صدها نفر از برنامه های رایگان آندروید آب و هوا بزرگ است که بیش از برای عدم از برنامه های آب و هوا پرداخت در بازار آندروید را تشکیل می دهند وجود دارد. واقعیت این است که بیشتر رایگان برنامه های آب و هوا آندروید وجود دارد یک چیز بزرگ برای کسانی از ما که می خواهم به طور کامل یک برنامه قبل از انتخاب به آن را بخشی از مجموعه دائمی ما را بازرسی است. این لیست کاملا یکی متنوع با بسیاری از تخصص های مختلف می باشد. در اینجا ده نفر از بهترین برنامه های رایگان آب و هوا آندروید در اطراف.

آب و هوا

این به درستی به نام رایگان برنامه آب و هوا آندروید، توسعه یافته توسط مایکل بچمن من به توصیه می کنم است کسانی که فقط می خواهید یک ساده و ساده، آسان برای استفاده از نرم افزار. این سریع و بسیار قابل اعتماد. این برنامه را امتحان کنید اگر شما می خواهید یک پیش بینی ساده و زنگ ها و سوت بسیاری از است است.

IMAP آب و هوا

این برنامه فراهم می کند تصاویر رادار و پیش بینی. همچنین می تواند شما شرایط دقیق آب و هوا (برای مکان های محلی و بین المللی) است. اگر شما انتخاب می کنید برای مشاهده این برنامه آب و هوا، شما خوش با تصاویری بزرگ شگفت زده کرد!

فاز ماه

یک رایگان نرم افزار بسیار ساده و هوا آندروید توسعه یافته توسط Udell شرکت، وارز، آن را به وضوح شما در فاز خاص از ماه برای اطلاعات داده شده را نشان می دهد. اگر چه این برنامه فاقد برخی از افزودنیها های اضافی را به آن واقعا دیدنی و جذاب، آن را دقیقا همان چیزی است که آن وعده کاملا موثر است.

ویجت آب و هوا کولاک

این یکی دیگر از بسیار خاص است رایگان برنامه آب و هوا آندروید. کولاک به شما می دهد پیش بینی در مورد برف و فراتر از آن. اگر شما مانند من و شما در کشور برف زندگی می کنند، این است که قطعا برنامه من برای زمانی که شما در خارج از در طول فصل برف هستید نشان می دهد.

رادار در حال حاضر!

اگر می خواهید یک برنامه است که به صورت بصری نمایش داده خواهد شد آب و هوای فعلی از طریق رادار، رادار در حال حاضر! بهترین رایگان گزینه برنامه آندروید خود را. ساده و سریع، رادار در حال حاضر! به شما می دهد آنچه که شما بدون هیچ زحمتی نیاز دارند.

AccuWeather.com

این یک برنامه به روز رسانی آب و هوا مبتنی بر GPS است و بزرگ برای گرفتن پیش بینی در جهان است. همانطور که شما ممکن است حدس زده، این برنامه توسط مردم همان پشت Accuweather.com توسعه داده شد، بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که اطلاعات شما دقیق و قابل اعتماد است و که این برنامه بهتر خواهد شد!

آب و هوا ویجت – رایگان

اگر چه یک نسخه پرداخت شده از این رایگان برنامه آب و هوا آندروید وجود دارد، این یکی باقی مانده است در دادن به روز رسانی آب و هوا سریع و قابل اعتماد کاملا کافی است. این یکی از برنامه های آب و هوا که در مورد هر چیزی را برای شما انجام خواهد شد. به من اعتماد کن، این برنامه می تواند علاوه بر بزرگ به گوشی آندروید خود را. به منظور افزایش این برنامه، دریافت آب و هوا ویجت پیش بینی افزونه ، یکی دیگر از برنامه رایگان است که می کند که فقط آن را می گوید. اگر شما ویجت آب و هوا و مانند آن را امتحان کنید، دانلود پیش بینی رایگان افزونه و شما یک ترکیب برنده را داشته باشند!

WeatherBug به

یکی دیگر از بزرگ رایگان برنامه آب و هوا آندروید است که به روز رسانی های آب و هوای محلی و همچنین فقط در مورد هر چیز دیگری شما می خواهم می خواهم در مورد آب و هوا به طور کلی می دانم. به روز رسانی دقیق و افزودنیها (از جمله نقشه ها و فیلم ها) شگفت انگیز است. این یکی از معدود برنامه های رایگان آندروید که وجود دارد تا در لیگ از خود آنها است.

کانال آب و هوا

به راحتی بهترین رایگان برنامه آب و هوا آندروید در دسترس در بازار آندروید. آن را نیز از محبوب ترین برنامه های آندروید در دسته آب و هوا. نرم افزار رسمی کانال آب و هوا فراهم می کند به روز رسانی آب و هوا مستقیما از یکی از منابع آب و هوا محترم ترین. شما می توانید یک مکان پیش فرض تنظیم شده دریافت به روز رسانی به طور منظم و بدون انجام هر چیز دیگری. آخرین چیزی که من در مورد این برنامه می گویند: شما باید این برنامه برای گوشی آندروید خود دانلود

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما