پناهگاه های بی خانمان نقش فوق العاده مهمی را در جامعه ایفا می کنند. متاسفانه تعداد زیادی از مردم در خیابان زندگی در طول چند سال گذشته افزایش یافته به عنوان رکود اقتصادی جهانی بیشتر مردم از مشاغل خود با از دست دادن و در نتیجه درآمد و در نتیجه مشکل با نگه داشتن تا با پرداخت وام مسکن و یا عقب افتادگی اجاره مجبور.

شما ممکن است این باور است که شما را در درک تمام حقایق در مورد چنین پناهگاه اما متاسفانه بسیاری وجود دارد دروغ bandied مورد است که باید در جامعه گسترده تر روشن شود. بی خانمانی یک مشکل است که می تواند هر کسی از ما را تحت تاثیر قرار است، فقط به خاطر فکر می کنید که زندگی خود را با ثبات و امن امروز، این بدان معنا نیست که این باقی خواهد ماند که در آینده است. امیدوارم، این اطلاعات را مورد بحث در این مقاله به شما کمک خواهد کرد به ارائه درک بهتر از پناهگاه های بی خانمان و امکانات در دسترس است.

اکثریت پناهگاه های بی خانمان در شهرهای بزرگ و شهرستانها واقع شده است. آنها برای شب برای کسانی که هیچ خانه آنها می توانند به آن را نداشته باشند تخت. اگر چه بیشتر ارائه خدمات تنها در ساعات شب، همچنین برخی از پناهگاه که در سراسر ساعت باز هستند وجود دارد. پناهگاه بی خانمان یک محل امن و آرامش به ماندن است، به خصوص اگر شما در مشکلات زندگی خیابانی را تجربه کرده اند. معمولا وجود دارد هیچ محدودیتی در نوع افرادی که می توانند در موسسات چنین باقی بماند، هیچ کس در نیاز واقعی می شود تبدیل به دور مگر اینکه دلیل بسیار خوبی برای انجام این کار، به عنوان مثال اگر فردی مست و یا خشونت آمیز است.

امروز پناهگاه موجود صرفا برای مردان و یا فقط برای زنان و همچنین امکانات مخلوط وجود دارد. آنها را می توان با انواع سازمان مختلف اجرا شود. برای مثال، کسانی که توسط دولت، دولت فدرال، کلیساها، و همچنین سازمان های غیر انتفاعی وجود دارد. نگهداری از پناهگاه بی خانمان است که در واقع بطور قابل توجهی گران، به این دلیل شما ممکن است دریابید ایجاد درخواست برای داوطلبان و همچنین کمک های مالی است.

یک پناهگاه بی خانمان می تواند به مراتب بیشتر از یک بستر شب را ارائه دهد. بسیاری از آشپزخانه سوپ فراهم می کند که غذای گرم رایگان از ویژگی های. در بسیاری از موارد کارکنان می پرداخت نمی شود یک سنت، آنها را از خوبی از قلب خود کار می کنند. هستند محل خاص است که همچنین می توانید یک شکل از درمان برای کسانی که مردم را با الکل و یا مشکلات مربوط به مواد مخدر ارائه وجود دارد. متاسفانه اعتقاد بر این است که به عنوان بسیاری از بیست و پنج درصد از تمام افراد بی خانمان در برخی از راه معتاد به این مواد می باشد. برخی از پناهگاه که همچنین می تواند کمک به پیدا کردن کار و آماده شدن برای مصاحبه های شغلی ارائه وجود دارد. هدف نهایی این است نه تنها به ارائه یک سقف و بستر شب بلکه کمک به مردم خود توام به جامعه در یک مد مثبت است.

با ارائه مشاوره، پشتیبانی، و آموزش، این امکان را برای حتی است بی خانمان بلند مدت به به چنین درجه که آنها می توانند پای خود را یک بار دیگر پیدا کنید و همچنین احساس آنها از ارزش خود و احترام به خود توسعه بازسازی شود. آن دسته از افرادی که مصمم به بهبود شرایط آنها هستند که شانس بیشتری برای انجام این کار با استفاده از امکانات که ارائه ایستاده است. پناهگاه بی خانمان بیش از فقط یک وسیله ای برای نگه داشتن مردم آواره کردن از خیابان است.

اگرچه در مکان های بزرگتر شهری بیشتر رایج است، بی خانمانی یک مشکل در هر گوشه از کشور است. آن را فقط در شهرستانها بزرگتر بیشتر آشکار به عنوان جمعیت بزرگتر است. مردم که راه اندازی امکانات می خواهم که قادر به بسیاری از مردم کمک کند به عنوان فیزیکی ممکن، به این دلیل آن است که شهرستانها بزرگتر بودند جای شایع تر است.

این امر می تواند یک اشتباه بزرگ به سرزنش بی خانمان برای وضعیت آنها در هستند. مطالعات انجام شده که نشان می دهد که کمتر از ۵٪ را انتخاب کرده اند به زندگی در خیابانها شده اند وجود دارد. است تصور غلط دیگری است که افراد بی خانمان ترین دارای بیماری روانی از نوعی وجود دارد. البته برخی از انجام، اما اکثریت صدا از ذهن هستند و اگر از این فرصت داده شده می تواند به جامعه کمک کند. یکی دیگر از واقعیت است که اغلب نادیده است که حدود یک در چهار نفر بی خانمان زیر سن هجده، که برخی از آنها دور از خانه با توجه به سوء استفاده فیزیکی اجرا کرده اند.

هر پناهگاه بی خانمان تنها بیش از حد خوشحال به دریافت شود کمک و پشتیبانی. برای این موسسات به ادامه به ارائه خدمات مهم خود را به آنها نیاز به کمک از منابع به عنوان بسیاری که ممکن است. شما می توانید کمی خود را به روش های مختلف انجام دهید. به عنوان مثال چرا یک شب در هفته صرف نیست کمک به آماده سازی غذا یا شستن ظروف. مشاهده پناهگاه بی خانمان در منطقه خود و پیدا کردن آنچه نیازهای خود هستند و سعی کنید برای پر کردن آن نیاز دارد را در هر راه می توانید خود را.

[ad_1]

مشخصات

مطالب پیشنهادی ما