لبریز اپل دیده بان خود را و باز پتانسیل کامل خود را با جام پر، پیشرو پلت فرم سفارشی سازی ساعت هوشمند. جام پر اجازه می دهد تا شما را به سفارشی صفحه نمایش اپل دیده بان خود را (چهره دیده بان) آن را تبدیل به ساعت مچی واقعا دقیق. انتخاب کنید و از تم و کانال زندگی می کنند برای یک جریان ثابت از تصاویر جدید و محتوایی که ارائه یک ساعت مچی صورت های مختلف در هر زمان شما مچ دست خود را به نوبه خود! چیزی برای همه وجود دارد به عنوان تم صورت دیده بان عبارتند از:
اجتماعی: همکاری با دوستان، خانواده، و یا جامعه به ساخت تماشای چهره با هم
-TUMBLR: تصاویر از وبلاگ Tumblr زندگی می کنند خود را تغذیه به عنوان صورت دیده بان خود را
-EDUCATIONAL: منفعلانه یادگیری چیزهای جدید با سبک فلش کارت چهره دیده بان
عکاسی و هنر: نمایشگاه سبک شخصی خود را با تصاویر سبک ترین و خلاق از رسانه های خلاق مانند Unsplash تصاویر، gratisography و بیشتر
-BRANDS: سازمان دیده بان رسمی مواجه ناسا، گارفیلد، Popeye را، بتی Boop و بیشتر
راز: باز کردن قفل چهره مخفی در نرم افزار
جدید: تم های جدید راه اندازی به طور منظم!

ترین پلت فرم FACE محبوب WATCH
جام پر از محبوب ترین پلت فرم صورت دیده بان در جهان با صدها نفر از هزاران نفر از کاربران ساعت هوشمند امروز است. هنوز برای چهره های پیش فرض ساعت و پس زمینه حل و فصل نیست … آیا می شود پیش فرض نیست.

یک چهره جدید را با هر نوبت از مچ دست
رابط کاربری ساده ما آن را برای شما آسان برای انتخاب و تنظیم صورت مورد علاقه خود را و یا از طریق زمینه های چرخش برای تعجب لذت هر زمانی که شما سازمان دیده بان خود را چک کنید باعث می شود – شما را ناامید خواهد شد!

چهره دیده بان اجتماعی
نه تنها می تواند چهره دیده بان خود را ایجاد می کنید، شما می توانید با دوستان خود، خانواده، و یا جامعه به ساخت ساعت با یکدیگر همکاری مواجه است. رقابت عکاسی با بهترین دوست خود را؟ یادداشت ها عشق تجارت با مهم دیگر خود را؟ شما می توانید آن را از طریق چهره جدید ساعت مچی اجتماعی است. ایجاد و اضافه کردن تصاویر به چهره جدید ساعت های اجتماعی خود را به آسانی به عنوان حول تصاویر به سازمان دیده بان. تلنگر آنها از رول دوربین خود را، و یا سوئیچ به دوربین و گرفتن عکس به طور خاص در اطراف ساعت طراحی شده است. سپس به سادگی به اشتراک گذاری اگر شما می خواهم دوستان به آن را ببینید و یا دعوت همکار که می توانید عکس ها و ساخت یک ساعت مچی همراه با شما.

وبلاگ Tumblr
به راحتی حساب Tumblr خود را همگام و دیدن تصاویر از غذای زنده خود را به عنوان چهره دیده بان خود را. شما همیشه می دانم آنچه اتفاق می افتد در شبکه وبلاگ Tumblr خود را با یک تلنگر ساده مچ دست خود را.

یادگیری چیزی جدید
یادگیری چیزهای مانند زبان، صور فلکی و یا عناصر جدول تناوبی با چهره به سبک فلش کارت. گسترش ذهن خود را! منفعلانه جذب دانش هر زمانی که شما زمان را بررسی کنید!

مارک منحصر به فرد
چهره دیده بان دارای مجوز رسمی از برخی از مارک های مورد علاقه ما از جمله گارفیلد، Popeye را، بتی Boop و بیشتر به آمده را انتخاب کنید.

تم منحصر به فرد و کانال
تم زندگی می کنند و یا کانال برای یک جریان ثابت از تصاویر را انتخاب کنید. ما شما را به محتوای بهترین سرپرستی از جمله هنر زرق و برق دار، عکاسی، الگوهای و بیشتر به واقعا مجموعه ای سازمان دیده بان خود از هم جدا. تم های جدید و کانال های هفتگی اضافه شده است.

نصب آسان
باز کردن برنامه جام پر بر روی آی فون برای سریع، ویدئو نصب و راه اندازی دادنی به شما نشان دهد که دقیقا چگونه به یکپارچه همگام تم جام پر. مراحل عبارتند از:
باز اپل دیده بان همنشین برنامه. آیکون عکس انتخاب کنید. برو به آلبوم همگامسازی شده و جام پر را انتخاب کنید
انتخاب کنید “آلبوم عکس” چهره دیده بان در اپل دیده بان خود را
شما باید آرم جام پر در سازمان دیده بان خود را ببینید. توجه: همگامسازی تصاویر برای اولین بار ممکن است چند دقیقه طول بکشد. تا زمانی که همگام شما را به “هیچ عکس” تصویر را ببینید. فقط صبور باش. و هنگامی که شما آرم جام پر را ببینید، بله را انتخاب نمایید بر روی آی فون خود را
-انتخاب موضوع و شرایط مجوز و شما انجام می شود. لذت بردن!

شما می توانید بازخورد به طور مستقیم به facer-support@little-labs.com ارسال و ما به سرعت خواهد پاسخ و نگرانی خود را یا اعطای بازپرداخت اگر ما می توانیم مشکل خود را برطرف نمی کند.
اگر شما با بهره گیری از چهره دیده بان ما، ما همیشه قدر یک بررسی مثبت

CONNECT
درست ساعت www.facer.io صورت خود را
پشتیبانی: facer-support@little-labs.com
اضافه کردن بتا ما: www.little-labs.com/products.html
درباره ما: www.little-labs.com

By Little Labs, Inc.

Download from Itunes

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما