که او در آوریل انجام ۱۲، ۱۹۸۶٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] نیل یانگ [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] با کمال تعجب، جوان اولین بازی خود را در تاریخ ۳۰ سپتامبر سال ۱۹۸۹، بیش از دو دهه پس از موفقیت خود را با بوفالو اسپرینگفیلد و کرازبی، استیلز ، نش و جوان.

حزب جهانی

تنها چند سال پس از خروج از Waterboys، کارل والینگر گروه جدید خود را به مخاطبان ملی در ۱۰ نوامبر ۱۹۹۰٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] موریسی [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] اسمیت هرگز نظر می رسد در SNL، اما مرد مقابل خود را به عنوان یک هنرمند سولو در تاریخ ۱۴ سپتامبر، ۱۹۹۲٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵عرضه] واحه [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] لیام و نوئل موفق به بازی در مجموعه در ۴ اکتبر سال ۱۹۹۷ به توقف مجادله برادرانه خود به اندازه کافی بلند، [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] بک [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] برنده جایزه گرمی آینده تبدیل شدن به یک نام خانگی زمانی که او در ژانویه ۱۱، ۱۹۹۷٫ نشان داد تا [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] سکته مغزی [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] آخرین شب [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] حال اولین آلبوم خود را به بالای نمودار سنگ در تاریخ ۱۹ ژانویه سال ۲۰۰۲، شب آنها مهمان موسیقی نشان می دهد بودند با برداشته شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] فرانتس فردیناند [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] کوارتت ریتم گیرا و لهجه سنگین برای اولین بار در ۲۲ اکتبر بازی، ۲۰۰۵٫ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] کابین مرگ برای عیار [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] بن Gibbard یک آلبوم با پروژه کنار او به اتمام بود خدمات پستی و ۲۰۰۶ ژانویه ۱۴ با کریس والا و بقیه کابین مرگ پیوست کرده بود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] در تنیس [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] این بود که در ۱۳ ژانویه سال ۲۰۰۷ زمانی جیمز مرسر و باند خود را انجام در شبکه های تلویزیونی ملی برای اولین بار.

قاشق

بریت دانیل و پالس (PALS) خود را ساخت شده بود راک آلترناتیو برای تقریبا یک دهه در زمانی که آنها در نهایت در اکتبر ۶ ظاهر شد ، ۲۰۰۷ قسمت. [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] [۱۹،۴۵۹،۰۰۵] ویلکو [۱۹،۴۵۹،۰۰۶] [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] پانزده سال قبل از ۲۰۰۸ مارس ۱ جف فاستونی یک نام با عمو توپلو ساخته شده بود، اما آن را با این گروه است که او برای اولین بار ساخته شده بود SNL [19،۴۵۹،۰۰۴]

صبح ژاکت من [۱۹،۴۵۹،۰۰۴]

جیم جیمز و جایگزین گروه لوئیزویل او در ابتدا در تاریخ ۱۰ مه ۲۰۰۸٫ انجام [۱۹،۴۵۹،۰۰۴]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما