یکی از موضوعات مورد علاقه من برای اتاق پسر کوچک بچه ها ورود به سیستم کابین موضوع اتاق خواب روستایی است. این انتخاب پسر من، داکوتای بود، و ما بسیاری از سرگرم کننده دستیابی به “تسلیم” برای اتاق خود نگاه داشته است. چه من بهترین در مورد آن را دوست داشت، این بود که آن را مناسب برای یک پسر جوان بود، اما کار می کند فقط به عنوان به خوبی برای یک پسر های قدیمی تر. است که بسیاری از اتاق را برای خلاقیت با سبک اتاق موضوع روستایی وجود دارد. بسیاری از پسران مانند به اردوگاه خارج، به پیاده روی، ماهی و اکتشاف در خارج از منزل. اتاق می تواند ایجاد شده به مانند فرزند خود را در حال تجربه یک ماجراجویی بیابان هر شب احساس! برخی از راهنمایی طراحی و پیشنهادات به شرح زیر است:

۱٫ گزینه های بسیاری برای بستر مناسب با یک نگاه روستایی هستند، مانند مجموعه تسلی که از ویژگی های خرس، گوزن شمالی، گوزن، آهو و اردو مناظر وجود دارد. ورود لحاف کابین هستند یکی دیگر از گزینه، و کلبه های متعدد و لحاف موضوع روستایی در دسترس وجود دارد. جین ملافه و یا جامه فلانل یا پشمی شطرنجی الگوهای بستر و ملحفه نیز می توانید استفاده. پارچه وطنی در راه راه تیک تاک هم کار می کند. برای اتاق پسر من، ما یک زمین چاپ تسلی جامد تن، لحاف روستایی زیبا با گوزن شمالی در یک صحنه سقوط، و مجموعه ای از مخده پرتاب با حیات وحش و چاپ ناواهو استفاده می شود.

۲٫ تخت چوبی روستایی، فریم های تخت خواب چوب نگاه سنگین و یا تخت ورود صنایع بهترین برای موضوع اتاق خواب روستایی کار می کنند.

۳٫ دیوارها را می توان در زمین رنگ تن، مانند قهوهای مایل به زرد، زنگ، مس، و یا سایه های گرم قهوه ای نقاشی شده است. طرح رنگ از قرمز و سبز شکارچی خوبی در تضاد با تن چوب. یک رنگ از ملافه، پارچه هوس در صورت امکان، یا یک رنگ متضاد تعریف را انتخاب نمایید. مرزهای کاغذ دیواری در دسترس است با همه چیز، از خرس، گوزن شمالی، گوزن، صحنه های کمپینگ، snowshoes، جنگل ها و درختان، و ماهی قزل آلا است. یکی دیگر از گزینه سرگرم کننده است به استفاده از تصویر زمینه ورود به سیستم. این کار بهترین آن است که اگر بخشی تا دیوار را اجرا کنید. رنگ بالا می تواند یک کرم خنثی و یا رنگ قهوهای مایل به زرد، برای جلوگیری از اتاق از دنبال تاریک. قاب چوب و یا پانل های تخته سه لا خشن و الوار نیز می توانید استفاده. سعی کنید از رنگ آمیزی، پرتوهای ‘ورود در سقف.

۴٫ روغنی در حال اجرا تا طول یک دیوار، ایجاد یک احساس گرم و نرم. سنگ جعلی نیز می تواند خریداری شود. هنر دیوار را می توان با صحنه های بیابان ها، حیوانات، جنگل و غیره عکس را می توان از کتاب ها یا مجلات، قاب قطع، و تابلوهای روی دیوار، یا با هم در گروه در کمد و قفسه خوشه خریداری شده است. ما چاپ شده توسط واسطه دولیتل برای اتاق پسر من استفاده می شود، به عنوان ما هر دو عاشق رنگ و مناظر. عکس های سهام می توان آنلاین خرس، گوزن شمالی و گوزن خریداری شده، برای یک قیمت کم است. آنها را می توان چاپ و قاب. فریم خشن می توان با دست ساخته شده است. شاخه های درختان کوچک می تواند به عنوان میله پرده استفاده می شود.

۵٫ استفاده از حیوانات، مانند سگ آبی، خرس، گوزن شمالی، گوزن، سنجاب، خرگوش، راکون ها و جغدها. بالش پرتاب با حیوانات همان را می توان بر روی تخت استفاده و یا با هم در طبقه بندی می شوند. غازها جعلی قطع در اواسط پرواز از سقف. استفاده از تنه های قدیمی برای ذخیره اسباب بازی.

۶٫ سعی کنید از رنگ آمیزی یک صحنه در فضای باز بر روی دیوار، یا خرید یک نقاشی دیواری دیوار از جنگل. این می تواند یک قاب پنجره “اعمال شده به لبه های اطراف آن. لوازم جانبی می تواند شامل: علائم گفتگوی، کابین کشور یا فرش منطقه حیات وحش، روشنایی روستایی و فانوس های تزئینی

۷٫ مبلمان چوبی بهترین در اتاق موضوع ورود به سیستم کابین کار می کند. مبلمان ساده مربع کردن در بلوط، کاج، و یا مبلمان روستایی. موارد گفتگوی خانگی، ماهیگیری lures، به پایان می رسد قایق رانی، و یا مجموعه ای از snowshoes و هوای می توان بر روی دیوار آویزان. قفسه قایق رانی در این فضا به خوبی کار می کنند.

من امیدوارم که شما این نکات مفید. از آن لذت ببرید!

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما