یک کتاب می تواند بسیاری از چیزهای مختلف. این می تواند آموزشی، الهام بخش، بر اساس زندگی واقعی و یا چیزی داستانی است. مقدار زیادی از مردم وجود دارد که بسیاری برای به اشتراک گذاشتن. آنها همچنین مهارت به فصاحت افکار خود را در سراسر از طریق نوشتن، اما نه همه آنها خواهد شد فرصتی برای انتشار یک کتاب داده شده است.

با اینترنت به طور مداوم در حال تغییر راه ما دریافت و انتشار اطلاعات، آن را نه تعجب آور است که چاپ و نشر از کار نوشته شده تبدیل شده است خیلی قابل دسترس بیشتر را برای بسیاری از عنوان. فقط پلت فرم روشن شدن انتشار به عنوان مثال. همه شما باید انجام دهید این است که نوشتن شاهکار خود را و انتشار آن از طریق آمازون. این که ساده است!

با این حال، ساده همیشه به این معنی نیست آن را آسان برای شروع. برای آن، ما چند راهنمایی آماده کرده ایم. این دستورالعمل های اساسی است که باید شما را با قرار دادن پایه برای کتاب جدید شما کمک کند.

من. شروع به نوشتن

گام اول به ارسال، البته. خود این سه پیش نویس-فقط به اندازه کافی به آن را دریافت کند را

· نگاهی به یک صفحه خالی – در حال حاضر، نوشتن هر ایده که شما را. فقط آن را بنویسید. از طرح اولیه به فهرست مطالب شما. مهم نیست که آن را کثیف و به ظاهر بی هدف. شما می توانید از طریق آن بعد مرتب کردن. نکته مهم این است که شما را با آن آغاز شده و مدیریت برای نجات هر ایده خوبی شما را در فرایند دریافت کنید. این “استفراغ” پیش نویس خود را است.

· این گام بعدی این است که در آن شما در واقع برخی از صرف زمان مرتب سازی از طریق پیش نویس اول. نگاهی به برخی از زمان برای توسعه چه ایده های شما می توانید استفاده کنید و دور بیندازید چه مناسب نیست (یا آنها را برای کتاب دیگری). در مورد آنچه شما واقعا می خواهم بگویم و ارسال آن پایین-آن را بیشتر سازماندهی این زمان فکر می کنم. این “بررسی” پیش نویس است.

· برای یک سوم، از یک دوست و یا حرفه ای را از طریق کار خود را خوانده و ارائه نظر. آنها می توانید ببینید چه شما ممکن است از دست رفته و اگر شما هر گونه اشتباه ساخته شده، نه تنها در دستور زبان بلکه ساختار کتاب خود را. این پیش نویس “سرمقاله” است.

II. طراحی و فرمت

در حال حاضر، بخش سرگرم کننده. ساخت کتاب های خود را نگاه بصری جذاب برای مطابقت با محتوا.

· فرمت آن را برای روشن شدن. یک برنامه به نام “کالیبر” که شما می توانید برای استفاده از این وجود دارد اما توصیه می شود به یک حرفه ای به جای. این امر به ویژه بنابراین اگر شما تجربه زیادی با برنامه نیست و یا اگر شما راحت با استفاده از آن نیست.

· مرتب کردن بر اساس پوشش میدهد. درمان این عنوان چهره از کتاب خود را به طوری برخی از صرف زمان و بودجه کمی بر روی آن. مقدار زیادی از گزینه آنلاین برای برون سپاری کار اگر شما مهارت ندارند به انجام آن شخصا وجود دارد.

III. انتشار

مهم ترین چیز. این به اندازه کافی ساده برای انجام این کار فقط از دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

۱٫ برو به kdp.amazon.com و به سیستم وارد شوید برای یک حساب کاربری.

۲٫ ورودی اطلاعات مالیاتی خود را برای دریافت حق امتیاز خود را.

۳٫ در “قفسه کتاب” کلیک کنید و سپس کلیک بر روی “اضافه کردن عنوان جدید است.”

۴٫ با پر کردن فرم به درستی.

۵٫ آپلود جلد کتاب خود را.

۶٫ آپلود خود کتاب.

۷٫ بررسی کنید که چگونه کتاب خود را به نظر می رسد بر روی بیننده آنلاین آمازون است.

۸٫ کلیک کنید “ذخیره و ادامه” قبل از حرکت به “حقوق و قیمت گذاری” صفحه.

۹٫ با کلیک بر روی “حقوق در سراسر جهان.”

۱۰٫ در حال حاضر، انتخاب کردن برای یک میزان حق امتیاز ۷۰٪ و پس از آن قیمت خود را انتخاب کنید، این اجازه می دهد تا قیمت های بین المللی برای تنظیم بر روی قیمت ایالات متحده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ۱۱٫ روی Save کلیک کنید و انتشار.

۱۲٫ آمازون به شما ایمیل زمانی که این کتاب آماده است.

آسان است، نه؟ با این حال، در اینجا یک نکته PRO است: هنوز ایجاد عجله خود را کتاب های الکترونیکی-مهم نیست اگر آن را یک اثر داستانی و یا چیزی به معنای ارائه اطلاعات است. کیفیت پیشی میگیرد مقدار در این مورد. شما پول بیشتری را با انتشار کتاب های زیادی در یک دوره کوتاه از زمان را ندارد.

آنچه شما می خواهید این است که مردم متوجه محتوای شما و نگه داشتن به آینده را برای بیشتر است. بنابراین در نوشتن چیزی واقعا خوب، پول کت و شلوار به دنبال خواهد داشت تمرکز می کنند.

موفق باشید!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما