اجازه بدهید توضیح سریع واقعی برای کاربران اینترنت تازه کار YouTube چیست؟
یوتیوب یکی از محبوب ترین وب سایت در اینترنت که شما اجازه می دهد به تماشای فیلم ها و آپلود به صورت رایگان است. این ها توسط اعضای یوتیوب در این پلت فرم به اشتراک گذاری ویدیو آپلود. یک چیز بیشتر عضویت YouTube رایگان است طوری که هر کسی می تواند عضو، با این حال عضویت برای تماشای فیلم نیاز نمی باشد. بنابراین شما هم می توانید فیلم ها را تماشا و یا ارسال فیلم خود را به منظور به اشتراک گذاشتن با دوستان، خانواده و دیگر اعضای یوتیوب. هنگامی که شما در حال تماشای ویدئو معتاد، شما می توانید خود YouTube هستید تماس بگیرید!

تماشای یک ویدیو یوتیوب بسیار آسان است، شما فقط نیاز به تایپ آهنگ های مورد علاقه خود را و یا برنامه تلویزیونی در فیلد جستجو کلیک دکمه “جستجو” و خودشه. شما می توانید نتیجه کلیک کنید و آن آغاز خواهد شد بازی های ویدئویی است.

پس چگونه برای آپلود فیلم ها مورد علاقه شما؟
یوتیوب بسیار محبوب ویدئو پلت فرم اشتراک گذاری است که اجازه می دهد تا هر کسی برای آپلود فیلم خود است . آپلود یک ویدئو در یوتیوب کار آسانی نیست، فقط هر فایل ویدئویی را از کامپیوتر خود را انتخاب کنید در صفحه حساب YouTube خود را و آن شروع به آپلود تصویری. با این حال یوتیوب هیچ گزینه ای برای دانلود یک ویدیو منتشر شده که شما در حال تماشای فراهم نیست، شما فقط می توانید نشانه URL صفحه به منظور تماشای آن را به بعد، که برای تلفن های موبایل مناسب برای کاربران YouTube.

آنچه شما نمی توانید آپلود
با این حال برخی از قوانین یا شرایط استفاده از YouTube که شما باید به دنبال، به خصوص شما امکان پذیر نیست برای آپلود هر محتوای ممنوع و یا محتوای جنسی وجود دارد. با این حال شما می توانید آن را به بازار محصولات خود را در اینترنت استفاده کنید.

کیفیت ویدئو زمانی که شما آپلود
یوتیوب اجازه می دهد به شما برای آپلود همه فرمت های ویدیویی معروف و ارائه با کیفیت خوب ممکن است. هنگامی که شما یک ویدئو به یوتیوب آپلود، شما باید انتظار می رود که کیفیت کمی تغییر خواهد کرد، این است چون YouTube بهینه سازی ویدئو برای بارگذاری سریع تر. شما همچنین می توانید با کیفیت بسیار بالا و یا فیلم های HD آپلود با این حال آن طول می کشد به بار زمانی که شما آن را تماشا کنید. بهتر ویدئو کیفیت کندتر بارگذاری خواهد شد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما