اگر شما می توانید یک معلم برای دستورالعمل خوشنویسی زندگی می کنند را پیدا کند، نمی دهد تا. است که بسیاری شما می توانید انجام دهید به خودتان خوشنویسی برای مبتدیان آموزش وجود دارد. با استفاده از کتاب، منابع آنلاین و مقدار زیادی از عمل شما در مورد استفاده از یک قلم خوشنویسی به طور موثر یاد بگیرند. شما حتی ممکن است پیدا کردن سبک مورد علاقه خود را از الفبای خوشنویسی طوری که زمانی که شما پیدا کردن یک معلم، شما در یک هدف مشخص متمرکز بود.

انواع مختلفی از قلم خوشنویسی را انتخاب کنید زمانی که شما شروع کردن وجود دارد. ترین خوشنویسان توصیه میکنیم با یک قلم شیب برای بهترین نتایج. اما خوشنویسی برای مبتدیان بسیار آسان تر برای با اگر شما استفاده از یک احساس قلم یا چشمه قلم است که دارای یک نوک قلم خوشنویسی شروع می شود. اگر شما ترجیح می، بستن دو مداد با هم به تمرین “دو خط ‘خوشنویسی طوری که شما شروع به درک راه حروف کار. ترین کتاب در این موضوع چند صفحه از دستورالعمل خوشنویسی در مورد انواع مختلف از قلم و ابزار های دیگر باشد.

انتخاب دیگر این است که چه نوع از اسکریپت برای شروع با. شما ممکن است در حال حاضر یک ایده از یک الفبای خوشنویسی مورد علاقه که شما می خواهم به یاد بگیرند. اگر نه، شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن roundhand به عنوان اولین الفبای خود را. این بسیار روشن است، اسکریپت زیبایی متناسب است که به عنوان یک راه عالی برای آموزش عادات خطاطی زیبا توصیه می شود است. آن را نیز برای انواع پروژه های خوشنویسی به دلیل آن آسان است برای خواندن مفید است.

یکی دیگر از انتخاب بسیار محبوب برای خوشنویسان آماتور خوشنویسی گوتیک است به دلیل آن است چنین نگاه قرون وسطی متمایز است. گوتیک است ساده ترین و سریعترین الفبای خوشنویسی به ارسال نشده است اما می برای مبتدیان به دو دلیل می شود آن را خوب است. اول، در دست گوتیک رسمی، حروف ساخته شده تا از بسیاری از قطعات کوچک متصل به هم، به طوری که شما می توانید نفس را در بین سکته مغزی. آن است بیش از حد از یک مسئله نیست اگر گوتیک به نظر می رسد و نه سفت است چرا که یک اسکریپت زاویه ای در هر صورت است!

دوم، دست خط گوتیک نگاه رضایت بخش قابل توجه در مقادیر کوچک پس از آن کاملا به شکل پاداش خوشنویسی برای یادگیری است. با همکاری با یک مجموعه خوب از دستورالعمل خوشنویسی برای گوتیک شما می توانید تولید اولین قطعه خوشنویسی خود را فقط در چند ساعت.

احساس نکنید که شما باید به خرید ‘مقاله خوشنویسی یا کاغذ، کاغذ پوست برای عمل خود را. دستورالعمل خوشنویسی همیشه شامل این واقعیت است که مقاله کارتریج یا یک درجه مناسب از کاغذ کپی (ترجیحا ۱۰۰gsm) خوب برای تلاش های خشن خود را است! برای قطعات نهایی، سعی کنید به گرفتن برخی از سبک صاف (داغ فشرده) کاغذ آبرنگ. خشن و یا بافت کاغذ آبرنگ می توانید و یا اثرات فوق العاده، خارش ” تکه تکه رو با یک نوک قلم های بزرگ و یا یک قلم مو را بلکه آن است که آسان برای کار با در آغاز نمی شود.

بسیاری از کتاب های از دستورالعمل خوشنویسی است که می تواند آنلاین دستور داد تا ظرف چند روز می رسد وجود دارد. من همیشه در بر داشت آن مفید به خرید یک خوب کتاب همه جانبه و چند نسخه دست دوم حاوی دستورالعمل مشخص تر است. به عنوان مثال، من یک خوشنویسی، دانشنامه که شامل بسیاری از حروف و راهنمایی برای ابزار و چند اضافی که به ویژه مقابله با کج، خوشنویسی قرون وسطی، و غیره اگر شما می توانید، خود را کنار بگذارند نیم ساعت برای کتاب مرور برای پیدا کردن چیزی که شما واقعا دوست دارم نگاه. اگر دوست دارید این کتاب، شما بیشتر در کلاس های خوشنویسی خود آموخته خود دست یابد.

آن لذت ببرید با خوشنویسی خود را!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما