در نسل رسانه های اجتماعی امروز، عکس گرفتن با دیگران به آسانی به عنوان تنفس. جای تعجب نیست که یک سایت محبوب رسانه های اجتماعی می شود ۳۵۰ میلیون عکس از طریق ارسال هر روز در میان ۱٫۱۵ میلیارد کاربران خود است. کاربران ویندوز به طور خاص به خوبی در استفاده از گالری عکس ویندوز یا عکس Viewer آشنا (بسته به نسخه از سیستم عامل خود را). هنگامی که عکس پیدا کردن راه خود را به کامپیوتر خود، این برنامه های کاربردی به شما اجازه کار سحر و جادو به برخی از عکس ارسال شده. شما احتمالا سعی کرده اند چرخش، دوباره اندازه، کوه در می رم و برداشت تصاویر به میل خود. شما همچنین می توانید مشخص کنید که چگونه شما می خواهید برای چاپ عکس انتخاب خود را. شما همچنین گزینه ای برای ایمیل عکس داده شده است. اگر شما در حال ارسال عکس به دوستان، شما می توانید آن را در یک سی دی با استفاده از آن برنامه های کاربردی سوزاند. جمع آوری و انتخاب عکس ها را بسیار آسان تر ساخته شده اند. در واقع، وجود دارد یک تن از چیزهایی که شما می توانید با انجام و Photoviewer.dll چیزی است که برنامه را قادر می سازد به اجرا هموار.

است “Photoviewer DLL”؟

این یک سیستم ضروری است فایل در حال اجرا ویندوز گالری. در واقع، آن عکس در گالری باز می شود را قادر می سازد تنها با کلیک کردن بر روی فایل های مربوطه می باشند. هر زمان که شما بر روی یک فایل تصویر کلیک کنید (به عنوان مثال، IMG1001.jpg)، یکی از “Photoviewer.dll” گزینه های خط فرمان مانند زیر را اجرا کنید: [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] “Rundll32 را” C: PROGRAMFILES Windows Photo Viewer را PhotoViewer.dll “، ImageView_Fullscreen IMG1001.jpg” [19،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] پارامترهای خواهد شد در حال اجرا در پایان دادن به عقب و نتیجه نهایی این است زمانی که عکس نمایش داده می شود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] آیا شما داشتن یک مسئله DLL؟

از آن خواهد شد بد شانسی واقعی اگر شما مسائل برخورد کردید در جایی که شما نمی توانید عکس های خود را ببینید و یا ایجاد تغییرات لازم را قبل از نشان دادن آنها به جهان است. هنگامی که خود را نقص برنامه نمایشگر عکس، شما اغلب هر یک از پیام خطای زیر روبرو می شوند:

“از دست رفته” یا “می تواند یافت نمی شود”

“نه یک برنامه Win32 معتبر” [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] پس چه فاجعه تا این فایل DLL؟ [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] فایل های تصویری خراب و یا آلوده که دسترسی به فایل DLL برخی از علل اصلی می باشد. اگر شما یک تصویر دانلود شده از اینترنت، برای مثال، و آن را با یک ویروس، که ظروف سرباز یا مسافر ممکن است در رجیستری کامپیوتر شما است.

نصب و راه اندازی شکست خورده و یا ارتقاء از ویندوز گالری عکس نیز می تواند اشتباهات را با فایل DLL باعث . این معمولا اتفاق می افتد زمانی که یک ارتقاء کاربران از ویندوز ویستا به ویندوز ۷٫ در واقع، یکی از پنجره ها رایج ترین اشتباهات بیننده ۷ عکس های از دست رفته به ارمغان آورد و یا حذف فایل های DLL از “C: برنامه فایلها ویندوز” دایرکتوری عکس Viewer

درست مانند دیگر خطاهای DLL، حذف تصادفی یا جایگزینی یکی از علل عمده است. همچنین برخی از ویروس ها که این فایل به عنوان راه خود را از بین بردن سیستم خود را حذف کنید وجود دارد.

پس چگونه شما رفع مسائل؟

بسیاری از منابع آنلاین، انجمن ها، و یا سایت های مشاوره فنی اغلب توصیه یک کپی از Photoviewer.dll گرفتن آنلاین. با این حال، این است که کاملا خطرناک به عنوان DLL های به طور کلی، به فایل اجرایی، ممکن است حاوی داده ها و کدهای مخرب و یا بسیار مضر است.

به عنوان مثال، شما یک فایل را از اینترنت دانلود می توانید کد دستکاری که می تواند عکس حذف کنید حتی اگر یک دستور محصول و یا دوباره اندازه اجرا شده است. یک فایل آلوده نیز می تواند توسط هکرها مورد استفاده برای دسترسی به نه تنها عکس باارزش خود را، اما همچنین دیگر اطلاعات حساس در کامپیوتر شما. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حمله به حریم خصوصی خود را به عنوان برخی از فایل های عکس شامل مکان و زمان تمبر.

در حالی که برنامه های ضد ویروس ممکن است قادر به انجام کاری با فایل خراب شده، آن را ممکن است قادر به کاملا رفع مسئله. اما به یاد داشته باشید که این یک تلاش پر زحمت و وقت گیر است. شما به پشتیبان مورد نیاز تمام فایل های خود را (و نه فقط عکس های خود را، اما تمام فایل های دیگر خود را). و اگر یک فایل آلوده موفق به به نسخه پشتیبان تهیه کنید، شما به احتمال زیاد ویروس به سیستم تازه نصب شده خود را به ارمغان بیاورد.

یکی از بهترین دوره های خود را از عمل که آن را به فایل های DLL خراب می آید این است که توسط دستیابی به یک ابزار تعمیر ال ال. این ابزار متخصص در بازگرداندن فایل های از دست رفته، و همچنین تعمیر رجیستری تغییر به حالت صحیح خود. سیستم کامپیوتر شما خواهد به حالت عادی در هیچ زمان هنگامی که ابزار تشخیص داده شده است و ثابت تمام مشکلات بالقوه است. زمان صرف شده در تحقیق آنلاین برای تعمیرات دستی خواهد شد پس از ابزار کوتاه سحر و جادو خود کار کرده است.

منبع

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما