اول از همه، رقص ورزش هوازی است، بنابراین اگر شما به دنبال انجام کاری سرگرم کننده تر برای ورزش از در حال اجرا بر روی تردمیل، و یا از دست دادن وزن، به جلو و رقص! رقص، با توجه به برخی از مطالعات نشان داده شده است به منظور کاهش بیماری های قلبی عروقی ریسک فرد، کمک به کنترل وزن، و منجر به آمادگی جسمانی. البته، شما در حال رفتن به نوبه خود به یک رقاصه ۹۰lb از یک کلاس رقص در هفته، اما رقص یک شب در هفته، به جای نشستن بر روی نیمکت موظف است به انجام بارهای از خوبی برای بدن خود را و همچنین برای خود شما اعتماد به نفس! که من را به عدد دو دلیل خوبی به ارمغان می آورد: اعتماد به نفس

رقص شناخته شده است به افتخار در بدن خود دارند. درست است، گاهی اوقات ما آن را کمی بیش از حد، و در نهایت با مشکلات مانند بی اشتهایی، اما این هیچ چیز به ترس اگر شما در حال برنامه ریزی برای امتحان ورودی برای یک شرکت بزرگ باله هر زمان به زودی است. بودن در یک محیط که در آن به مردم چگونه آنها نگاه کنید، مراقبت از خود، و این واقعیت ساده است که مردم دیگر شما را در کلاس رقص (به عنوان است که در خانه به تنهایی مخالف) موظف است به شما به اطلاع همه چیز در مورد ظاهر خود را. برخی از چیزهایی که شما ممکن است را دوست ندارم، اما چیزهای دیگر شما ممکن است لذت بردن از، و حتی در قدردانی کرد. اینجا جایی است که آن را تبدیل به یک مشکل کمی برای برخی از مردم – شما باید به یاد داشته باشید به تمرکز بر روی مثبت! ساخت روی چیزهای منفی تنها پیشرفت شما دچار رکود به عنوان یک رقصنده، و (duh به!) به شما احساس بد. اگر شما احساس می کنید که چیزی شبیه به آن ممکن است به شما اتفاق می افتد، صحبت با مربی خود، و من شرط می بندم، او یک میلیون داستان در مورد احساس که راه او / خودش، و امیدوارم برخی از مشاوره خوب در چگونگی اجتناب از آن داشته باشد!

پس چه خواهد یک دلیل بد به یادگیری به رقص؟ بدترین دلیل من تا کنون دیده ام در حال انجام آن برای شخص دیگری. من می دانم که این صدا کاملا درست نیست، و من به این معنی نیست که آن را بد را به درس های رقص زمانی که همسر خود را دوست دارد به رقص و شما می خواهید برای او یاد بگیرند. منظور من این حس که شما ترجیح می چسبد و سوزن در چشم خود را از رقص، اما رقص به هر حال، به خاطر همسر خود را نگه می دارد آزار دهنده که شما نمی خواهید برای انجام هر کاری او را دوست دارد انجام دهد. من را دیده اند این منجر به فاجعه بار تر از من مراقبت به فکر کردن در مورد.

یکی دیگر از دلایل بد است برای پیوستن به یک استودیو رقص، چون استودیو قدیمی خود را، و یا معلم چیزی به شما ناراحت، و به طور مداوم سرزنش آنها را در مقابل مربی جدید خود را، و یا دانش آموزان است. گاهی اوقات، دانش آموزان فکر می کنم که آنها نیاز به انجام است که به معلم جدید خود را احساس خوب است. اجازه بدهید به شما اطمینان می دهم، این تنها باعث می شود ما احساس ناراحت کننده. اول از همه، ممکن است یک زمان وجود دارد در آینده زمانی که ما انجام خواهد داد، یا چیزی می گویند شما را دوست ندارند. خواهد که در مورد ما صحبت کنی؟ ما امیدواریم که نمی کند! دوم از همه، بسیاری مدرسان در این کسب و کار شناخت از یکدیگر، و کسی که از سطل زباله می تواند یکی از نزدیک ترین دوستان ما. سوم از همه آن را فقط زیبا نیست!

این گفت، من امیدوارم که شما تصمیم به یاد بگیرند که چگونه به رقص، به هر دلیل شما هستند! (بیایید امیدوارم که آنها آنهایی که خوب هستند!) و به شما الهام بخش، من یک ویدیو از یک الگوی سالسا به نوبه خود شریک زندگی من و من در کلاس این هفته آموزش داده شده است. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲]
[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما