رقص های سنتی کنیا برخی از متنوع ترین و محبوب در آفریقا هستند. انواع مختلف موسیقی محلی در گروه های قومی مختلف هستند که در این کشور پیدا شده است استوار است. فرهنگ، زبان، رقص و موسیقی از هر قبیله متفاوت از یکدیگر است. درام ساز محبوب ترین مورد استفاده در بسیاری از رقص های سراسر کشور انجام شده است. دیگر ابزار های معروف عبارتند از؛ زنگ ها، شاخ، گیتار، فلوت و سوت.

موسیقی و رقص است از فرهنگ غنی کنیا و می توان آن را محلی، سنتی و بین المللی طبقه بندی شده. Isikuti، یک نام Luhya برای درام رقص سنتی برای مردم Luhya در غرب کنیا است. مردان و زنان زوج به ریتم از طبل، زنگ ها، سوت و شاخ در سبک رقص خود نوسان.

رقص جوامع ماسایی ساختار در مناسبت های مختلف انجام می شود. به عنوان مثال، ماسایی پریدن رقص که آن هم در زبان ماسایی به نام “Adamu” رقص انجام شده توسط رزمندگان ماسایی است. آنها قدرت و استقامت خود را با پریدن به هوا یکی پس از دیگری نشان می دهد که بقیه از رزمندگان در یک دایره ایستاده در حالی که آنها آواز خواندن. جامعه ماسایی هیچ آلات موسیقی به هنگام انجام ترانه های محلی خود استفاده نمی کند. در عوض، زنان زنگ ها و جغجغه که ایجاد jiggling صدا به عنوان آنها آواز خواندن را می پوشند.

هم مردم از Kamba و چوکا معروف برای سبک آکروباتیک خود را از رقص است. آنها دارای یک سبک منحصر به فرد ضربت زنی که در آن یک درام طولانی به سمت جلو خم بین ران. تاراب دیگری برای موسیقی سنتی در مومباسا است. آن را از آفریقایی و نفوذ عربستان تشکیل شده است. در این سبک رقص، مردان، زنان و رقص جوانان در راه ریتمیک آنها به عنوان شعر در زبان سواحیلی به آواز خواندن. مردم مومباسا یک راه منحصر به فرد از پانسمان و اکثریت مردم در زبان سواحیلی صحبت کنید. امروز، تاراب هنوز هم محبوب در منطقه ساحلی.

رقص سنتی از کنیا با توجه به نفوذ غرب و خارجی مدرن تر تبدیل شده است. گیتار ساز معروف ترین مورد استفاده در موسیقی بین المللی است. بسیاری از اشکال مدرن از موسیقی اند مانند رگی، هیپ هاپ، جاز، رپ، آفریقایی-فیوژن و پاپ کنگو تکامل یافته است. همه به شکل مدرن از موسیقی بسیار محبوب به جوانان کنیایی به ویژه در شهرستانها شهری است. برخی از نوازندگان معروف مدرن شامل توانا کینگ کنگ، Eric Wainaina به و دانلود Maji دانلود Maji. گسترش مسیحیت در کنیا نیز به هنگام تولد به شکل دیگری از رقص به نام موسیقی انجیل، است که در طول تمام کلیساها را گسترش داده است.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما