حتی اگر من زبان انگلیسی در مدرسه متوسطه تدریس، موضوع ادبیات به ندرت آمد تا زمانی که من با دوستان اصلی من ملاقات وجود دارد . بودن مربیان فوتبال، بسیاری از بحث های ما نگران آن است که ورزش خاص یا دیگران که محبوب در فرهنگ ما است.

یکی از این دو معلم تربیت بدنی در کادر مربیگری ما به نگاه در یک پشته از مقالات من در قرار داده بود اتفاق افتاد میز در دفتر فوتبال. مطالب اشعار دانش آموزان من اختصاص داده شده بود به نوشتن شد، به طوری که معلم ورزش به وضوح حوصله تصمیم به خواندن یکی از اولین صدای بلند.

ما نوع در فصاحت اغراق آمیز خود خندید، و پس از دو یا سه شعر او داد تا شرکت. اعتراف خود پس از آن را نداشته اند من در حال حاضر شگفت زده کرد، ولی آرمانی خود جوان من در آن پیدا شده است آن را نزدیک به باور نکردنی است.

“تنها شعر من می توانم حتی یک خط از تلاوت یکی از آنها در آن آهنگ استفاده است،” او گفت. ساتن سفید . هرگاه او طرفداران مشتاق بیشتر از آن گروه، او می تواند مورد استفاده قرار نقاشی لبخند ، یک آهنگ کمتر شناخته شده از راه دور ویجر آلبوم خود را.

The Moody Blues به شده موفقیت انجام شاهکار دو بار، اما هنرمندان دیگر نیز موفق شده اند به قرار دادن اشعار اصلی به آهنگ های خود را. معروف ترین مثال جیم موریسون، که نوشت و خوانده است نماز آمریکا در این آلبوم درب با همین عنوان.

نوازنده بیس جو پوئرتا از برج یک شعر که او بخواند به شما معرفی نوشت آهنگ [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] کابوی ستاره [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] در آلبوم [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] جاهائی که هرگز سفر کرد که [۱۹،۴۵۹،۰۰۴]، و ریکی ویلسون ستاد Kasiser یک قطعه دو آیه در سال ۲۰۱۴ نوشت به بستن [۱۹،۴۵۹،۰۰۳] توپ [۱۹،۴۵۹،۰۰۴] از از آموزش و پرورش، آموزش و پرورش، آموزش و پرورش و جنگ آلبوم

گاهی اوقات هنرمندان تصمیم گرفته اند به یک شعر در حال حاضر در تاریخ ادبیات ما، و آن را به یک آهنگ ترجمه شده است. در اینجا چهار شعر کلاسیک است که به عنوان آهنگ های هنرمندان محبوب ثبت شده اند.

راهزن و سارق جاده

خواننده عامیانه فیل آکس قرار دادن یک لمسی آکوستیک به این شعر آلفرد Noyes در، و در نتیجه در یک مسیر از من آیا راهپیمایی نیست آلبوم

زنگ

این شعر حماسی وهم آور توسط ادگار آلن پو تر ساخته شده بود شاد با ریتم jingling از گیتار آکس در یک آهنگ از همه اخبار است که مناسب برای خواندن .

خوب نیس بسیار زیبا

این پرسه زدن سنگ کوارتت برج برخی از آیه از کورت ونه گات جونیور به آهنگ باز از اولین آلبوم خود تبدیل شده است، با اضافه کردن یک گروه کر جاذب و یک پل موسیقی پر هرج و مرج اما لذت بخش است.

زیر درخت گرینوود

شکسپیر تا به حال نفوذ آشکار به نویسندگان از تمام سبک بوده است، و خواننده فولک راک داناوان این غزل از است بارد را به یک مسیر دوست داشتنی در دگرگون بپوشید شما عشق مثل بهشت ​​ آلبوم

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما