عقل از سر فرزانگان باستانی هندو یا “ریشی” صدا برای رسیدن به وضعیت بالاتر استفاده می شود. آنها قدرت صدا را درک کرده اند و به طور موثر از آن برای درمان بیماری های مختلف جسمی و روانی استفاده می شود.

مانتراها که اساسا امواج صوتی تراز وسط قرار دارد و مرتب در راه اسرار آمیز در اهدای هر کس می خواهد. به منظور رسیدن به باران، با استناد باران خدا از طریق مانتراها است که به نام به عنوان «وارونا جاپا انجام شد. به طور مشابه هر سرود، هنگامی که به درستی برای به دست آوردن یک نتیجه خاص خوانده منجر به سود در نظر گرفته شده است.

از شگفتی های صدا علمی برای دویست سال گذشته و تحقیق بود. ارنست Florens Friderich Chladni، (تولد ۳۰-۱۱-۱۷۵۵ مرگ ۱۸۲۳/۰۳/۰۴) یک فیزیکدان و موسیقیدان آلمانی بسیار بسیاری از آزمایشات انجام شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] هنگامی که یک کمان ویولن به صورت عمودی در سراسر لبه یک صفحه فلزی کشیده شد الگوهای خاص امواج صوتی تولید شده در شن و ماسه در صفحه پاشیده. تن های مختلف موسیقی باعث ذرات شن و ماسه به حرکت به الگوهای هندسی.

در سال های اخیر، تحقیقات بیشتر در این توسط فابین، یک موسیقیدان انجام شد، همراه با جوئل Sternheimer دانشمند فرانسوی. او کشف کرد که ذرات بنیادی با توجه به قوانین موسیقی ارتعاش.

ارتعاش اشکال صدا کنند. این ارتعاشات موسیقی و همچنین فرم های تولید شده توسط آنها را می توان قابل مشاهده با چشم توسط آزمایش های مبتکرانه، با پرتاب تصاویر بر روی صفحه نمایش ساخته شده است.

صدا است که هر تغییرات فشار در هوا، آب و یا برخی از رسانه های دیگر تعریف که گوش انسان می تواند تشخیص دهد.

تعداد تغییرات فشار در ثانیه است فرکانس صدا نامیده می شود. این است که در سیکل در ثانیه و یا هرتز (هرتز) اندازه گیری شد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در محدوده شنوایی انسان از حدود ۲۰ هرتز تا ۲۰۰۰۰ هرتز گسترش می یابد. فقط برای مقایسه، ممکن است اشاره کرد که طیف وسیعی از پایین ترین به بالاترین توجه داشته باشید از یک پیانو است ۲۷٫۵ هرتز تا ۴۱۸۶ هرتز [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] سرعت صوت ۳۴۰ متر در ثانیه است. است یک مقیاس تر استفاده می شود برای اندازه گیری صدا وجود دارد – دسیبل. یک مرد متوسط ​​می تواند صفر دسیبل و سر و صدا سازگار بالا ۸۰-۹۰ دسی بل در روز کاری ۸ ساعته شنیدن نظر گرفته شده است خطرناک باشد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] صدا می توانید فرم های ساخت و همچنین می توانید از بین بردن یا از هم پاشیدن است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] در عقل از سر فرزانگان باستانی هند به روشنی هر حرف و صدای مربوط به تجزیه و تحلیل. آنها رنگ خاص، فرم و ویژگی های عمومی ۵۱ نامه در کتاب تانترا داده اند. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] به عنوان مثال متن، ‘Kamadhenu تانترا’ می دهد شرح نامه A. [19،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] ‘A »به معنای کریشنا، شیوا، براهما، ایندرا، سوما، Vayu، آگنی، یک مرد را خوشحال، یک لاک پشت حیاط و غیره

با هماهنگی با حروف درستی و اختصاص زیر و بمی صدا درست یک نفر می تواند مزایای بسیار زیادی به دست آوردن . این شگفتی صوتی در قالب سرودهای به بشریت توسط عقل از سر فرزانگان داده شد. هندوها تلاوت این مانتراها تا در این روز.

علم را روشن تر شگفتی صوتی می اندازد.

در حال حاضر صدا درمانی است که برای بهبود سرعت توصیه می شود. دکتر جیسون W. Busse در، انتاریو پیدا کرده است که با استفاده از امواج فراصوت خواهد شد تا سرعت روند شفا.

از شگفتی های صدا یک موضوع جالب است و یک نفر می تواند به مقدار زیادی با مطالعه آن را عمیقا یاد بگیرند.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما