[۱۹،۴۵۹،۰۰۱] وجود دارد بسیاری از دلایل فوق العاده به رقص است. زیرا شما با داشتن بسیار سرگرم کننده – رقص یکی از چند راه واقع شما می توانید حتی بدون دانستن شما ورزش ورزش است. با درس های رقص مناسب است شما حتی می تواند شامل جنبه های اجتماعی از رقص. و اگر شما یک مرد یا زنی که به تماشای کالری هستید شما بسیار خوشحال خواهد شد به شنیدن این که سوزاندن کالری احساس می کند بزرگ هنگامی که شما با داشتن سرگرم کننده سوزاندن آنها.

رقص دارای مزایای بسیاری است که شما تعجب کنید که چرا شما آن را بیشتر انجام دهید. شما ممکن است فکر می کنم شما می توانید نیست – یا که شما باید دو پا چپ یا این که شما نیاز به شریک. درس های رقص که این موانع ذوب دور (مانند یک کلمات بیهوده و احمقانه مدرن به عنوان مثال) و شما در حال راه برای نتایج دیدنی و جذاب را انتخاب نمایید. در بسیاری از کلاس با داشتن سرگرم کننده است. با این حال یک درس رقص مدرن کلمات بیهوده و احمقانه است که در واقع یک شب کامل از سرگرم کننده، یادگیری، ساختمان مهارت – و ورزش با تاکید بر داشتن سرگرم کننده. این بدان معناست که شما می توانید تمرکز خود را خاموش ورزش و سادگی استراحت به یادگیری به رقص است. بنابراین اولین مزیت بزرگ احساس و به دنبال مشخصه حتی بدون فکر در مورد آن، نه به ذکر است گرفتن افزایش بزرگ به اعتماد به نفس خود را. در اینجا برخی از مزایای بیشتری از یادگیری رقص هستند. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

به عنوان کمی به عنوان سی دقیقه آزاد کلمات بیهوده و احمقانه مدرن رقص ۳ روز در هفته می توانید در مورد نتایج عمیق که آن را به سلامت کلی شما و رفاه می آید به ارمغان بیاورد. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]

 1. رقص کالری می سوزاند. در یک “آزاد” رقص (جلسه رقص عمل) شما می توانید بین ۲۵۰ و ۵۰۰ کالری می سوزاند. که ۳ بار در هفته و آن را احتمالا همه شما باید انجام دهید. [۱۹،۴۵۹،۰۰۵]
 2. رقص شما کمک می کند عضلات قوی تر ساخت. عضلات قوی در ناحیه شکم شما کمک کند سوزاندن چربی موثر تر حتی زمانی که شما در حال استراحت.
 3. رقص شما را خوشحال. همه ما می خواهیم احساس شادی است. رقص به آهنگ در حال حاضر شما در یک مهمانی یا در یک باشگاه شنیدن می دهد اندروفین، که شما یک به “بالا است.” و احساس نشاط. این غیر معمول نیست برای مردم را به ترک یک درس رقص (بعد از آنها را شریک در عمل آزاد برای ۳۰-۴۰ دقیقه رقصید) احساس آنها در حال قدم زدن در هوا. و احساس می تواند برای یک روز یا بیشتر به طول انجامد.
 4. رقص کمک می کند تا تن تمام مناطق از بدن شما و آن را ایده آل برای انجام در رابطه با “نقاط تمرکز می کنند.”
 5. مدرن کلمات بیهوده و احمقانه به طور خاص یک فرصت عالی برای معاشرت و دیدار با دیگران فراهم می کند. تصور کنید ساخت یک کل شبکه اجتماعی جدید از دوستان از طریق علاقه مشترک. برای افراد مجرد به طور خاص آن را یک راه عالی برای ملاقات کنید و دوستان جدید در یک فضای فراگیر و کاهش احساس تنهایی است.
 6. رقص شما کمک می کند احساس بهتری از تعادل و فضل به دست آوردن (برای مردانی که اغلب نمی خواهد به رقص زیرا آنها احساس می کنند که نه، آن را به ارزش گرفتن درس فقط برای این به نفع). [۱۹،۴۵۹،۰۰۵]
 7. فعالیت بدنی از رقص می تواند کمک به شما دفع بیماری های بالقوه است که اغلب با اضافه وزن و فعالیت بدنی بیش از حد کمی در ارتباط است.
 8. رقص ایجاد اعتماد به نفس خود را روشن و خاموش رقص. مدرن کلمات بیهوده و احمقانه رقص است که می تواند در هر رویداد اجتماعی انجام شده است. بنابراین شما می توانید از هر فرصتی برای رقص و احساس خود را بهتر از هر زمان گرفتن.
 9. رقص شما کمک می کند شامل فعالیت های فیزیکی را به زندگی خود را بدون احساس آن مجازات است. برای حداقل تعهد مزایای بسیار زیاد هستند.
 10. رقص کمک می کند تا شما احساس سبک تر، شادتر و با نشاط تر، بهبود درک خود را از خوب بودن.
 11. رقص، به خصوص رقص کلمات بیهوده و احمقانه مدرن، سرگرم کننده است. ما همه می تواند با لذت بیشتر در زندگی ما به عنوان زمانی که ما با داشتن سرگرم کننده را کاهش می دهد میزان استرس ما تحت دارید. از خط به سالسا، به رقص باله، نوسان به رقص کلمات بیهوده و احمقانه مدرن سرگرم کننده و قابل دسترس است که آیا شما تنها هستید، یک زن و شوهر و یا در یک گروه. فقط به دستور العمل و گروهی که برای شما مناسب هستند را پیدا کنید، اولین گام و با تعهد شما را به منافع را ببینید. سلامت خود را بهبود بخشد و بدن خود را که شما برای آن تشکر می کنم. این که آیا شما در تمام طول زندگی خود را رقصیده اند و یا یک رقص تازه کار یک راه عالی را به تناسب اندام را به زندگی خود و بهبود سلامت خود را بدون احساس حس ترس زمانی که شما از ورزش فکر می کنم.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما