اگر شما انجام شده است (ماشین) گلدوزی و سپس شما را در حال حاضر با فایل های PES آشنا باشد. این اساسا فرمت های طراحی گلدوزی که سازگار با برادر یا ماشین های گلدوزی، Babylock هستند. انواع دیگری از فرمت های که دیگر کند و مدل های ماشین های گلدوزی کامپیوتری کار کند اما ما محدود خواهد شد دامنه به فرمت های فایل PES در این مقاله وجود دارد. بسیاری از زمان شما ممکن است نیاز به باز کردن فایل های PES بر روی کامپیوتر شما به خصوص اگر شما این کار را انجام نمی گلدوزی دیجیتالی خود و نرم افزار برای مشاهده فایل های نیست احساس می شود. بنابراین شما ممکن است نیاز به یک نمایشگر فایل PES احساس می شود.

در بسیاری از وب سایت های گلدوزی آنلاین است که با طرح های گلدوزی مقابله و ریاست فایل های PES وجود دارد، آنها از بسیاری از فرمت های دیگر نیز که شامل HUS دارند، VIP ، EXP، DST، JES، XXX، SEW و بسیاری دیگر که بر روی یک میزبان از دستگاه های مختلف گلدوزی کامپیوتری کار می کنند. هنگامی که شما دانلود این فایل ها، شما نیاز به یک بیننده PES برای مشاهده آنها اولین بار قبل از شما از آنها استفاده به کار گلدوزی خود را. درب بازکن فایل PES یا ویرایشگر فایل PES کمک می کند تا شما این کار را. اگر شما برای فایل های PES رایگان شما می توانید مقدار زیادی برای مجموعه خود را دریافت کنید. مهم نیست که اگر شما قادر به رقمی طرح گلدوزی در خود نیست، این به شما و در حال اجرا تا شما زمان برای یادگیری به رقمی و خرید نرم افزار های گلدوزی، باید دریافت کنید.

بیننده PES شما کمک خواهد کرد از طریق تمام فرمت های فایل های PES که شما به طوری که شما می توانید از کل مجموعه خود را انتخاب کنید فهرست. این باعث می شود همه چیز را بسیار ساده تر و شما می توانید خیلی بیشتر سازمان بیش از حد. کاملا چند بینندگان PES است که می تواند فرمت فایل PES باز شده و شما نشان می دهد چه خواهد شد مثل گلدوزی نگاه وجود دارد. برخی از این نرم افزار رایگان حتی اجازه می دهد تا شما را به تبدیل از یک فرمت فایل به دیگری به طوری اگر شما یک طراحی گلدوزی است که در قالب فایل های PES، شما می توانید یک مبدل فایل PES برای تبدیل آن به یک فرمت از انتخاب خود استفاده کنید.

فایل های PES که شما از شبکه دانلود می توان برای زیباسازی هر آیتم در خانه خود را از cozies چای و پیش بند به پارچه میز، اسپرد نان و پوشش می دهد بالش و هر تکه از لباس کسل کننده را می توان به چیزی تبدیل که تنها با یک کمی از گلدوزی بسیار جذاب است. استفاده از بیننده PES به طرح های خود را را انتخاب کنید و سپس اجازه دهید بخیه پرواز. در بسیاری از بچه PES طراحی برای لباس نوزاد و لفافه، طرح گلدوزی گل، طرح گلدوزی مرز و خیلی بیشتر در دسترس وجود دارد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما