گل صنعت

*** این هجدهم سری مقاله قانون مهاجرت و ملیت از ۱۰۰ مقاله در طراحی گل و در حال اجرا یک فروشگاه گل.

این برای یک گلفروش و فرد کسب و کار به ماندن پهلو به پهلو از تجارت و صنعت روندها و اخبار جدید بسیار مهم است. راه های مختلفی یک گلفروش می توانید این کار وجود دارد. یکی از روش های است برای عضویت در نشریات تجاری و تبدیل شدن به یک عضو از سازمان های تجاری. در زیر لیستی از تجارت مجلات، مجلات بالا و سازمان با آن شما باید نقش داشته باشد. این مجموعه به عنوان پشتیبانی برای تولید کنندگان، عمده فروشان، گل ها، دانش آموزان، و تولید کنندگان از محصولات Floral یک عمل می کند. این نشریات را حفظ خواهد کرد شما را به صورت هفتگی، ماهانه، دو ماهنامه و یا سه ماهه آگاه است. برخی از آنها رایگان به اعضای هستند، در حالی که شما می توانید به دیگران مشترک شوید. تحقیق هر یک از این و تعداد انگشت شماری را انتخاب کنید. شروع به آموزش خود و آگاهانه باقی بماند. شما مشتریان خود را می خواهم نه پر شما را در در روند جدید مانند رنگ، سبک ها و محصولات جدید مربوط به کسب و کار خود را. شما در حال حرفه ای! با عضویت در نشریات تجاری و اتحادیه های صنفی شما نه تنها خودتان نگه دارید و کارکنان آگاه، اما شما خلاقیت خود را بسازد و به چالش کشیدن خود به عنوان یک عضو منحصر به فرد در صنعت گل. سازمان انتشارات و تجارت

:

گلفروش نقد و بررسی

حرفه ای گل طراح

گلفروش و رشد

مذاکرات رشد

پرستاری اخبار

گل اخبار

گل توده بازاریابی

AFS – خدمات گل آمریکایی

FTD – گل فروشی TRANSWORLD تحویل

Teleflora

خرده فروشی گلفروش و گل مالی

سبد خرید هدیه نقد و بررسی

گل و

این گل بریده فصلنامه

رشد کالیفرنیا

FloraCulture بین المللی

گل، مهد و بار

شورای بازاریابی گل آمریکایی

موسسه آمریکایی گل طراحان

جامعه از گل آمریکایی

آکادمی آمریکایی Floraculture

مفسران حرفه ای گل بین المللی

متفقین و انجمن گل فروشی

همانطور که با هر صنعت بهتر است به تلاش برای برتری در این زمینه خود را به منظور به موفقیت است. شما باید خودتان را با به دست آوردن مهارت های جدید و تجربه را بهبود بخشد. هدف از دانش جدید است برای به چالش کشیدن یک گلفروش بصری و خلاقیت و به رقابت با همسالان. آموزش و پرورش کمک می کند تا برای باز کردن پتانسیل کامل خود را. یادگیری ایده ها و مفاهیم جدید کافی نیست؛ یکی از آنها را به عمل. یکی به ساخت بر مهارت های قدیمی، با اجرای سبک های جدید و مفاهیم.

سازمان های کارگری و انجمن یک گروه از افراد همفکر هستند. این شامل تولید کنندگان، عمده فروشان، خرده فروشان، گل ها، و دانش آموزان. این به نفع متعلق به حداقل یک یا دو سازمان گل است. متعلق به این گروه ها یک فرصت برای ما در مورد نیازهای خاص از کسب و کار ما یاد بگیرند. خاص کلمه کلیدی در اینجا است. شما می توانید در مورد شیوه های حسابداری و اطلاعات مالیاتی “خاص” به کسب و کار گل یاد بگیرند. شما می توانید در مورد “خاص” روند کسب و کار یاد بگیرند. این سازمان اجازه می دهد شما را به ماندن در بالای فروش و ارتقاء از گل و محصولات گل. از طریق عضویت، شما را به یک گروه نخبه از حرفه ای تعلق دارند و باید این فرصت را برای پیشبرد دانش خود را چگونه. AIFD، موسسه آمریکایی گل طراحان ارائه می دهد فرصت صدور گواهینامه فوق العاده که تخصص خود را در زمینه گل، که همچنین به ارزش درک شده از فروشگاه خود را اضافه خواهد شد را بالا ببرد.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما